0

No ok kolego. Ale oni wszyscy razem mają z 10 asyst na koniec sezonu (Rakitić ,Vidal ,Alena)
A teraz spójrz na statystyki topowych ŚPO na świecie np De Bryne czy Eriksena. Bardzo mi szkodza że niema w naszej ekipie ani jednego pomocnika ich pokroju a środki na to mamy.

1

No to mogą ale nie mają statystyk dobrych. Dembele to PS

1

Formacja formacją ale niemamy pomocnika z ciągiem na bramke ( Cou nie licze bo to cień siebie sprzed roku)

1

Przydał by się u nas ŚPO bo żadnego niemamy poza Messim.

0

Miło że ktoś się ze mną zgadza. Również wolał bym Puiga od niego. Wgl talent Arthura od początku był wyolbżymiany. Nigdy nie będzie w stanie zastąpić Xaviego nawet w 1/4.
Xavi to coś więcej niż bezefektywne kółka z piłką na własnej połowie.

0

Arthur to w pierwszym składzie Gremio może grać z taką formą a nie tu. Vidal i Cou na bokach i jazda.

0

Pirlo i Nesta no i może jeszcze Buffon

0

Wyjaśnij mi kto kogo budził fajerwerkami bo jestem nie w temacie.

0

Jakiś artykuł o tym jest? Można link prosić bo sytuacja naprawde zabawna :D

0

Radzi sobie nawet w miare w lidze Holenderskiej.

0

To by było coś

1

Dembaaa Ba!!!!

0

CR7 (chyba)

0

Ja jestem pewny tego od końcowego gwizdka na Camp Nou w pierwszym meczu. Poco robić screenshoty skoro to co napisałeś jest w uj realne?
Visca el Barca! Po finał!!!

8

Mam wrażenie że Gattuso to nie powinien nigdy być piłkarzem tylko walczyć w klatce z McGregorem xD

3

Jasne że tak. Sane to gracz elitarny i każdy by chciał takiego zawodnika. Ma owiele większą wytrzymałość na presje otoczenia poprzez gre w wielkim klubie niż Dembele czy Coutinho. Pamiętam go jeszcze z gry w Bundeslidze i mówiłem wtedy sobie że on będzie grał w europejskim gigancie. Sane jest młody i zapewne wejdzie na jeszcze trochę wyższy poziom niż teraz. Transfer do nas idealny zważywszy że nie mamy skrzydłowego z topu który mógłby grać w 90% spotkań sezonu. Niestety kto jak kto ale Pep takich graczy nie sprzedaje tylko wnosi na wyżyny piłkarskie.

0

Jak tani to bieremy :D

1

Powiedzmy poprostu że ja wole podawać wyniki w sposób bardziej sprecyzowany. A wy byle jak. Bez urazy , pozdrawiam.

1

Kto to jest? XD

2

Gramy na wyjeździe.

0

4:0
Mimo że byliśmy faworytami....

0

2:3 dla nas*

4

Widzę że znaki interpunkcyjne są ci obce. Jak ty dzisiaj mature z polaka napisałeś :D

0

Klopp i Barca xD hue hue

0

Tak jak mi. Xavi/Koeman no i może jeszcze ten Haag

0

Nie bo nas jeszcze Bayern ogra :D

0

Poco ryzykować kontuzje piłkarzy skoro on sam do końca nie wierzy w awans z Barcą i Messim.

0

Co sądzicie czysto teoretycznie o Eriku ten Hagu jako trenerze który by mógł objąć Barce? Według was dałby sobie rade? Czy jednak krótki epizod w Ajaxie to za mało?

0

Dobra no a jak by mieli wybierać Mourinho 2009 a Klopp 2019?
Mówie że niema sensu porównywać bo to całkiem inne etapy kariery.

0

No tak bo wez wygraj LM z Porto
Wez zatrzymaj Barce Pepa(bez Varu) i wygraj LM z Interem
Wygraj BPL z Chelsea autobusem.
Od Mou osiągnął więcej tylko Guardiola. A Klopp to dalej trener nie sprawdzony w prawdziwym gigancie typu Barca RM BM czy Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?