1

Widzę dużo dyskusji o zmianie trenera. Ja to widzę tak:
Koeman wylatuje, przychodzi Wenger, gramy najpiękniejszą piłkę na świecie i wygrywamy tryplet.

0

@Hasszz XDDDDDDDDD

Koeman ogranicza Dembele, tego jeszcze nie grali.

0

@ElKamil To, że jest najbardziej związany z tym klubem. Myślisz, że Mbappe przez lata oglądania Ronaldo pałał miłością do Blaugrany? To jest logiczne.

0

@ElKamil Dlaczego jestem aż tak pewny? Dlatego, że sam Mbappe tego chce, jest napalony na ten transfer już od jakiegoś czasu, dodatkowo jest wielkim fanem CR7, więc na pewno wybierze Madryt. Pod względem finansowym także nie mamy szans z Królewskimi.

1

@ElKamil Ty serio myślisz, że są jakieś szanse na Mbappe w Barcelonie? 1000%, że wyląduje w Realu.

0

@ElKamil Dalej nie wiem.

0

@ElKamil Jakiego Francuza?

2

@AllBundy Ogarnij kogoś kto je kupi na słupa xD

1

@jakub1906 Kojarzę go tylko z jakiegoś meczu Barcy z Sevilla, gdzie fartownie dla nas, zmarnował parę setek xD

4

Luuk De Jong to będzie Martin Braithwaite 2.0?

0

I myk, formacja z dwójką napastników, a z przodu Martin i LDJ. Ale to będzie śmigać. Aż się doczekać nie mogę.

0

@cules100pro Oj tak +1

1

@Dojaar Meczu z Sevillą.

1

@KrwawiaceoczyVEB To ten co trenował Getafe, a jego zawodnicy grali "rzeźnicką" piłkę, czy coś pomyliłem?

8

Vinicius>Prime Ronaldinho

Nie zapraszam do dyskusji, bo takie są fakty.

0

Spokojnie, zaraz Martin* coś wyczaruje.

0

Kurcze, dopiero włączyłem xD

0

O kurde, Barca dzisiaj gra, zapomniałem xD
Kiedyś nie do pomyślenia.

1

@AmigoBlancos 2 bańki :O

1

2

@wpwelement A może dzień, w którym będzie można napisać maksymalnie 1 komentarz? Wtedy większość nich byłaby wartościowa.

Przynajmniej w teorii xD

1

@DwayNee Tzw. macki Pereza.

0

@Tridente2015 Możliwe, a co dokładnie się nie zgadza? Sezon ligowy z potencjałem na brak porażki był kiedy indziej niż dwumecz z Live?

2

Szkoda, że nie udało się zakończyć pamiętnego sezonu ligowego bez porażki :/
Tak naprawdę wszystko nam wychodziło do momentu klęski z Liverpoolem. Potem się zepsuło, a naprawdę, z tą zaliczką 4:0 w LM był potencjał na tryplet.

4

Kto według Was jest największą artystką w Polsce i dlaczego jest nią Young Leosia?

0

Messiego będzie udawać.

1

Memphis kochamy Cię!!!

15

I teraz przez 90% meczu komentatorzy będą mi przypominać o tym, że Messi odszedł i jakich to problemów finansowych nie mamy.


:D

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?