Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khajio Lautaro xD
2
Ale szkoda, że Angel nie dograł jeszcze trochę minut, może by coś wpadło
0
XDDD No wiedziałem, że tak będzie
2
Otamendi ty mendo
0
@P33ck Bez kitu xD
3
Dembele oddał co zabrał Messiemu xD
https://wp.inews.co.uk/wp-content/uploads/2019/05/dembele-3.jpg
0
@tomek8756 No, wyszli jacyś tacy nieswoi. Na początku myślałem, że czujność chcą uśpić. Ale trzeba też przyznać, że Argentyna gra kozacko, większość zagrań jest idealnych, grają jak doskonały kolektyw.
0
Piszecie dużo o Dembele, zachował się jak on - nieodpowiedzialnie. Ale trzeba też przyznać, że Di Maria to cwany lis i załatwił to kapitalnie. Idealnie się wywrócił.
0
Jak on nie trafi to ja się popłacze chyba
1
Oby nie było w tym meczu karnych, ani karnego dla Argentyny, bo chyba zejdę na zawał xD
0
@yoli La Bamba wiele razy pisała, żeby go spróbować w pomocy, ale niestety, a może stety, nie ma żadnego wpływu na nasz skład.
3
Szkoda, że Maradona nie dożył tego finału :( Co chwilę zmieniał zdanie na temat Leo, raz wypowiadał się w superlatywach, a innym razem mówił, że nie jest prawdziwym liderem. Jednak na pewno docenił by turniej w jego wykonaniu i byłby przeszczęśliwy, widząc znowu po tak długim czasie reprezentację Argentyny w finale.
1
@Nano22 Bez kitu xD Sam zarywałem noce na mecze Copa America i za każdym razem jak trzymałem za nich kciuki i wierzyłem z całego serca odpadali w finale. A gdy już nie byłem ich taki pewny (mimo to kibicowałem z całego serca) to wygrali w finale z Brazylią. Oby było tak i tym razem, Francja jest faworytem i ma o klasę lepszę kadrę od każdej innej reprezentacji, ale liczę, że gwiazdy ułożą się dla Leo :D Czułbym wtedy większe szczęście niż gdyby Barcelona wygrała w LM. Bo to już poznałem, a Leo - piłkarza dzięki któremu zainteresowałem się piłką, który wznosi puchar MŚ zobaczyć, to byłoby coś pięknego i wzruszającego.
1
@okiemtypera_lucaxx95 To wszystko zależy od jego dyspozycji. Nie dziwię się, że nie widzi siebie na mundialu za 4 lata, bo jednak to kawał czasu. Ale jakby wtedy był w dobrej formie to wątpie, żeby odmówił :D
1
@michal26 Ja bym chciał go nawet zobaczyć jak z ławki wchodzi, ale myślę, że na to by mu nie pozwoliła ambicja.
0
Gdzieś na fb mi mignęło, że jutro z 88 tysięcy osób na stadionie, aż 82 tysiące to będą kibice Argentyny :O
Ciekawe czy legit info.
0
Pamięta ktoś? :D
1
Mario Kempes, wypowiedź sprzed roku:
- Dla Messiego nieszczęściem jest to, że to właśnie on zastąpił Diego Armando Maradonę. A bardzo trudno jest przyćmić Diego, który na całym świecie miał wizerunek Boga. Jeśli Messi chce być lepszy niż Maradona, to nie osiągnie tego, nawet jeśli wygra cztery mundiale z rzędu. A on nadal nie zdobył tytułu mistrza świata. Nieważne, ile wygra, nieważne, co wygra, i tak nigdy nie będzie mógł się równać z tym, co zrobił Diego.
0
@escarabajo Jak on przejmuję Canarinhos tak o, a nie jakąś Portugalie.
0
@Matheu12 Jednak niewykorzystanie dwóch szans na największe trofeum w piłce nożnej musi ogromnie boleć. Szczególnie w kraju, który tak tego pożąda. Wszyscy wiemy, że to nie ma żadnego wpływu na to, że jest GOAT. Ale jednak po przegraniu finału MŚ nie cieszysz się z wicemistrzostwa tylko rozpaczasz, że Ci się nie udało. Oby z Francją Argentyna dała z siebie 110% i na koniec to ona była numerem 1.
1
@Emhyr @Encore Widać, że Malik boi się powiedzieć złego słowa na Sentino. Doskonale wie, że Pan Sebastian dba o swój wizerunek i jak plują to nie udaje, że deszcz pada. Tak na dobrą sprawę to on mógłby go wysadzić za niepochlebne słowa. Dlatego waży każde słowo i zanim wypowie zdanie, to dwa razy myśli, żeby nie powiedzieć czegoś niestosownego. Podczas gdy wy siedzicie na La Rambli to Pan Sebastian Enrique Alvarez prawdopodobnie siedzi teraz z miłymi paniami z Hiszpanii i opija de facto kolejny udany transport haszyszu speedboatem z Maroko. W tym tygodniu pewnie domknął dwa deale na bagatela pół miliona złotych. Ma ludzi z Peru, mających ze sobą karabiny i helikoptery, na każde skininie i Malik doskonale o tym wie.
0
@Batys No ja się nie zdziwię. Całym sercem za Leo i ekipą, ale Francja to Francja. Ma kadrę o klasę wyższą od każdej reprezentacji, jest faworytem. Jednak nie skreślałbym Argentyny, wydaję mi się, że mają oni większy głód na to trofeum :D
0
@MarioVeB! Co by się działo gdyby wygrali MŚ :D
1
Wielka szkoda, że Leo po finale na 99% zakończy swoją przygodę z Mundialem. Ale no nic dziwnego, że nie wyobraża sobie grać na takim poziomie za 4 lata. To kupa czasu. Liczę, że niezależnie od finału pojedzie jeszcze na Copa America. Ta kadra może być już tylko lepsza. A możliwe, że do czasu CA ktoś nowy, młody, się jeszcze pokaże :D
18
Ta porażka z Arabią i zepsucie serii zwycięstw z perspektywy czasu było błogosławieństwem.
1
@cris2706 Jeśli Francja wygra finał z Argentyną, a Mbappe zagra przynajmniej poprawny mecz, to jest duża szansa na MVP.
1
Pawełek Dybała boży jeszcze brameczkę z dystansu huknie.
4
Jak go ograł XDD
2
Ale ja nienawidzę czytać komentarzy w pierwszych 15 minutach meczu. Typy piszą jakby już była 90 Xd La Bamba nigdy się nie nauczy.
1
Wiadomo kto podanie dał do Alvareza, przez całe boisko?