Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale jak to tak bez Nico?
0
@Rewolucja123 Byłoby super, ale wolałbym, żeby nie było dogrywki. Za duża nerwówka :D
1
@Encore A wiesz może czy w finale są od razu karne po 90' czy jest dogrywka?
0
Jak przewidujecie jutrzejszy finał CA? Dużo goli, otwarty mecz, czy raczej 0-0 i karne?
0
@kaamil1910 Moribie się kontrakt kończy, dużo nie zarobimy.
0
@DonMatteo901 A w Polsce jak w lesie.
4
Scaloni mówił, że na treningach ćwiczyli jedenastki. Ciekawe czy prowokacje Martineza też były ćwiczone xD Koniec końców zadziałało. Big brain time.
0
@Roobo Ja bym nie zdążył zasnąć, ale jak ty dasz radę i się obudzisz na czas to myślę, że jak najbardziej warto.
3
Wiedziałem, że jak będzie pajacowanie to nie trafi xD
0
@Pawelsky Niech najpierw awansują xd Przy karnych jest to wątpliwe.
2
@Kettger Wszyscy czekamy aż Kun wejdzie.
1
@PatrychoO Bez kitu xD
2
Powinien petardę walnąć jak zwykle pod poprzeczkę.
1
@Transu96 Włącz jeszcze, to może trafią.
1
Nie wyobrażam sobie kontuzji. Leo nawet ze skręceniem/złamaniem będzie chciał wystąpić w finale.
0
Może załaduje na krótki xd
0
Leci gdzieś w TV?
0
Były ostatnio jakieś plotki o Goretzce w Barcy? Bo coś na Instagramie dzisiaj widziałem xD
1
@Gwyn Tak, mały szczegół, sorry.
0
O, Mbappe podpisał kontrakt z PSG do 2024.
6
@IbrahimAfellay Taki kozak miał być, a na Euro coś o nim cichutko.
5
@PatrychoO Pewnie Ci się chip aktualizuje. Też to przerabiałem.
0
Laporta mówił o jeszcze 3-4 transferach, obstawiacie kogoś konkretnego?
2
@Messibestplayerintheworld Ale fajny wielki łeb xD
2
Ale sztosy jednak :D https://www.instagram.com/reel/CQOHDZ6qU0W/?utm_medium=copy_link
0
@BorzyKrzys Paszport FC Barca zostaje Ci odebrany.
0
Messi jeszcze zdąży załadować dwie. Na spokojnie.
0
@Encore Tzw. Paulinho 2.0
0
Można gdzieś obejrzeć na żywo w TV Argentyna - Chile? Bo na TVP Sport o 23:55 będzie, a już grają.
0
@DonAndresFCB Fortuna.