Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 Wolalbyś 4 z tyłu, a nie 5? Oglądałeś ostatnie mecze Barcelony? Bo to trochę brzmi jakbyś w ogóle nie oglądał (no offence). Poza tym to ustawienie jest dość elastyczne.
0
@Michu94 Nie chodziło mi o te grafikę. Pisałem ogólnie, odnośnie barcelońskiej ostatniej wieczerzy :D
1
@Avernand Bartomeu - Judasz.
Chociaż Neymar bardziej by pasował :D
13
@NaFazieHitman Dziękujemy Ci Lucho! Co to był za sezon! :D
0
A ostatnio był artykuł, że przypomina Leo na boisku :D
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10160276546854305/
0
@tadzik447 Spokojne życie. Dla mnie za łatwy wybór. Co mi z śmierci w chwale?
Ale to tak ogólnie, bo jeśli byłaby sytuacja, że musiałbym się poświęcić dla bliskich, no to wybór byłby oczywisty, bo śmierć w chwale>życie w strachu.
0
@tadzik447 Ja myślę, że zajmie się nim LRPD. Mam konto premium, więc zgłoszenie już wysłałem.
0
O, a na TVN piękny Mariuszek Pudzianowski u Wojewódzkiego :D
1
@LeoMessiah Widzę, że już wybrałeś inną opcję - cwaniak.
xD
1
@Zip Teraz się żalisz?
0
@FanRamosa Nie tylko u Was w tym sezonie są kontuzje. Zobacz na Liverpool, Barcelone.
0
@DonMatteo901 Dollaruma. Ciekawe kiedy do Juve pójdzie.
5
@FC1899Barca Tryplet to OBOWIĄZEK.
0
@JohnnyBarca Na transfermarkt jest napisane prawonożny.
0
@BarcaInfo Kurde, dejcie jakiegoś lewonożnego... Araujo, Garcia, Mingueza, De Ligt :/ Chyba, że będziemy grać z 3 ŚO, bez Frenkiego w obronie, wtedy to można by ich jakoś pomieścić.
0
@vangoor Nie wiem czy miło, ale koniec końców może to dobrze, że nie udało się go zatrzymać. Jak nie teraz, to odszedłby później, z powodów niewystarczającej pensji. Potrzebujemy piłkarzy zakochanych w klubie, a nie najemników, nawet jeśli ma on ogromny talent.
1
@Khajio A ok, na Transfermarkcie pisało 2021. A co do roli rezerwowego to, Angelino jest młodszy, ma jeszcze czas, a Gaya już powoli wchodzi w najlepsze lata dla piłkarza, kiedy to powinien grać w 1 składzie, jak najwięcej.
1
Myślicie, że transfer Gayi jest sensowny? Pomijam to, że LO nie jest priorytetem. Alba jest w super formie i nie wydaje się, żeby miał nagle obniżyć swój poziom. Ma swój wiek i trzeba powoli myśleć o tym, żeby zastąpić go kimś młodszym. Ale czy Gaya zgodzi się być drugą opcją, i poczeka aż Alba zejdzie ze sceny? Jakoś mi się nie wydaje. Moim zdaniem lepiej znaleźć kogoś młodszego niż Gaya (26 lat, a jeśli Jordi odszedłby za 2 sezony to - 28 lat), kogoś kto zgodzi się być na razie rezerwowym, by kiedyś zastąpić Albe. Ciekawi mnie ile kosztowałby Angelino (kończy mu się chyba kontrakt w tym roku). Może Miranda, albo Balde (ale nie wiem, czy on czasem kontuzji nie ma), lub Cucurella? Wydaje mi się, że Albe może być porównywalnie trudno zastąpić jak Alvesa :/ A co wy sądzicie?
0
@nitey No niby śmieszne, ale bardziej smutne chyba, z perspektywy Lewego.
0
@marcin000019 Ja też poproszę, bo nie widziałem :D
0
@SonBarcaGoku +1
0
@Volk :D
https://pbs.twimg.com/media/DkbmmJzU8AAa01p.jpg
0
@Mroziu No tak, z przed 7 lat, ale innego nie znalazłem.
0
@matirix20 Jakby ktoś chciał więcej poczytać:
https://www.sport.pl/pilka/1,136438,15803676,Droga_na_Mundial__Pilkarz__ktory_spi_od_32_lat.html
@Herato
4
@Peciak Piszesz jakbyś był z przyszłości i wszystko wiedział. Coutinho był skrojony pod Barce, a wyszło jak wyszło. Poza tym skąd wiesz jak Koeman będzie grać mając Halaanda, i skąd wiesz, że Erling nie sprawdzi się w grze kombinacyjnej? To jest piłkarz lepszy technicznie niż taki Braithwaite. Jest profesjonalistą, dużo trenuje, i jeśli będzie miał braki w grze kombinacyjnej, to jestem pewien, że się dostosuje. Niestety 180 mln to dla nas o 170 za dużo, więc aktualnie nierealne. Jeśli jednak była by szansa to jestem zdecydowanie na tak. A co do Mbappe (transfer jeszcze bardziej nierealny) to jestem na nie. Nie chciałbym kolejnej gwiazdeczki i buca. Wolę Vikinga z Dortmundu :D
0
@banann16 XDDDDDDDDD
Chłop co wróży z fusów.
0
@FCB24 Firpo na ŚO chciałbym zobaczyć, a co do Balde to wydaję mi się, że ma on poważną kontuzje, albo miał niedawno.
14
Ale bym sobie obejrzał taką Barcelone Ronalda Koemana.
3
"Francuzi zgodnie z umową z Barceloną mogą wykupić zawodnika za 8,5 miliona euro + 7 milionów zmiennych."
Oj, ciekawe jakie te zmienne Barto wymyślił :D
1
@Zoker Mordo umiem liczyć. Po prostu scenariusz, w którym Atletico wygrywa wszystkie kolejki jest dla mnie mało realny. Aktualnie tak to widzę.