0

@Barcza223 Przecież mamy Fatiego i Konrada. Dembele też może grać na lewym.

14

@adamt1996 Nie chodzi o brak konkurencji, tylko o zmęczenie. Zobacz ile Pedri gra.

0

@BaroPodertos Bezdyskusyjnie najlepszy avatar na stronie.

14

Biedny Martin :( Ale mi go szkoda :(

0

Messi na wślizgu xD

0

@LyFT Nie kracz.

7

Dembele super podanie. A dalej będą pisać głupoty, że gra jak Tello.

2

Mingueza asysta!!! :D

0

I teraz gwizda frajer.

0

No to drugi wolny :D

0

Jeszcze ten frajer z asystą :(

0

Umtiti jak szef :D

0

@plooper Wypoczęty.

1

Messi dziś się wydaje w bardzo dobrej formie fizycznej. Całkiem inne przyspieszenie i zwinność, niż gdy był ostatnio zajeżdżany.

0

@ksobi Mógł puścić grę, bo mieliśmy piłkę. Ale dobrze zna Leo, więc uznał podyktowanie wolnego za bardziej słuszne :D

1

Podziękujmy Lahozowi :D

0

@Tridente2015 Wydaję mi się, że w drugiej kolejności liczy się różnica bramek, a nie bezpośredni mecz.

0

@tbas Jak jutro wygramy to jesteśmy na drugim.

0

To co, jutro wygrywamy i wskakujemy na drugie miejsce :D

12

@Marcel99 Po wygraniu Superpucharu na pewno byśmy się odkuli.

3

@masq Ernesto Valverde Tejedor

0

@norbi77 Nikt Cię do tego nie zmusza. Ale nie piętnuj innych za to, że będą mu kibicować w innych barwach, bo nie ma w tym nic dziwnego. Dziwne jest, że trzeba Ci to tłumaczyć. Największy piłkarz w historii naszego klubu, chyba logiczne, że dużo osób darzy go sympatią porównywalną do sympatii w stosunku do klubu, a nawet i większą.

0

@david89 Ja jak Messi gdzieś odejdzie, to będę oglądał i mecze Barcelony, i mecze drużyny, w której będzie grał. Oczywiście, jeśli się spotkamy, np. w LM, to będę za Barcą. Ostatnie lata Leo, trzeba go podziwiać, i oglądać, dopóki możemy. Mam nadzieję, że nie przejdzie do PSG, wszędzie tylko nie tam. Wtedy ciężko będzie go oglądać w tych barwach :/

1

@Abominacja Właśnie ciężko porównać. Oboje byli kluczowymi piłkarzami, Busi może i nawet był bardziej kluczowy, ale jakoś w momencie, którym Andres od nas odszedł, albo nawet i sezon wcześniej, Sergio zaczął grać słabo. Przeplatał genialne mecze ze słabymi, a potem to już równia pochyła (chociaż ostatnio ma formę). Iniesta też swoich ostatnich sezonów nie miał najlepszych, w porównaniu do swoich poprzednich. Jak mówiłem, ciężko porównać, Busi w tej dekadzie zagrał więcej, to na pewno.

0

@LS Ja się chyba już przyzwyczaiłem, bo nie zwracam na to uwagi. Ale jakby się na tych śmiechach skupić, to faktycznie jest to irytujące.

0

To znak, że trzeba iść spać. Nie ma co na siłę powstrzymywać snu, tylko po to, żeby na końcu i tak się zawieść. Dobranoc La Ramblo, mam nadzieję, że wygramy :)

0

@Quavosk Ok, dzięki :D

0

Gdzie można obejrzeć dzisiaj Barce? Bo w TVP Sport widzę, że jest o 23:40, a to chyba jest powtórka, bo na żywo o 21:00.

2

@FireBarca1899 W prime Umtiti to topka, jeżeli chodzi o wyprowadzanie piłki. Obecnie - nie wiem, ale chyba też Umtiti, pomimo wszystko.

3

@ksobi Nie porównujmy śmiertelników do Martina, bo to nie ma sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?