TikiTaka4Ever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
Gdzieś w Polsce
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ok kolego. Ale oni wszyscy razem mają z 10 asyst na koniec sezonu (Rakitić ,Vidal ,Alena)
A teraz spójrz na statystyki topowych ŚPO na świecie np De Bryne czy Eriksena. Bardzo mi szkodza że niema w naszej ekipie ani jednego pomocnika ich pokroju a środki na to mamy.
1
No to mogą ale nie mają statystyk dobrych. Dembele to PS
1
Formacja formacją ale niemamy pomocnika z ciągiem na bramke ( Cou nie licze bo to cień siebie sprzed roku)
1
Przydał by się u nas ŚPO bo żadnego niemamy poza Messim.
0
Miło że ktoś się ze mną zgadza. Również wolał bym Puiga od niego. Wgl talent Arthura od początku był wyolbżymiany. Nigdy nie będzie w stanie zastąpić Xaviego nawet w 1/4.
Xavi to coś więcej niż bezefektywne kółka z piłką na własnej połowie.
0
Arthur to w pierwszym składzie Gremio może grać z taką formą a nie tu. Vidal i Cou na bokach i jazda.
0
Pirlo i Nesta no i może jeszcze Buffon
0
Wyjaśnij mi kto kogo budził fajerwerkami bo jestem nie w temacie.
0
Jakiś artykuł o tym jest? Można link prosić bo sytuacja naprawde zabawna :D
0
Radzi sobie nawet w miare w lidze Holenderskiej.
0
To by było coś
1
Dembaaa Ba!!!!
0
CR7 (chyba)
0
Ja jestem pewny tego od końcowego gwizdka na Camp Nou w pierwszym meczu. Poco robić screenshoty skoro to co napisałeś jest w uj realne?
Visca el Barca! Po finał!!!
8
Mam wrażenie że Gattuso to nie powinien nigdy być piłkarzem tylko walczyć w klatce z McGregorem xD
3
Jasne że tak. Sane to gracz elitarny i każdy by chciał takiego zawodnika. Ma owiele większą wytrzymałość na presje otoczenia poprzez gre w wielkim klubie niż Dembele czy Coutinho. Pamiętam go jeszcze z gry w Bundeslidze i mówiłem wtedy sobie że on będzie grał w europejskim gigancie. Sane jest młody i zapewne wejdzie na jeszcze trochę wyższy poziom niż teraz. Transfer do nas idealny zważywszy że nie mamy skrzydłowego z topu który mógłby grać w 90% spotkań sezonu. Niestety kto jak kto ale Pep takich graczy nie sprzedaje tylko wnosi na wyżyny piłkarskie.
0
Jak tani to bieremy :D
1
Powiedzmy poprostu że ja wole podawać wyniki w sposób bardziej sprecyzowany. A wy byle jak. Bez urazy , pozdrawiam.
1
Kto to jest? XD
2
Gramy na wyjeździe.
0
4:0
Mimo że byliśmy faworytami....
0
2:3 dla nas*
4
Widzę że znaki interpunkcyjne są ci obce. Jak ty dzisiaj mature z polaka napisałeś :D
0
Klopp i Barca xD hue hue
0
Tak jak mi. Xavi/Koeman no i może jeszcze ten Haag
0
Nie bo nas jeszcze Bayern ogra :D
0
Poco ryzykować kontuzje piłkarzy skoro on sam do końca nie wierzy w awans z Barcą i Messim.
0
Co sądzicie czysto teoretycznie o Eriku ten Hagu jako trenerze który by mógł objąć Barce? Według was dałby sobie rade? Czy jednak krótki epizod w Ajaxie to za mało?
0
Dobra no a jak by mieli wybierać Mourinho 2009 a Klopp 2019?
Mówie że niema sensu porównywać bo to całkiem inne etapy kariery.
0
No tak bo wez wygraj LM z Porto
Wez zatrzymaj Barce Pepa(bez Varu) i wygraj LM z Interem
Wygraj BPL z Chelsea autobusem.
Od Mou osiągnął więcej tylko Guardiola. A Klopp to dalej trener nie sprawdzony w prawdziwym gigancie typu Barca RM BM czy Juve.