2

Ale jak to tak bez Nico?

0

@Rewolucja123 Byłoby super, ale wolałbym, żeby nie było dogrywki. Za duża nerwówka :D

1

@Encore A wiesz może czy w finale są od razu karne po 90' czy jest dogrywka?

0

Jak przewidujecie jutrzejszy finał CA? Dużo goli, otwarty mecz, czy raczej 0-0 i karne?

0

@kaamil1910 Moribie się kontrakt kończy, dużo nie zarobimy.

0

@DonMatteo901 A w Polsce jak w lesie.

4

Scaloni mówił, że na treningach ćwiczyli jedenastki. Ciekawe czy prowokacje Martineza też były ćwiczone xD Koniec końców zadziałało. Big brain time.

0

@Roobo Ja bym nie zdążył zasnąć, ale jak ty dasz radę i się obudzisz na czas to myślę, że jak najbardziej warto.

3

Wiedziałem, że jak będzie pajacowanie to nie trafi xD

0

@Pawelsky Niech najpierw awansują xd Przy karnych jest to wątpliwe.

2

@Kettger Wszyscy czekamy aż Kun wejdzie.

1

@PatrychoO Bez kitu xD

2

Powinien petardę walnąć jak zwykle pod poprzeczkę.

1

@Transu96 Włącz jeszcze, to może trafią.

1

Nie wyobrażam sobie kontuzji. Leo nawet ze skręceniem/złamaniem będzie chciał wystąpić w finale.

0

Może załaduje na krótki xd

0

Leci gdzieś w TV?

0

Były ostatnio jakieś plotki o Goretzce w Barcy? Bo coś na Instagramie dzisiaj widziałem xD

1

@Gwyn Tak, mały szczegół, sorry.

0

O, Mbappe podpisał kontrakt z PSG do 2024.

6

@IbrahimAfellay Taki kozak miał być, a na Euro coś o nim cichutko.

5

@PatrychoO Pewnie Ci się chip aktualizuje. Też to przerabiałem.

0

Laporta mówił o jeszcze 3-4 transferach, obstawiacie kogoś konkretnego?

2

@Messibestplayerintheworld Ale fajny wielki łeb xD

2

0

@BorzyKrzys Paszport FC Barca zostaje Ci odebrany.

0

Messi jeszcze zdąży załadować dwie. Na spokojnie.

0

@Encore Tzw. Paulinho 2.0

0

Można gdzieś obejrzeć na żywo w TV Argentyna - Chile? Bo na TVP Sport o 23:55 będzie, a już grają.

0

@DonAndresFCB Fortuna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?