Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4 punkty do Atleti, i jeszcze czeka nas mecz z nimi :D Wszystko tak naprawdę zależy od nas.
2
@Bunk420 Oj tak, Ronald naprawdę mądrze to poukładał. Mamy skrzydłowych (wahadłowych) przez których przechodzi sporo akcji, 2 napastników którzy mogą wziąć na plecy kilku piłkarzy rywali, by zrobić miejsce Leo i pomocników, którzy potrafią kreować. Mimo, że Leo wciąż jak kluczowy, tak jak i Alba, to akcje nie przechodzą tylko przez nich. Często zmieniamy stronę, pomocnicy, a także środkowi obrońcy, angażują się w atakowanie. . Naprawdę super się to ogląda! Gdy przychodził Koeman to myślałem, że to będzie niewypał, i że gość nie ma pojęcia o trenerca. A tu się okazuje, że poza silną ręką, ma pomysł na zespół, daje szansę młodym i jest konkretnym gościem. Super się to wszystko układa :D
0
Alba jest kluczem! Będzie go ciężej zastąpić niż Alvesa.
3
@szkutnik91 A mnie tam interesuje skład naszego rywala, na najbliższy mecz ligowy. Pewnie nie tylko mnie. Można dyskutować o wszystkim, nie tylko o Barcy.
0
Jest tu może jakiś hejter Sebastiana Enrique Alvareza znanego jako Sentino? Bo chciałbym 2 tysiące zarobić.
0
@matirix20 Na mnie największe wrażenie wywarł "Srpski film". Jak chcesz chore gore to polecam "Grotesque". Z chorych polecam także "Dead girl". Pamiętam też jak kiedyś o 3 w nocy, w TV oglądałem film pt. "Gra wstępna", chyba azjatycki, trochę nudy było, wolno się rozkręcał, ale były chore momenty. No i wiadomo, jest jeszcze klasyka, czyli znana i lubiana "Ludzka stonoga", szczególnie 2 część.
3
XDDDDD
0
@Ghazul3293 Masz rację, nie było to zbyt trafne. Chodziło mi po prostu o to, że nie są to zbyt odpowiedzialni piłkarze (ale Dembele i tak zaliczył w tym aspekcie progress), porównując ich do swoich kolegów z drużyny. Oczywiście, że Dembele jest o niebo lepszym piłkarzem nóż Vini.
0
@daniel32778 Rodrygo do Ansu, a Viniciusa do Dembele. Obojgu brakuje tej odpowiedzialności, którą mają poprzednicy.
0
@Tomek_Cwiakala
1
@PrinceDamon To też jest piękne.
0
@Barca1922 Tak było. Wczoraj mówili, że w La Lidze 87:43 jest.
10
@mr_robot Biedny, nasz malutki Rysio Puć
:(((
5
@xBoMBoWiECx Dla mnie Fati jest logicznym wyborem. Pedriego bym widział bardziej z ósemką, szóstką.
0
@Brashearr Jak widać nie zauważyłem ;)
0
https://www.instagram.com/p/CMXAdTxnOoY/?igshid=ky55v0ljxmv8
Były korepetycje u Luisa :D
2
@Dzemix111 https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/u-lekarza-w-czym-problem-prosze-pani-boli-kiedy-robie-tak-to-prosze-tak-nie-robic.jpg
5
Ale bym chciał zobaczyć kiedyś taką trójkę obrońców:
Firpo - Pique - Araujo
7
@Janiama Dasz radę, byku. Zdrówka!
Też Cię lubimy :D
0
Ciekawe jakie odczucia będzie miał Leo po meczu. Czy tak samo jak my, zobaczy potencjał w tej drużynie, i zostanie, czy po odpadnięciu w 1/8 uzna, że to już koniec przygody z Barcą. Ja myślę, że bardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja :D
0
Pjanić już się przywitał xD
1
@mientusek1407 Ruben Semedo lepszy, ale obaj nie mają podjazdu do Franki De Jonga.
19
Kurde, ale nawet wku*wiony nie jestem. Ładnie gramy, robimy akcje, dużo młodziaków. Koeman robi robotę.
3
Ale Ci komentatorzy mnie denerwują
2
I teraz wchodzi Neymar, cały na biało, i ładuje tego wolnego :D
1
Panowie i Panie wierzymy, do końca gwizdka.
0
A może Koeman zrobi z Firpo ŚO? :D
0
@inViNcibl3 To samo pomyślałem po karnym xD
4
Jak Leo strzeli jeszcze drugą bramkę z kosmosu, to mu wybaczę tego karnego.
0
Oby tylko nie siadł, bo dzisiaj jest w super dyspozycji, pomimo karnego.