0

Mówcie co chcecie, ale dla mnie Fati jest mniej klockowaty niż przed mundialem. Dalej nie jest to on z przed kontuzji, ale wydaje się trochę bardziej dynamiczny.

0

@Azrik Pierwszy raz na La Bambie podczas meczu? xD Tutaj jak jest 0-0 w pierwszych 10 minutach to się pisze, że mecz przegrany i nie ma co oglądać.

0

Spokojnie, Fati się odkuje jeszcze. Pamiętajcie, że jest 31 grudnia. Nowy rok, nowy ja.

0

Fati łapami więcej niech macha xd

1

@Firestone Darmo to uczciwa cena.

1

@jeyx77x Też bym rozbił bank na Enzo. Na szczęście nie odpowiadamy za transfery, bo byłoby to lekkomyślnie i pewnie skończyłoby się jak z poprzednimi transferami za ponad 100 baniek xD Ale no fajnie by było znowu mieć Argentyńczyka w składzie.

10

@Nano22 Bez kitu, bawi strasznie te wytykanie rzekomej hipokryzji fanom Leo, "bo Messi z karnych strzelał". No spoko, ale poza tym rozgrywał, dawał genialne piły i dyrygował grą Argentyny. Ronaldo takich rzeczy nie robi. To nie jest sytuacja 1:1.

24

Mało kto o tym mowi, ale Leo stał się prawdziwym kapitanem i liderem.
https://i.ibb.co/kSFnKjy/Screenshot-20221229-013843-Photo-Editor.jpg

0

@Hosh Ukrzyżowan i pogrzebion.

0

Ale by sobie człowiek obejrzał taki Real Betis Quique Setiena

8

Lahoz na derby, kozacko.

12

@mekston Oj, Sylwie musiało boleć 18 grudnia :D
Women

1

@AbelKabel Nie no wiem xD Dla żartu to napisałem. Ogarnąłem, że chodzi o Tarzana.

1

@AbelKabel Nie planuje robić Bellerina.

1

@Bartinho1899 Taa, teraz już wiem, że za mocno efekt nałożyłem (szczególnie u Dembusia). Tu masz dla porównania Pedriego, ale z efektem 2 razy mniejszym. Lepiej chyba, co nie?
https://i.ibb.co/XWdsrCG/Pedri.png

2

@MarioVeB! Ciekawe czy skończy się w regulaminowym. Jak będą karne to wyłączam, bo nie dam rady tego oglądać.

1

@Nano22 Dzięki za rady! Jeżeli chodzi o filtry to po prostu chciałem zrobić pracę w stylu rysunkowym i szukam różnych ustawień, ale no masz rację jest trochę przesada xD Same filtry nie są złe, ale trochę za mocno poustawiałem i teraz to widzę dzięki Wam. Na zmianę barw i nasyceń zwrócę uwagę, bo to podstawa, a w ogóle się tym nie zajmowałem. Pozdro :D

8

@Mns21 Sportowo myślę, że każdy by wolał Mbappe. Ale poza sportowo raczej Haaland.

0

@Encore Chłopaki pozdrawiają Piersa Morgana.

1

@macio_944 Ten Piers Morgan to niezła odkleja jest xD Przynosi wstyd dziennikarzom. Ale myślę, że i tak większość osób go bierze z dystansem w kwestii debaty Messi - Ronaldo. Nawet jakby Leo w następnych 3 sezonach wygrywał z PSG LM i Ligę, będąc motorem napędowym drużyny, to ten i tak by gadał swoje ;D

0

@koksik2700 Nie pomyślałem o tym, a Ronnie w takim bajkowym efekcie mógłby spoko wyglądać.

1

@Rust_Cohle Oki ;)

2

@Rust_Cohle Dzięki za opinie :D Mi się osobiście Gavi najbardziej w tym efekcie podoba.

8

@Rust_Cohle Widzę, że pod każdą dyskusją jest jakaś opcja, żeby oznaczyć @VegetaPolska xD A co do zmarszczeń, to jeszcze bawię się filtrami i szukam czegoś co mi podpasuje. No i też pewnie kwestia zdjęcia, które dobrałem, Dembuś miał na twarzy krople potu, było bardzo wyostrzone zdjęcie i tak wyszło :D

8

Siemano. Kilka dni temu wrzuciłem swoją pracę z Leo, trochę niezbyt udaną. Teraz pora na kogoś z naszej kadry i moim zdaniem wygląda to już lepiej. Pokminiłem z filtrami, z wycinaniem, i widać różnicę. Wiadomo jeszcze nie jest idealnie, ale w przyszłości będzie :D Może komuś się spodoba i poleci na tapetę :D
Dembuś:
https://i.ibb.co/BnJZ2tn/Bembele.png
https://i.ibb.co/zxQFNp2/Bembele-2.png
Pedri:
https://i.ibb.co/XCGGdYg/Pedri.png
https://i.ibb.co/fYHCK9t/Pedri-2.png
Gavi:
https://i.ibb.co/b2sxTnB/Gavi.png
https://i.ibb.co/LSQyH0N/Gavi-2.png

5

@Nano22 Nie ma kandydatek do twerkowania, BI też nie ma, więc nas, szarych ludzi olali :/

15

@Rewolucja123 Patrzy człowiek na takiego Leo w gąszczu zawodników i potem nie robi wrażenia Mbappe biegnący autostradą przed siebie :D

1

No co tu dużo mówić. Przyszły kapitan, a obecnie lider drużyny i autorytet dla młodszych kolegów. Życzę mu tylko zdrówka.

0

@Emhyr Trochę tak, ale z drugiej strony nie wtopimy znowu ponad 100 baniek jak za Dembele/Coutinho/Griezmanna. Jak weźmiemy kogoś młodego za darmochę i on odpali to będzie spuszczanie się nad zarządem jaki to dobry transfer nie był. I może to nam wyjdzie na dobre. A może nie, i nie będziemy mieli podjazdu do Galacticos z Madrytu, albo tych podrabianych z Paryża. Czas pokaże.

4

Święta świętami, ale ja bym chciał przypomnieć, że Lionel Andrés Messi Cuccittini od 6 dni jest Mistrzem Świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?