Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 No wynik mówi samo za siebie, ale czasami jest zawodnik, który nawet w takim meczu jest niewidoczny. Jeżeli nikogo takiego nie było to cieszy :D
0
Siemanko, niestety nie oglądałem. Kto grał bardzo dobrze, kto dobrze, a kto na minus? :D
7
@DonMatteo901 Chciałbym mieć takiego średniaka, u nas, na prawej obronie :D
0
Ale super chłopaki z nich z Polakiem na czele
0
Czyżby wraca rozprawianie się z rywalami w ostatnich 30 minutach jak za Enrique? :D W sumie mi to pasuje, dobre mam wspomnienia.
3
Ansu Fati z piętki na totalnej essie
0
Isak top lobik!
0
@Cule1234 Jak Lecce to Lecce. Leć i nie wracaj.
0
@Osyryes A wiesz kto jest trenerem MU? Jak się dowiesz to ten transfer nie będzie dla Ciebie aż taką zagadką.
0
@Szczavik @Gerard Pique przeloguj.
1
Szczęście w nieszczęściu chyba, bo byłem strasznie niewyspany i zasnęło mi się przed 21. Jak bym mecz oglądał, prawdopodobnie tylko bym się niepotrzebnie wk*rwiał.
2
The Game zdissował Eminema :O Aż się nie mogę doczekać odpowiedzi :D
0
@Coutinho007 Masz rację, wypożyczenia w tym klubie nie skutkują dobrze. Ale każda reguła ma swój wyjątek i może w tym wypadku, będzie nim Nico. Jeżeli Xavi widzi zmiennika Busiego w Pjaniciu, to chyba nie ma lepszej opcji niż wypożyczenie. Za rok jak wróci to perspektywa będzie inna ;)
0
Ta to ma kompleks Messiego xD
https://www.facebook.com/365076723656400/posts/pfbid02WyWSYv1PpRt7DqXZwbGMjwwmsBMzyEhLu7vTndUj85c4KQmMMDm8pHCjKhU2v2oLl/
1
@JohnnyBarca Chciał usiąść przy pewnym stole, ale go wyje*ali z lokalu.
4
@RoberDzik Inigo na PO, ale będzie śmigać.
8
@rasta212 Bez kitu, tyle ile on razy nam dupsko ratował, to jest niepojęte. Było podniecanie się i oglądanie jego interwencji, a teraz mało kto o tym pamięta.
0
@TR3YWAY Jak Lewy już w Pucharze Gampera załaduje tak o
3
Ego wyjebane w kosmos. Oby ten sezon ich sprowadził do parteru.
0
Bestia. Ja tam im ufam.
https://www.instagram.com/reel/CgnIb6DohTU/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
Znacie może jakieś darmowe symulatory kariery menadżera w stylu FMa? Jedyne co mi przychodzi do głowy do Soccer Manager na Steam, ale może ktoś z Was coś poleca?
0
2:30 No ciekawe jaki plan będzie miał na niego Xavi. Polecam materiał.
0
@Culers Znowu czekanie na każdy mecz z zaciekawieniem i brak chęci oderwania wzroku :D Czekam na to, ostatni raz tak miałem jak grał Leo.
0
@Uukasz_93 Co za dominacja genetyczna.
0
@Lola120 Zepsułaś xd
0
@JordiAlbion Nie, ale jak będzie remis to wciąż Real odpuści klasyk. Jakby nie odpuścili, to by wygrali.
17
@Clue Wybaczamy. Ja teraz nie mogę się doczekać kolejnego El Clasico. Ciekawi mnie jak się skończy, bo są 2 opcję; albo przegramy, albo Real klasyk odpuści.
1
@BarcaaVEB @Wszyscy
Aluminium już w głowie macie.
1
Pytanie do osób korzystających ze Steama. Miał ktoś z Was może kiedyś zablokowane konto? A dokładniej społeczność, czyli nie mogę korzystać z rynku, albo np. pisać do znajomych, wymieniać się itp. Mam komunikat, że konto jest podejrzane o oszustwo. Napisałem na pomoc techniczną i teraz czekam na odpowiedź.
Może ktoś miał podobnie :/
1
@Mario96w Jeszcze jak