Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Się sracie o tego Torre do pomocy, a Xavi mówił ostatnio, że to nie jest taki typ pomocnika jak Pedri czy Gavi, którzy rozgrywają, tylko taki, który gra za napastnikiem, mediapunta. Więc nie wpuści go na ŚP tak jak piszecie.
1
O, mowią o La Bambie xD
0
XDD Jak fajnie sobie strzelił
1
@Coutinho007 Takie porównanie to obraza dla Ferrana. Hamulcowy hamował zespół, Ferran go ciągnie.
0
@kiper09 Stary dobry Ferran wrócił xD
1
@Kitek1640 Podał ładnie do Ferrana, a ten zmarnował
1
Teraz Fati się z Ferranem pozamieniali chromosomami. Ansu ładnie wypatrzył
6
@scotti Leo Messi
1
M I L F
0
@Faro Ciężko stary, bo lewego skrzydła nie mamy.
0
@KrwawiaceoczyVEB Trzeba Viniciusa ściągnąć.
1
Ferran>Ronaldinho
0
Mr. Remontada GOAT
0
Gavi się zaraz zdenerwuje i wykartkuje 2 razy xD
0
@Rust_Cohle Nie bądź taki surowy dla R10.
0
@BulaKG Arde, pomimo wszystko, będę miło wspominać. Pamiętam jak śmigał, gdy Neymar złapał kontuzję :D
0
@AlexDark00 Dobra widzę, że nie rozumiesz. Nie było tematu.
0
@Chaoss Ale przed tym meczem byś tego nie napisał.
1
@AlexDark00 Ale co ma do tego spalony, popełnił błąd i tyle, a to, że spalony to jego szczęście i nic innego.
1
Christensen nawet pokiwał xd
4
Wiedzą, że Lewy się nie przewraca w polu karnym, a Barcelona karnych to nie dostaje, to targają Robercika za szmaty xD
0
Ferran jaki dzisiaj przebojowy
0
@Bocheno1 Jak nie dzisiaj to kiedy?
1
@Rust_Cohle Spokojnie, bo jak się podpali i wykartkuje za wcześnie to potem nie będzie mógł podostrzyć xD
0
O kurde, Wini wrzucił rozmowę z Korwinem. Grube połączenie.
1
@DonAndresFCB No w ostatnim czasie akurat nie był najlepszy, ale patrząc na ostatnie kilka sezonów to nie mial sobie równych. I być może po tym wolnym wróci do starej formy.
1
@Donnie_Darko Ostatnio w meczu miałem podobną rozkminę. Jak kiedyś był rzut wolny i podchodził Leo to serce biło szybciej i człowiek siedział wpatrzony w ekran :D A teraz to w sumie wywalone. Ale można ktoś się wyskilluje w tym elemencie. Pedri jest najbardziej magicznym piłkarzem z naszej kadry, może on? Ale no, to tylko takie gdybanie, bo nikt z nas nie wie jak im to idzie na treningach.
3
@NeKenI Ten też niezły jest
https://www.fcbarca.com/user/Pedri
I ten też xD
https://www.fcbarca.com/user/Araujo
3
@Luciano99 La Rambla nie przestaje zaskakiwać xD
0
@Foro O kurde, na początku jak zobaczyłem Twój nick to pomyliłem Cię z innym użytkownikiem, który pewnie by się podpisał pod tym co napisałeś odnośnie Ansu. Jednak widzę, że został zbanowany. Cieszmy się kochać i nienawidzieć ludzi na La Bambie, tak szybko odchodzą [*]