0

Puyol uratował.

0

Barca, Atleti i Real win. Ktoś też obstawił te 3 zespoły? :D

2

XDDD Już się bałem.

0

Jest szansa na wygraną Wolfsburga i Köln? Bo mam na kuponie.

1

@YeastMoss Ostatnio jak zamawiałem 2kg Rosamonte Despalada, to dostałem za darmo próbkę 50g El Pajaro Fresca. Zaparzyłem i naprawdę spodobało mi się to połączenie yerba+mięta. Dlatego właśnie dzisiaj zadałem to pytanie :D

0

@Edoss Kurcze, Pajarito mi nie posmakowało. Ten charakterystyczny smak zdecydowanie nie jest dla mnie. CBSe Limon/Amanda Limon też mi nie podeszły, więc nie wiem czy połączenie cytryny z miętą byłoby dobre.

0

Polecacie jakąś yerbe z dodatkiem mięty? Też chciałbym, żeby nie była jakaś słaba, tylko odpowiednio pobudzała.

0

@Encore Wszystko może pokrzyżować zamiłowanie Aguero do patostreamingu. Jeśli dalej będzie wydzwaniał do innych piłkarzy, po to by zrobić dymy, tak jak Rafatus srał do miski za żetony, to może się to źle skończyć. I bardzo prawdopodobne jest, że na ciemną stronę, zabierze ze sobą Bembele.

3

Jak myślicie, dostaniemy w trąbę od Eibaru?

1

@Pilka_jest_okragla Oj tak, chłopak ma "talent" do zdobywania bramek z niczego.

2

@JimMorrisonFCB Dzięki mordo :D

0

@JimMorrisonFCB Faktycznie, 2:1 w setach to by było zdecydowanie za szybko.

0

@JimMorrisonFCB Dobrze patrzę, 2:1 w setach dla Norriego? :D

Dobra, chyba nie umiem odczytywać wyniku z sofascore xd. Potem sprawdzę.

1

@JimMorrisonFCB Kurczę, nie oglądam tenisa, ale zaufam Ci. xD

0

Macie jakieś pewniaki do obstawienia w tym tygodniu? :D

3

@kaamil1910 Nie no, nie przesadzaj. Jak w jakimś klubie gra piłkarz, którego nie trawisz, to sympatia do tego klubu automatycznie spada. Na odwrót jest to samo, ja np. życzę sukcesów City, ze względu na Guardiole. I to nie jest żaden kompleks.

0

@ranger3120 W lipcu 28 lat, nie taki młody.

1

@Emhyr Bardzo dobre źródło. W takim razie pozostaje nam wierzyć, że będzie on drugim Pepem.

2

@FC1899Barca Zawsze najbardziej ceniłem sobie Puchar Króla.

0

Jak tam PSG? Widzę, że 2:0, jest szansa na jakiś remis czy raczej deklasacja?

O kurde, w 10 grają, dobra nie było pytania xd

1

XDDDDDDDDDDD MAKAO

4

Trzeba wierzyć, że Busi coś jeszcze wyczaruje.

1

Kto jest większym frajerem w tym sezonie, my czy Atleti?

0

Nie wiem czy jest sens usprawiedliwiać Marca, że zasłonił mu Pique, ale mecz o nic, więc nie ma co się spinać i po nim cisnąć. Chociaż wiem, że zaraz odpali się znowu pewien użytkownik który od czasu do czasu, gdy jest ku temu okazja, wychodzi z jaskini i pisze, że powinniśmy Niemca sprzedać xD

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Akurat włączyłem :D

0

@avanes Pierwszy typ, to postanowił, że spróbuję coś pewnego, po bezpiecznym kursie.

0

Dzisiaj założyłem konto, wleciał więc pierwszy bet, za darmowe 20zł, które dostaję się na start i trafiłem :D
https://i.ibb.co/S6WL4S5/Screenshot-20210515-200148.jpg

0

Kto wg. Was dzisiaj wygra Inter czy Juve?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?