0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Cou co załadował wtedy. Szkoda, że nie zakończyło się remisem, prawdopodobnie byłby sezon bez porażki, za Ernesta :/
https://www.instagram.com/p/CcIE-6dNNuF/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

1

@Toretto "Niezłą ekipę wam zmontowałem"

2

Lepszy na główki od Neymara

0

O Szefu wchodzi :D

0

Spokojnie, Xavi zrobi zmiany i meczyk wygrany.

0

Ale nas porobił XDD

0

@tristan87 Niech się cieszy, że w B Klasie nie gra xD

2

@jeyx77x Cristiano nie pasuje. "Wystrzelił z formą". Ronaldo był jednym z najlepszych już przed 30.

11

@Zoker Aduriz, tutaj statystyka z przed 3 lat:

Gole do 30 roku życia: 54
Gole po 30 roku życia: 159

1

@Khajio No jest w tym racja, Messi otoczony gwiazdkami, Ronaldo Magłajerem xD Jednak same nazwiska i gwiazdy nie zawsze wystarczą. Bardziej mi chodziło o pokazanie, że Leo jest zbyt mieszany z gównem jak na swoje statystyki. CR7 był tylko porównaniem, na którego nie ma nagonki.

1

@pyra92 Masz rację. Siedzę właśnie w kuchni i podgryzam nogę od stołu, rozdygotany tym, że Chris Rollo jest na 20 miejscu.

6

Obecny ranking Ballon D'or, według portalu Goal.com:

1. Lewandowski
2. Benzema
3. Salah
4. Mbappe
5. Modrić

Cristiano Ronaldo znajduję się na 20 miejscu, za to Leo Messiego nie ma nawet na liście.

Z ciekawości sprawdziłem sobie statystyki (na transfermarkcie, bo nie znam innych stron).
Messi w 26 meczach (LM i Liga) - 19 pkt. w klasyfikacji kanadyjskiej i jest poza listą.
Ronaldo w 31 meczach (LM i Liga) - 21 pkt. i na 20 se siedzi.
Nie, żebym miał kompleks Ronaldo (xD) i mnie to jakoś szczególnie bolało. Ale to właśnie pokazuje jakim Messi jest kozakiem, że sezon, w którym ma liczby, które dla zwykłego piłkarza byłyby conajmniej dobre (~ bo to prawie udział przy 1 bramce na mecz), przy poziomie Messiego są uznawane za przeciętne, powiedziałbym nawet, że słabe. Przyzwyczaił wszystkich do tego, że jest geniuszem i teraz jest j*bany. Nie mówię, że w PSG ma formę z Barcelony, ale wciąż na tle innych piłkarzy, nie gra takiego syfu jak można wywnioskować czytając różne piłkarskie grupki populistyczne.

14

Niezłą ekipę nam Ronald zmontował. Xavi dostał samograja.

0

@Suzu Będziesz walił młotkiem jak na Tiktoku? XD

3

Jakby ktoś chciał się jeszcze pozachwycać Pedrim, to zapraszam do nowego filmu Tomka Ćwiąkały :)


0

@koziar Ciekawe czy będzie gdzieś to potem dostępne, bo szkoda mi było 24 ziko na PPV xD

0

@Emhyr Piłkarska dwubiegunowość.

0

Dzisiaj o 19 Roast Pudziana. Będzie ktoś kupował PPV?

4

Arthur Melo. Był taki piłkarz kiedyś.

0

@marko111122 Pewnie, ma talent do strzelania z niczego.

1

@PodkarpackiKibic Ale przecież nikt nie ma pretensji do tego, że wrzuciłeś analogiczną sytuację xD To Ty piszesz o jednostronnym zachowaniu.

4

@PodkarpackiKibic "Jednostronne zachowanie" xD
To co, zawsze, gdy śmieszkujemy z piłkarzy Realu, mamy szukać odpowiednika w Barcelonie i go wrzucać, żebyście się przynajmniej nie obrazili, na naszej stronie?

0

@Criss18Barca Żyła koneser leanu.

1

@KmN Oj tam, żarty zwykłe. Nie bierz ich na poważnie. Nikt tu nie chce, żeby Góralski połamał Messiego.

1

2

@Cule1234 Nie żebym źle życzył Polsce, ale jak Messi nam załaduje z 3 bramki to ta wypowiedź będzie jeszcze bardziej komiczna.

3

@Emhyr No nie wiem, może są już nauczeni, że nie zawsze wydawania góry siana dobrze się kończy (Dembele, Coutinho, Griezmann). Dodatkowo są prognozy, że Haaland może się okazać szklanką, u Lewego sprawa wygląda inaczej. Do tego dochodzi chęć zobaczenia Polaka w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?