Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MICHU2 Ja dopiero zaczynam, więc gdzie lepiej mi będzie się dowiedzieć, czegokolwiek o czymkolwiek niż na La Bambie? :D
0
Widzę, że sporo osób na La Bambie pyka sobie w CSa. Ciekawi mnie czy sporo osób również inwestuje na rynku Steam. Zapatruje się ktoś na inwestycje związane ze zbliżającym się Majorem? Mam na myśli głównie kapsułki. A może ktoś z Was niedawno w coś zainwestował? Pytam, bo sam niedawno się tym zainteresowałem, a że nie gram w CSa od dłuższego czasu, to postanowiłem sprzedać skiny i zainwestować long term i w przyszłości może uzbierać na koske :D
2
@Kengo Mi Tebas Kononowicza przypomina xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kondziubarca To jest właśnie ta mentalność zwycięzców.
6
Odwołajcie mi tego Messiego, jednak nie musi wracać
https://icdn.football-espana.net/wp-content/uploads/2022/07/Joan-Laporta-1.jpeg
2
Bori miał rację.
1
Arałho asysta :D
9
@Faro Balde ogarnie
3
@Deviler Z zawodu jestem farmaceutą, 3 razy więcej muszę, bo nie zarabiamy w euro
1
@Rust_Cohle Ok, już spadam xd
0
@mekston Ronaldo ma również 60, tak?
0
Argentyna z Panamą leci gdzieś w TV czy tylko stream?
0
Argentyna - Panama, można gdzieś obejrzeć w TV?
0
@Borry Ale by teraz piękny Francuz chodził w układance Xaviego :D
0
@Emhyr Jakby biały rządził czarnymi to byłoby to rasistowskie ;D
0
Leo w najbliższym meczu ma szansę na strzelenie bramki nr. 99 i 100 dla reprezentacji. Ale ten czas zadupca. A jeszcze niedawno pobijał rekord Batistuty strzelając bodajże 54 :D
16
@cules100pro "Ale ona musi robić helikopter na ch*ju że ją Jóźwiak trzyma ze sobą" XDD
2
Ale zapakował :O
1
@AlexDark00 To jest właśnie ta mentalność zwycięzców. Nie zrozumiemy tego, bo jesteśmy kibicami Barcelony.
2
Potężny Roberto leje Wam do mordy, pięknie :D
1
Ale chłop jest koxem, aż nie wiem kto mu najlepiej wyszedł https://vm.tiktok.com/ZMYujWjx9/
2
Jednak gol, zajebiście
1
Kurde, ale szkoda
1
De Jong okradziony z asysty xd
14
@kylian7 Ale on jest trollem, więc tak na prawdę to szydzą z pewnej postaci, a nie realnego człowieka.
1
Człowiek raz na United postawił xD
1
Muniak już Twitta pisze pewnie xD
0
Fati by to trafił
0
Hahahahhah Fati by to pewnie załadował xD