Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcza223 Przecież mamy Fatiego i Konrada. Dembele też może grać na lewym.
14
@adamt1996 Nie chodzi o brak konkurencji, tylko o zmęczenie. Zobacz ile Pedri gra.
0
@BaroPodertos Bezdyskusyjnie najlepszy avatar na stronie.
14
Biedny Martin :( Ale mi go szkoda :(
0
Messi na wślizgu xD
0
@LyFT Nie kracz.
7
Dembele super podanie. A dalej będą pisać głupoty, że gra jak Tello.
2
Mingueza asysta!!! :D
0
I teraz gwizda frajer.
0
No to drugi wolny :D
0
Jeszcze ten frajer z asystą :(
0
Umtiti jak szef :D
0
@plooper Wypoczęty.
1
Messi dziś się wydaje w bardzo dobrej formie fizycznej. Całkiem inne przyspieszenie i zwinność, niż gdy był ostatnio zajeżdżany.
0
@ksobi Mógł puścić grę, bo mieliśmy piłkę. Ale dobrze zna Leo, więc uznał podyktowanie wolnego za bardziej słuszne :D
1
Podziękujmy Lahozowi :D
0
@Tridente2015 Wydaję mi się, że w drugiej kolejności liczy się różnica bramek, a nie bezpośredni mecz.
0
@tbas Jak jutro wygramy to jesteśmy na drugim.
0
To co, jutro wygrywamy i wskakujemy na drugie miejsce :D
12
@Marcel99 Po wygraniu Superpucharu na pewno byśmy się odkuli.
3
@masq Ernesto Valverde Tejedor
0
@norbi77 Nikt Cię do tego nie zmusza. Ale nie piętnuj innych za to, że będą mu kibicować w innych barwach, bo nie ma w tym nic dziwnego. Dziwne jest, że trzeba Ci to tłumaczyć. Największy piłkarz w historii naszego klubu, chyba logiczne, że dużo osób darzy go sympatią porównywalną do sympatii w stosunku do klubu, a nawet i większą.
0
@david89 Ja jak Messi gdzieś odejdzie, to będę oglądał i mecze Barcelony, i mecze drużyny, w której będzie grał. Oczywiście, jeśli się spotkamy, np. w LM, to będę za Barcą. Ostatnie lata Leo, trzeba go podziwiać, i oglądać, dopóki możemy. Mam nadzieję, że nie przejdzie do PSG, wszędzie tylko nie tam. Wtedy ciężko będzie go oglądać w tych barwach :/
1
@Abominacja Właśnie ciężko porównać. Oboje byli kluczowymi piłkarzami, Busi może i nawet był bardziej kluczowy, ale jakoś w momencie, którym Andres od nas odszedł, albo nawet i sezon wcześniej, Sergio zaczął grać słabo. Przeplatał genialne mecze ze słabymi, a potem to już równia pochyła (chociaż ostatnio ma formę). Iniesta też swoich ostatnich sezonów nie miał najlepszych, w porównaniu do swoich poprzednich. Jak mówiłem, ciężko porównać, Busi w tej dekadzie zagrał więcej, to na pewno.
0
@LS Ja się chyba już przyzwyczaiłem, bo nie zwracam na to uwagi. Ale jakby się na tych śmiechach skupić, to faktycznie jest to irytujące.
0
To znak, że trzeba iść spać. Nie ma co na siłę powstrzymywać snu, tylko po to, żeby na końcu i tak się zawieść. Dobranoc La Ramblo, mam nadzieję, że wygramy :)
0
@Quavosk Ok, dzięki :D
0
Gdzie można obejrzeć dzisiaj Barce? Bo w TVP Sport widzę, że jest o 23:40, a to chyba jest powtórka, bo na żywo o 21:00.
2
@FireBarca1899 W prime Umtiti to topka, jeżeli chodzi o wyprowadzanie piłki. Obecnie - nie wiem, ale chyba też Umtiti, pomimo wszystko.
3
@ksobi Nie porównujmy śmiertelników do Martina, bo to nie ma sensu.