Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kacperek2005letsgo To świetnie. Marcin mimo tego, że dopiero stawia swoje pierwsze kroki w muzyce, to już jest wielkim artystą. Przed nim same sukcesy.
0
@luna666moon Ronaldo regularnie zaliczał słabe początki sezonów, a potem odpalał się na wiosnę w LM i wszyscy o tym zapominali. Mam nadzieję, że Leo jeszcze wróci do swojej formy, bo jak czytam na fb niektórych, którzy piszą, że to już ten moment i Messi się kończy to mi się śmiać chce.
2
@Fawrf Fajna odmiana po Romantic Psycho. Czekam na płytę w takim stylu.
1
@Bocheno1 Tego to nie widziałem :O Uspokoiłeś trochę :D
12
@TylkoBarca7273 Żeby zrobić większy szum, żeby więcej osób go przeczytało.
1
@Jakchcesz Myślę, że tu nie chodzi o to, że ona się komuś nie podoba, tylko dużo osób ma już po prostu dość dyskusji o Ester, tak jak kiedyś było w przypadku Domu z Papieru.
3
@Kengo https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/517/111/fbd.jpg
:D
3
@FilipeX 27 grudnia, 21:25. Nie wiem gdzie, ale myślę, że @BarcaInfo wrzuci najważniejsze fragmenty wywiadu.
2
@Ojciec5tkidzieci Oczywiście, że przesada, bo oplucie czarnego to jednak nie to samo co zabicie czarnego przez białego policjanta (co nie usprawiedliwia zamieszek). Ale analogicznie do sytuacji z BLM, byłby szum i debaty na temat rasizmu.
3
@Ojciec5tkidzieci Gdyby było na odwrót to osoby wiadomego koloru skóry zaczęłyby miasto rozwalać xD
0
@kamyk_23 No jest tak jak napisałeś na początku - nie będąc w środku, nie dowiemy się jaka jest prawda.
0
@Janiama Może chciał wywalczyć skład. Ale olewając treningi tego nie zrobi xD
1
@kamyk_23 Jeśli to co napisałeś jest prawdą, to Rysio, który olewa treningi. Tak do siebie Koemana nie przekona
0
@Homeopata8989 Marlon już 25 lat ma :O
0
@pawello10 No ok, narka.
0
@pawello10 Ale mi lata twój komentarz. Po prostu nie masz (na szczęście) wpływu na to o czym użytkownicy będą pisać na LR. Jak Ci to przeszkadza to z dobrego serca doradzam zmianę strony.
0
@pawello10 Ale tu można pisać o wszystkim, a jak Ci nie pasuje to nara i znajdź sobie stronę gdzie można pisać tylko o Barcy.
1
Kurr... Czemu Trincao nie uderzył? Miał na lewej w końcu.
3
Ale ten Trincao musi zap****alać na treningach.
0
No cóż, Mingueza sporo odstaje od Araujo. Oby w najbliższym czasie mu dorównał.
1
@pauletaa Zgubił krycie, przez co Valencia nam trafiła gola, i wywalczył karnego, przez którego my trafiliśmy gola. Wychodzi na 0 xD
0
Martin jak przyśpieszył :O
6
XDD Messi solidarnie nie trafił, tak jak Ronaldo, ale koniec końców trafił.
3
Busi jak uciekł fajnie z pola karnego gdy wrzucali z różnego xDD
1
@MesQueUnClub96 Doszedłeś do złego wniosku. Powinieneś napisać - patrząc na komentarze to chyba źle, że czytam komentarze :D
0
Super, wreszcie prawą stroną pograli z Destem, a nie do Alby tylko :D
1
@Quavosk No wiadomo, 9 nie jest dla niego, dlatego gra tam Martin.
3
A tu cyk Koeman wszystkich zaskoczy i wystawi Griezmanna na pivocie obok Busiego xD I wtedy Messi bliżej prawej, Cou ŚPO, Pedri po lewej, no i oczywiście wielki Martin Nazario de Lima Braithwaite na 9.
1
@horang Mateo to prędzej w La Fabrica :D
0
@karci0 Chyba RAC1.