0

@MarcelNJ11 Wolalbyś 4 z tyłu, a nie 5? Oglądałeś ostatnie mecze Barcelony? Bo to trochę brzmi jakbyś w ogóle nie oglądał (no offence). Poza tym to ustawienie jest dość elastyczne.

0

@Michu94 Nie chodziło mi o te grafikę. Pisałem ogólnie, odnośnie barcelońskiej ostatniej wieczerzy :D

1

@Avernand Bartomeu - Judasz.
Chociaż Neymar bardziej by pasował :D

13

@NaFazieHitman Dziękujemy Ci Lucho! Co to był za sezon! :D

0

A ostatnio był artykuł, że przypomina Leo na boisku :D
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10160276546854305/

0

@tadzik447 Spokojne życie. Dla mnie za łatwy wybór. Co mi z śmierci w chwale?

Ale to tak ogólnie, bo jeśli byłaby sytuacja, że musiałbym się poświęcić dla bliskich, no to wybór byłby oczywisty, bo śmierć w chwale>życie w strachu.

0

@tadzik447 Ja myślę, że zajmie się nim LRPD. Mam konto premium, więc zgłoszenie już wysłałem.

0

O, a na TVN piękny Mariuszek Pudzianowski u Wojewódzkiego :D

1

@LeoMessiah Widzę, że już wybrałeś inną opcję - cwaniak.
xD

1

@Zip Teraz się żalisz?

0

@FanRamosa Nie tylko u Was w tym sezonie są kontuzje. Zobacz na Liverpool, Barcelone.

0

@DonMatteo901 Dollaruma. Ciekawe kiedy do Juve pójdzie.

5

@FC1899Barca Tryplet to OBOWIĄZEK.

0

@JohnnyBarca Na transfermarkt jest napisane prawonożny.

0

@BarcaInfo Kurde, dejcie jakiegoś lewonożnego... Araujo, Garcia, Mingueza, De Ligt :/ Chyba, że będziemy grać z 3 ŚO, bez Frenkiego w obronie, wtedy to można by ich jakoś pomieścić.

0

@vangoor Nie wiem czy miło, ale koniec końców może to dobrze, że nie udało się go zatrzymać. Jak nie teraz, to odszedłby później, z powodów niewystarczającej pensji. Potrzebujemy piłkarzy zakochanych w klubie, a nie najemników, nawet jeśli ma on ogromny talent.

1

@Khajio A ok, na Transfermarkcie pisało 2021. A co do roli rezerwowego to, Angelino jest młodszy, ma jeszcze czas, a Gaya już powoli wchodzi w najlepsze lata dla piłkarza, kiedy to powinien grać w 1 składzie, jak najwięcej.

1

Myślicie, że transfer Gayi jest sensowny? Pomijam to, że LO nie jest priorytetem. Alba jest w super formie i nie wydaje się, żeby miał nagle obniżyć swój poziom. Ma swój wiek i trzeba powoli myśleć o tym, żeby zastąpić go kimś młodszym. Ale czy Gaya zgodzi się być drugą opcją, i poczeka aż Alba zejdzie ze sceny? Jakoś mi się nie wydaje. Moim zdaniem lepiej znaleźć kogoś młodszego niż Gaya (26 lat, a jeśli Jordi odszedłby za 2 sezony to - 28 lat), kogoś kto zgodzi się być na razie rezerwowym, by kiedyś zastąpić Albe. Ciekawi mnie ile kosztowałby Angelino (kończy mu się chyba kontrakt w tym roku). Może Miranda, albo Balde (ale nie wiem, czy on czasem kontuzji nie ma), lub Cucurella? Wydaje mi się, że Albe może być porównywalnie trudno zastąpić jak Alvesa :/ A co wy sądzicie?

0

@nitey No niby śmieszne, ale bardziej smutne chyba, z perspektywy Lewego.

0

@marcin000019 Ja też poproszę, bo nie widziałem :D

0

0

@Mroziu No tak, z przed 7 lat, ale innego nie znalazłem.

4

@Peciak Piszesz jakbyś był z przyszłości i wszystko wiedział. Coutinho był skrojony pod Barce, a wyszło jak wyszło. Poza tym skąd wiesz jak Koeman będzie grać mając Halaanda, i skąd wiesz, że Erling nie sprawdzi się w grze kombinacyjnej? To jest piłkarz lepszy technicznie niż taki Braithwaite. Jest profesjonalistą, dużo trenuje, i jeśli będzie miał braki w grze kombinacyjnej, to jestem pewien, że się dostosuje. Niestety 180 mln to dla nas o 170 za dużo, więc aktualnie nierealne. Jeśli jednak była by szansa to jestem zdecydowanie na tak. A co do Mbappe (transfer jeszcze bardziej nierealny) to jestem na nie. Nie chciałbym kolejnej gwiazdeczki i buca. Wolę Vikinga z Dortmundu :D

0

@banann16 XDDDDDDDDD
Chłop co wróży z fusów.

0

@FCB24 Firpo na ŚO chciałbym zobaczyć, a co do Balde to wydaję mi się, że ma on poważną kontuzje, albo miał niedawno.

14

Ale bym sobie obejrzał taką Barcelone Ronalda Koemana.

3

"Francuzi zgodnie z umową z Barceloną mogą wykupić zawodnika za 8,5 miliona euro + 7 milionów zmiennych."
Oj, ciekawe jakie te zmienne Barto wymyślił :D

1

@Zoker Mordo umiem liczyć. Po prostu scenariusz, w którym Atletico wygrywa wszystkie kolejki jest dla mnie mało realny. Aktualnie tak to widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?