Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Po założeniu konta na fcbarca chyba nie można pisać komentarzy przez pierwsze 30 dni. Nie pamiętam jak z ich polecaniem, ale ciekawi mnie czy ktoś stworzył multikonta, żeby mieć większą szansę xD
0
@FilipeX Na PO Dest. A Roberto chciałbym zobaczyć w pomocy obok De Jonga :D
0
No to czekamy na płytkę :)
1
@piotr_styk Ciekawi mnie za ile Inter by sprzedał Lukaku. W końcu to ich kluczowy zawodnik.
1
@Coutinho007 Jednak brazylijski Xavi ma jeszcze sporo czasu, żeby coś pokazać, a bośniacki Xavi co miał pokazać, to już pokazał. Ja bym Arthura nie skreślał (oczywiście nie neguje tego, że wydaje się on typowym Brazylijczykiem, który charakteryzuje się brakiem profesjonalizmu oraz brakiem kondycji po 60 minutach) :)
1
@Borys811 Lenglet wydawał się genialnym transferem, takim nieoczywistym. W tym sezonie dużo błędów, ale najbardziej mnie boli to, że nawet w formie nie jest "pewny". Nigdy nie masz pewności czy nie dotknie ręką w polu karnym, albo czy nie walnie komuś z łokcia i wyłapie czerwo. Jednak nie skreślałbym go. Na pewno jest pewniejszy niż Umtiti, który nie wiadomo ile jeszcze pogra, bez konieczności wizyty u szamana.
0
@BarcaInfo Ilaix 1.85m i prawie 18 lat. Ciekawe czy do 1.90m jeszcze podrośnie xD
5
Pobrałem sobie ostatnio FMa na telefon i powiem Wam, że gra jest naprawdę bardzo realistyczna :D
https://i.ibb.co/M6hspwR/Screenshot-20210106-172326-com-sega-score.jpg
1
@Prezes_sycylijczyk Chyba Ester gorsza. Nie wiem ile serii o pornolach widziałem, na pewno mniej niż zdjęć Ester, ale jednak pornole nie są takie przewidywalne (w sensie dyskusje o nich xD). O Ester ciągle to samo, czyli zdjęcia, które się w sumie niczym nie różnią. A w pornolach są różne aktorki. Nie ma jednej, która jest w każdej dyskusji, parę razy dziennie wrzucana na LR.
Ale jak się tak zastanowić, to wolę zdjęcia Ester, serie o pornolach, i obojętnie jakie zdjęcia obojętnie jakich kobiet (które dla niektórych są przepiękne, a dla innych przeciętne) niż narzekanie na Rakiticia i Valverde, jak to miało miejsce kiedyś :D
12
@Bobo25 A najgorsze są marudy narzekające na marudy :D
0
@Herato Jaki hejt? Przecież Twoje zdanie podziela pewnie 80% użytkowników tej strony.
4
@IronSanHybrid Obejrzałem już 50 razy i dalej nie wiem co on tu powiedział xD
5
@Tomo1989 Ale Jose odjechał reszcie, patrząc na ilość meczów i średnią punktów :D
0
Martin out, Frenkie na 9, a za niego w pomocy Puig i jedziemy! Ruszyła maszyna! Walec Ronalda Koemana, którego nic nie zatrzyma! Jazda po tryplet!!!
0
@R10P88 Chłop co sobie przypomniał o koncie na forum, po 11 latach, i teraz będzie walił słabe baity xD
3
@NeroTFP Czyli przeskoczyło :D
0
@Jarema2000 Nowy rok, nowy ja :D
2
@MesQueUnClub96 Lenglet też nas opuszcza. Przynajmniej nie za darmo.
6
@MesQueUnClub96 Co ty gadasz. To tier 1 jest.
6
XDDDDDD
0
Ten drugi gol z główki xD Coś pięknego :D
https://www.instagram.com/p/CJlFdX3n2f-/?igshid=6an0ft9fu8pl
5
@RR Chłop gada to, co większość kibiców chce usłyszeć. I tyle.
1
@Yosemite Jeżeli chodzi o Mario, to uwielbiam tę historię :D
0
@Zolwigrajek Mam ceramiczne. Ale tykwę też kupiłem.
0
Ostatnio zakupiłem yerbe i mam pytanie odnośnie curado calabazy.
Do jakiego momentu mam to robić? Cały miąższ już wygrzebałem i teraz została tam tylko skórka, która trochę ciężko schodzi. I nie wiem, czy to już nie jest moment, żeby przestać. Bo boję się trochę, że zrobię gdzieś dziurę.
1
@Moriarty Nie, zamykam.
1
@michaleu Dzień jak dzień, tylko cyferka się zmienia z 20 na 21.
0
@tristan87 O jakiego Edzia Ci chodzi?
1
@ViscaBarca123 Szczęśliwego nowego roku! Życzę Ci tego wywiadu z Balde :)
1
Myślicie, że będzie coś z Abe? Czy raczej Hiroki został kupiony tylko po to, żeby zatkać gębę kibicom po stracie Kubo?