1

@MICHU2 Ja dopiero zaczynam, więc gdzie lepiej mi będzie się dowiedzieć, czegokolwiek o czymkolwiek niż na La Bambie? :D

0

Widzę, że sporo osób na La Bambie pyka sobie w CSa. Ciekawi mnie czy sporo osób również inwestuje na rynku Steam. Zapatruje się ktoś na inwestycje związane ze zbliżającym się Majorem? Mam na myśli głównie kapsułki. A może ktoś z Was niedawno w coś zainwestował? Pytam, bo sam niedawno się tym zainteresowałem, a że nie gram w CSa od dłuższego czasu, to postanowiłem sprzedać skiny i zainwestować long term i w przyszłości może uzbierać na koske :D

2

@Kengo Mi Tebas Kononowicza przypomina xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kondziubarca To jest właśnie ta mentalność zwycięzców.

6

Odwołajcie mi tego Messiego, jednak nie musi wracać
https://icdn.football-espana.net/wp-content/uploads/2022/07/Joan-Laporta-1.jpeg

2

Bori miał rację.

1

Arałho asysta :D

9

@Faro Balde ogarnie

3

@Deviler Z zawodu jestem farmaceutą, 3 razy więcej muszę, bo nie zarabiamy w euro

1

@Rust_Cohle Ok, już spadam xd

0

@mekston Ronaldo ma również 60, tak?

0

Argentyna z Panamą leci gdzieś w TV czy tylko stream?

0

Argentyna - Panama, można gdzieś obejrzeć w TV?

0

@Borry Ale by teraz piękny Francuz chodził w układance Xaviego :D

0

@Emhyr Jakby biały rządził czarnymi to byłoby to rasistowskie ;D

0

Leo w najbliższym meczu ma szansę na strzelenie bramki nr. 99 i 100 dla reprezentacji. Ale ten czas zadupca. A jeszcze niedawno pobijał rekord Batistuty strzelając bodajże 54 :D

16

@cules100pro "Ale ona musi robić helikopter na ch*ju że ją Jóźwiak trzyma ze sobą" XDD

2

Ale zapakował :O


1

@AlexDark00 To jest właśnie ta mentalność zwycięzców. Nie zrozumiemy tego, bo jesteśmy kibicami Barcelony.

2

Potężny Roberto leje Wam do mordy, pięknie :D

1

Ale chłop jest koxem, aż nie wiem kto mu najlepiej wyszedł https://vm.tiktok.com/ZMYujWjx9/

2

Jednak gol, zajebiście

1

Kurde, ale szkoda

1

De Jong okradziony z asysty xd

14

@kylian7 Ale on jest trollem, więc tak na prawdę to szydzą z pewnej postaci, a nie realnego człowieka.

1

Człowiek raz na United postawił xD

1

Muniak już Twitta pisze pewnie xD

0

Fati by to trafił

0

Hahahahhah Fati by to pewnie załadował xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?