Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Cou co załadował wtedy. Szkoda, że nie zakończyło się remisem, prawdopodobnie byłby sezon bez porażki, za Ernesta :/
https://www.instagram.com/p/CcIE-6dNNuF/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@Toretto "Niezłą ekipę wam zmontowałem"
2
Lepszy na główki od Neymara
0
O Szefu wchodzi :D
0
Spokojnie, Xavi zrobi zmiany i meczyk wygrany.
0
Ale nas porobił XDD
0
@tristan87 Niech się cieszy, że w B Klasie nie gra xD
2
@jeyx77x Cristiano nie pasuje. "Wystrzelił z formą". Ronaldo był jednym z najlepszych już przed 30.
11
@Zoker Aduriz, tutaj statystyka z przed 3 lat:
Gole do 30 roku życia: 54
Gole po 30 roku życia: 159
1
@Khajio No jest w tym racja, Messi otoczony gwiazdkami, Ronaldo Magłajerem xD Jednak same nazwiska i gwiazdy nie zawsze wystarczą. Bardziej mi chodziło o pokazanie, że Leo jest zbyt mieszany z gównem jak na swoje statystyki. CR7 był tylko porównaniem, na którego nie ma nagonki.
1
@pyra92 Masz rację. Siedzę właśnie w kuchni i podgryzam nogę od stołu, rozdygotany tym, że Chris Rollo jest na 20 miejscu.
6
Obecny ranking Ballon D'or, według portalu Goal.com:
1. Lewandowski
2. Benzema
3. Salah
4. Mbappe
5. Modrić
Cristiano Ronaldo znajduję się na 20 miejscu, za to Leo Messiego nie ma nawet na liście.
Z ciekawości sprawdziłem sobie statystyki (na transfermarkcie, bo nie znam innych stron).
Messi w 26 meczach (LM i Liga) - 19 pkt. w klasyfikacji kanadyjskiej i jest poza listą.
Ronaldo w 31 meczach (LM i Liga) - 21 pkt. i na 20 se siedzi.
Nie, żebym miał kompleks Ronaldo (xD) i mnie to jakoś szczególnie bolało. Ale to właśnie pokazuje jakim Messi jest kozakiem, że sezon, w którym ma liczby, które dla zwykłego piłkarza byłyby conajmniej dobre (~ bo to prawie udział przy 1 bramce na mecz), przy poziomie Messiego są uznawane za przeciętne, powiedziałbym nawet, że słabe. Przyzwyczaił wszystkich do tego, że jest geniuszem i teraz jest j*bany. Nie mówię, że w PSG ma formę z Barcelony, ale wciąż na tle innych piłkarzy, nie gra takiego syfu jak można wywnioskować czytając różne piłkarskie grupki populistyczne.
14
Niezłą ekipę nam Ronald zmontował. Xavi dostał samograja.
0
@Suzu Będziesz walił młotkiem jak na Tiktoku? XD
3
xD Oglądał ktoś? Jak zagrał Leo?
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/277823579_301252655421930_3601698086155969913_n.jpg?stp=dst-jpg_p403x403&_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=DIK_0NIa5X8AX8Ose9Z&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=03_AVJDDG7B-8ehEorVtyzVOB30FDLvc7YxNBRphv3cqQ2ZYQ&oe=6271BED4
3
Jakby ktoś chciał się jeszcze pozachwycać Pedrim, to zapraszam do nowego filmu Tomka Ćwiąkały :)
0
@koziar Ciekawe czy będzie gdzieś to potem dostępne, bo szkoda mi było 24 ziko na PPV xD
0
@Emhyr Piłkarska dwubiegunowość.
0
Dzisiaj o 19 Roast Pudziana. Będzie ktoś kupował PPV?
4
Arthur Melo. Był taki piłkarz kiedyś.
0
@marko111122 Pewnie, ma talent do strzelania z niczego.
1
@PodkarpackiKibic Ale przecież nikt nie ma pretensji do tego, że wrzuciłeś analogiczną sytuację xD To Ty piszesz o jednostronnym zachowaniu.
4
@PodkarpackiKibic "Jednostronne zachowanie" xD
To co, zawsze, gdy śmieszkujemy z piłkarzy Realu, mamy szukać odpowiednika w Barcelonie i go wrzucać, żebyście się przynajmniej nie obrazili, na naszej stronie?
0
@Criss18Barca Żyła koneser leanu.
1
@KmN Oj tam, żarty zwykłe. Nie bierz ich na poważnie. Nikt tu nie chce, żeby Góralski połamał Messiego.
1
@bartekvisca
5
@Dankhog https://www.pudelek.pl/jada-pinkett-smith-przyznala-sie-do-romansu-z-27-letnim-kolega-swojego-syna-zerwalam-wtedy-z-willem-6530888769424064a
2
@Cule1234 Nie żebym źle życzył Polsce, ale jak Messi nam załaduje z 3 bramki to ta wypowiedź będzie jeszcze bardziej komiczna.
3
@Emhyr No nie wiem, może są już nauczeni, że nie zawsze wydawania góry siana dobrze się kończy (Dembele, Coutinho, Griezmann). Dodatkowo są prognozy, że Haaland może się okazać szklanką, u Lewego sprawa wygląda inaczej. Do tego dochodzi chęć zobaczenia Polaka w Barcelonie.