1

@Kgorecki2500 No wynik mówi samo za siebie, ale czasami jest zawodnik, który nawet w takim meczu jest niewidoczny. Jeżeli nikogo takiego nie było to cieszy :D

0

Siemanko, niestety nie oglądałem. Kto grał bardzo dobrze, kto dobrze, a kto na minus? :D

7

@DonMatteo901 Chciałbym mieć takiego średniaka, u nas, na prawej obronie :D

0

Ale super chłopaki z nich z Polakiem na czele

0

Czyżby wraca rozprawianie się z rywalami w ostatnich 30 minutach jak za Enrique? :D W sumie mi to pasuje, dobre mam wspomnienia.

3

Ansu Fati z piętki na totalnej essie

0

Isak top lobik!

0

@Cule1234 Jak Lecce to Lecce. Leć i nie wracaj.

0

@Osyryes A wiesz kto jest trenerem MU? Jak się dowiesz to ten transfer nie będzie dla Ciebie aż taką zagadką.

0

1

Szczęście w nieszczęściu chyba, bo byłem strasznie niewyspany i zasnęło mi się przed 21. Jak bym mecz oglądał, prawdopodobnie tylko bym się niepotrzebnie wk*rwiał.

2

The Game zdissował Eminema :O Aż się nie mogę doczekać odpowiedzi :D

0

@Coutinho007 Masz rację, wypożyczenia w tym klubie nie skutkują dobrze. Ale każda reguła ma swój wyjątek i może w tym wypadku, będzie nim Nico. Jeżeli Xavi widzi zmiennika Busiego w Pjaniciu, to chyba nie ma lepszej opcji niż wypożyczenie. Za rok jak wróci to perspektywa będzie inna ;)

1

@JohnnyBarca Chciał usiąść przy pewnym stole, ale go wyje*ali z lokalu.

4

@RoberDzik Inigo na PO, ale będzie śmigać.

8

@rasta212 Bez kitu, tyle ile on razy nam dupsko ratował, to jest niepojęte. Było podniecanie się i oglądanie jego interwencji, a teraz mało kto o tym pamięta.

0

@TR3YWAY Jak Lewy już w Pucharze Gampera załaduje tak o

3

Ego wyjebane w kosmos. Oby ten sezon ich sprowadził do parteru.

0

0

Znacie może jakieś darmowe symulatory kariery menadżera w stylu FMa? Jedyne co mi przychodzi do głowy do Soccer Manager na Steam, ale może ktoś z Was coś poleca?

0

2:30 No ciekawe jaki plan będzie miał na niego Xavi. Polecam materiał.


0

@Culers Znowu czekanie na każdy mecz z zaciekawieniem i brak chęci oderwania wzroku :D Czekam na to, ostatni raz tak miałem jak grał Leo.

0

@Uukasz_93 Co za dominacja genetyczna.

0

@Lola120 Zepsułaś xd

0

@JordiAlbion Nie, ale jak będzie remis to wciąż Real odpuści klasyk. Jakby nie odpuścili, to by wygrali.

17

@Clue Wybaczamy. Ja teraz nie mogę się doczekać kolejnego El Clasico. Ciekawi mnie jak się skończy, bo są 2 opcję; albo przegramy, albo Real klasyk odpuści.

1

@BarcaaVEB @Wszyscy
Aluminium już w głowie macie.


1

Pytanie do osób korzystających ze Steama. Miał ktoś z Was może kiedyś zablokowane konto? A dokładniej społeczność, czyli nie mogę korzystać z rynku, albo np. pisać do znajomych, wymieniać się itp. Mam komunikat, że konto jest podejrzane o oszustwo. Napisałem na pomoc techniczną i teraz czekam na odpowiedź.
Może ktoś miał podobnie :/

1

@Mario96w Jeszcze jak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?