0

@Colon Tak. A dokładniej to Barao de Cotegipe Organica.

1

@chudymc Chodziło mi o podzielenie matero na część w której znajduje się susz, i na część, w której znajduje się woda. Coś takiego:
https://i.pinimg.com/originals/89/8c/06/898c0695165f1cea8632413d3cf952ce.jpg

1

@Adran360 Ok, dziękuje za odpowiedź :D

1

Mam parę pytań do osób pijących yerbe, a konkretnie Chimarrao. Dzisiaj pierwszy raz to robiłem i chciałbym wiedzieć czy wszystko jest tak jak powinno być. No, więc jako naczynie użyłem ceramicznej Calabazy, czyli chyba niepoprawnie, bo wszędzie w internecie widziałem Porongo. Ale prawdopodobnie to nie miało znaczenia, ponieważ "podzielenie na pół" mi wyszło idealnie, a i nic się nie zapychało. I teraz mam kilka pytań:

1. Czy to normalne, że gdy dolewam wody, to zanim się to zaparzy (powiedzmy 5 minut), to część wody wsiąka już po 3 minutach, i muszę dolewać znowu? Może tak jest tylko do pewnego momentu, a przy np. 10 zalaniu już tak to nie wsiąka?
2. Czy to normalne, że w smaku Chimarrao nie jest ani trochę gorzkie, powiedziałbym nawet, że takie "mineralne" i ma słaby smak? Może jednak za krótko parzyłem, i powinno być to dłużej niż 5 minut?
3. Jak z dolewaniem, co ile można? Czytałem, że Chime można zalewać nawet 30 razy. Jeżeli np. w ciągu dnia zalewam tylko 5 razy, to czy mogę zostawić to na następny dzień, i zalać znowu rano? Czy jednak w tym czasie może rozwinąć się pleśń i lepiej to po prostu wywalić?

Yerbe pije od 4 miesięcy i mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony, odpowie na moje pytania :D

Pozwolę sobie oznaczyć użytkowników, którzy o ile się nie mylę, piją yerbe. Panowie, mam nadzieję, że się nie obrazicie :D
@Colon @ViscaBarca123

0

@Qlimax86 Elastyczne kości ma :D

2

@JohnnyBarca Tutututu

0

@sintesox Tak, zgadzam się z Tobą. Lepiej zostawić Griezmanna niż kupować Neymara. Btw. fajnie masz jak filmik Griezmanna jest dla Ciebie napluciem w pysk, a chcesz powrotu typa, który nas pozywał i chciał wykluczeniach Barcy z LM XD Te podwójne standardy.

1

@LuisSalvano Chłop co nie widzi różnicy między przedłużeniem umowy, a wielkim transferem, który wróży nam od 3 lat xD

2

@Encore @LeoMessiah Ok, dzięki chłopaki. Miłej nocy życzę.

2

Jaki macie stosunek do złomu?

11

@LuisSalvano XDD To niezły karny tutaj.

4

Mają szczęście, że nie ma Martina na boisku.

0

Mr. Remontada umie w El Clasico, fajnie, że wszedł :D

0

Messi teraz walnie mocną piłe, która w połączeniu z mokrą murawą będzie zabójcza.

1

Te wrzutki Alby, które są blokowane to mi się po nocach czasami śnią.

0

@ElKamil Ale wrzutki do Dembele, podania do Dembele, po którym go faulowano i pewnie wiele innych to nie widzisz co?

0

@Xxxbarca4ever Dembele nie miał konkurencji*

9

No to fajnie, jak Brazol się rzuca w pole to dostajemy kartkę, a oni wolnego, a jak u nas Dembele jest faulowany to nic nie ma :DDD

1

XDDDDDDDDDDDDDD

3

0

@snake99 "Araujo nie ma doświadczenia" XDD Nasz najlepszy obrońca w tym sezonie, praktycznie nie omylny, jeden z najlepszych w tym sezonie, a ty wyskakujesz z tym, że on nie ma doświadczenia? Przecież on po prostu musi zagrać. Kluczowy mecz, a nasz najlepszy obrońca ma nie zagrać? To chyba bait jest, bo aż nie mogę uwierzyć w to co napisałeś.

0

@Rust_Cohle To ja też sobie na to pozwolę :D
"To jak Manchester City daje słowo, maTOURE wygrywam, bo mam YAYA KOLO"


0

https://www.instagram.com/p/CNXqfiMiHBW/?igshid=1xzat1kv88sw8
W sobotę strzeli tak samo. Firma znajomego mamy kuzyna kumpla ojca mojego przyjaciela z przedszkola mu okna robiła, więc info mam z pierwszej ręki.

0

@barteq Sequel :D

1

@Pawel13sz Cudownie.

2

Trzeba pochwalić Frenkiego, super wrzuta na Araujo, co koniec końców dało nam bramkę :D

0

KOMAAAAAAARRRRRR

0

Zaraz ktoś z Valladolid walnie strzał życia i się skończy.

2

XDD Jeszcze karnego nam tu brakowało

7

Jak trwoga to do Boga. Czekamy, aż Martin wejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?