0

@Khajio Lautaro xD

2

Ale szkoda, że Angel nie dograł jeszcze trochę minut, może by coś wpadło

0

XDDD No wiedziałem, że tak będzie

2

Otamendi ty mendo

0

@P33ck Bez kitu xD

3

0

@tomek8756 No, wyszli jacyś tacy nieswoi. Na początku myślałem, że czujność chcą uśpić. Ale trzeba też przyznać, że Argentyna gra kozacko, większość zagrań jest idealnych, grają jak doskonały kolektyw.

0

Piszecie dużo o Dembele, zachował się jak on - nieodpowiedzialnie. Ale trzeba też przyznać, że Di Maria to cwany lis i załatwił to kapitalnie. Idealnie się wywrócił.

0

Jak on nie trafi to ja się popłacze chyba

1

Oby nie było w tym meczu karnych, ani karnego dla Argentyny, bo chyba zejdę na zawał xD

0

@yoli La Bamba wiele razy pisała, żeby go spróbować w pomocy, ale niestety, a może stety, nie ma żadnego wpływu na nasz skład.

3

Szkoda, że Maradona nie dożył tego finału :( Co chwilę zmieniał zdanie na temat Leo, raz wypowiadał się w superlatywach, a innym razem mówił, że nie jest prawdziwym liderem. Jednak na pewno docenił by turniej w jego wykonaniu i byłby przeszczęśliwy, widząc znowu po tak długim czasie reprezentację Argentyny w finale.

1

@Nano22 Bez kitu xD Sam zarywałem noce na mecze Copa America i za każdym razem jak trzymałem za nich kciuki i wierzyłem z całego serca odpadali w finale. A gdy już nie byłem ich taki pewny (mimo to kibicowałem z całego serca) to wygrali w finale z Brazylią. Oby było tak i tym razem, Francja jest faworytem i ma o klasę lepszę kadrę od każdej innej reprezentacji, ale liczę, że gwiazdy ułożą się dla Leo :D Czułbym wtedy większe szczęście niż gdyby Barcelona wygrała w LM. Bo to już poznałem, a Leo - piłkarza dzięki któremu zainteresowałem się piłką, który wznosi puchar MŚ zobaczyć, to byłoby coś pięknego i wzruszającego.

1

@okiemtypera_lucaxx95 To wszystko zależy od jego dyspozycji. Nie dziwię się, że nie widzi siebie na mundialu za 4 lata, bo jednak to kawał czasu. Ale jakby wtedy był w dobrej formie to wątpie, żeby odmówił :D

1

@michal26 Ja bym chciał go nawet zobaczyć jak z ławki wchodzi, ale myślę, że na to by mu nie pozwoliła ambicja.

0

Gdzieś na fb mi mignęło, że jutro z 88 tysięcy osób na stadionie, aż 82 tysiące to będą kibice Argentyny :O
Ciekawe czy legit info.

0

Pamięta ktoś? :D


1

Mario Kempes, wypowiedź sprzed roku:
- Dla Messiego nieszczęściem jest to, że to właśnie on zastąpił Diego Armando Maradonę. A bardzo trudno jest przyćmić Diego, który na całym świecie miał wizerunek Boga. Jeśli Messi chce być lepszy niż Maradona, to nie osiągnie tego, nawet jeśli wygra cztery mundiale z rzędu. A on nadal nie zdobył tytułu mistrza świata. Nieważne, ile wygra, nieważne, co wygra, i tak nigdy nie będzie mógł się równać z tym, co zrobił Diego.

0

@escarabajo Jak on przejmuję Canarinhos tak o, a nie jakąś Portugalie.

0

@Matheu12 Jednak niewykorzystanie dwóch szans na największe trofeum w piłce nożnej musi ogromnie boleć. Szczególnie w kraju, który tak tego pożąda. Wszyscy wiemy, że to nie ma żadnego wpływu na to, że jest GOAT. Ale jednak po przegraniu finału MŚ nie cieszysz się z wicemistrzostwa tylko rozpaczasz, że Ci się nie udało. Oby z Francją Argentyna dała z siebie 110% i na koniec to ona była numerem 1.

1

@Emhyr @Encore Widać, że Malik boi się powiedzieć złego słowa na Sentino. Doskonale wie, że Pan Sebastian dba o swój wizerunek i jak plują to nie udaje, że deszcz pada. Tak na dobrą sprawę to on mógłby go wysadzić za niepochlebne słowa. Dlatego waży każde słowo i zanim wypowie zdanie, to dwa razy myśli, żeby nie powiedzieć czegoś niestosownego. Podczas gdy wy siedzicie na La Rambli to Pan Sebastian Enrique Alvarez prawdopodobnie siedzi teraz z miłymi paniami z Hiszpanii i opija de facto kolejny udany transport haszyszu speedboatem z Maroko. W tym tygodniu pewnie domknął dwa deale na bagatela pół miliona złotych. Ma ludzi z Peru, mających ze sobą karabiny i helikoptery, na każde skininie i Malik doskonale o tym wie.

0

@Batys No ja się nie zdziwię. Całym sercem za Leo i ekipą, ale Francja to Francja. Ma kadrę o klasę wyższą od każdej reprezentacji, jest faworytem. Jednak nie skreślałbym Argentyny, wydaję mi się, że mają oni większy głód na to trofeum :D

0

@MarioVeB! Co by się działo gdyby wygrali MŚ :D

1

Wielka szkoda, że Leo po finale na 99% zakończy swoją przygodę z Mundialem. Ale no nic dziwnego, że nie wyobraża sobie grać na takim poziomie za 4 lata. To kupa czasu. Liczę, że niezależnie od finału pojedzie jeszcze na Copa America. Ta kadra może być już tylko lepsza. A możliwe, że do czasu CA ktoś nowy, młody, się jeszcze pokaże :D

18

Ta porażka z Arabią i zepsucie serii zwycięstw z perspektywy czasu było błogosławieństwem.

1

@cris2706 Jeśli Francja wygra finał z Argentyną, a Mbappe zagra przynajmniej poprawny mecz, to jest duża szansa na MVP.

1

Pawełek Dybała boży jeszcze brameczkę z dystansu huknie.

4

Jak go ograł XDD

2

Ale ja nienawidzę czytać komentarzy w pierwszych 15 minutach meczu. Typy piszą jakby już była 90 Xd La Bamba nigdy się nie nauczy.

1

Wiadomo kto podanie dał do Alvareza, przez całe boisko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?