0

4 punkty do Atleti, i jeszcze czeka nas mecz z nimi :D Wszystko tak naprawdę zależy od nas.

2

@Bunk420 Oj tak, Ronald naprawdę mądrze to poukładał. Mamy skrzydłowych (wahadłowych) przez których przechodzi sporo akcji, 2 napastników którzy mogą wziąć na plecy kilku piłkarzy rywali, by zrobić miejsce Leo i pomocników, którzy potrafią kreować. Mimo, że Leo wciąż jak kluczowy, tak jak i Alba, to akcje nie przechodzą tylko przez nich. Często zmieniamy stronę, pomocnicy, a także środkowi obrońcy, angażują się w atakowanie. . Naprawdę super się to ogląda! Gdy przychodził Koeman to myślałem, że to będzie niewypał, i że gość nie ma pojęcia o trenerca. A tu się okazuje, że poza silną ręką, ma pomysł na zespół, daje szansę młodym i jest konkretnym gościem. Super się to wszystko układa :D

0

Alba jest kluczem! Będzie go ciężej zastąpić niż Alvesa.

3

@szkutnik91 A mnie tam interesuje skład naszego rywala, na najbliższy mecz ligowy. Pewnie nie tylko mnie. Można dyskutować o wszystkim, nie tylko o Barcy.

0

Jest tu może jakiś hejter Sebastiana Enrique Alvareza znanego jako Sentino? Bo chciałbym 2 tysiące zarobić.

0

@matirix20 Na mnie największe wrażenie wywarł "Srpski film". Jak chcesz chore gore to polecam "Grotesque". Z chorych polecam także "Dead girl". Pamiętam też jak kiedyś o 3 w nocy, w TV oglądałem film pt. "Gra wstępna", chyba azjatycki, trochę nudy było, wolno się rozkręcał, ale były chore momenty. No i wiadomo, jest jeszcze klasyka, czyli znana i lubiana "Ludzka stonoga", szczególnie 2 część.

3

XDDDDD

0

@Ghazul3293 Masz rację, nie było to zbyt trafne. Chodziło mi po prostu o to, że nie są to zbyt odpowiedzialni piłkarze (ale Dembele i tak zaliczył w tym aspekcie progress), porównując ich do swoich kolegów z drużyny. Oczywiście, że Dembele jest o niebo lepszym piłkarzem nóż Vini.

0

@daniel32778 Rodrygo do Ansu, a Viniciusa do Dembele. Obojgu brakuje tej odpowiedzialności, którą mają poprzednicy.

0

1

@PrinceDamon To też jest piękne.


0

@Barca1922 Tak było. Wczoraj mówili, że w La Lidze 87:43 jest.

10

@mr_robot Biedny, nasz malutki Rysio Puć
:(((

5

@xBoMBoWiECx Dla mnie Fati jest logicznym wyborem. Pedriego bym widział bardziej z ósemką, szóstką.

0

@Brashearr Jak widać nie zauważyłem ;)

0

5

Ale bym chciał zobaczyć kiedyś taką trójkę obrońców:
Firpo - Pique - Araujo

7

@Janiama Dasz radę, byku. Zdrówka!

Też Cię lubimy :D

0

Ciekawe jakie odczucia będzie miał Leo po meczu. Czy tak samo jak my, zobaczy potencjał w tej drużynie, i zostanie, czy po odpadnięciu w 1/8 uzna, że to już koniec przygody z Barcą. Ja myślę, że bardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja :D

0

Pjanić już się przywitał xD

1

@mientusek1407 Ruben Semedo lepszy, ale obaj nie mają podjazdu do Franki De Jonga.

19

Kurde, ale nawet wku*wiony nie jestem. Ładnie gramy, robimy akcje, dużo młodziaków. Koeman robi robotę.

3

Ale Ci komentatorzy mnie denerwują

2

I teraz wchodzi Neymar, cały na biało, i ładuje tego wolnego :D

1

Panowie i Panie wierzymy, do końca gwizdka.

0

A może Koeman zrobi z Firpo ŚO? :D

0

@inViNcibl3 To samo pomyślałem po karnym xD

4

Jak Leo strzeli jeszcze drugą bramkę z kosmosu, to mu wybaczę tego karnego.

0

Oby tylko nie siadł, bo dzisiaj jest w super dyspozycji, pomimo karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?