Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcowy1899 Kapitan ma mówić trenerowi kogo ma wystawiać?
0
@SinMistico Ansu umiał zrobić coś z niczego. A my mamy dogodne sytuacje i ich nie wykorzystujemy.
1
Pedri asysta xD
0
Ale wsadził z prawej! Hahaha
2
Messi zepsuł, ale fajny pressing robił :D
0
@Nihas Martin jest dość szybki, więc to może wypalić.
1
@Bocheno1 O kurde, nowa opcja w środku pola, czyli Aleńa, na LS skrzydłowy, a nie 10. Nowa (stara) opcja w obronie, czyli Umtiti. Jakoś w to nie wierzę, ale super byłoby zobaczyć taki skład.
3
Widzę, że dużo dyskusji o naszym diamenciku, Riquim. Chciałbym zauważyć jaki piłkarz ten ma kozacki styl, z tą koszulką włożoną w spodnie. Wygląda to tak oldschoolowo :D
https://www.lequipe.fr/_medias/img-photo-jpg/puig-serait-invite-a-partir-du-barca-presse-sports/1500000001382763/0:0,1995:1330-624-416-75/0bb28.jpg
4
@Shad Nie ze wszystkim się zgadzam, ale szacun, że tyle napisałeś.
2
@Bobo25 Wszystko, albo nic.
0
Ja tam się cieszę, że trafiliśmy na PSG. Mecze z nimi dobrze wspominam :D Do tego strasznie nie lubię tego klubu, jak pewnie większość z was, a możliwość wyeliminowania ich jest piękna :D
3
@laikike1 Oj tak, niby z pozoru surowy technicznie, ale potrafi zaskoczyć. Nie zawsze dobrze przyjmie, jednak jest szybki i przede wszystkim to dziewiątką i wartość dodatnia zespołu. Gry graliśmy z Messim, teoretycznie na 9, który biegał sobie na 10, to było widać jak bardzo brakuje tego ściągania obrońców.
1
No w końcu! Już myślałem, że zakończy się 0-0...
0
@DonAndresFCB Te 6-8 pkt to chyba ze wzoru Hajty wyliczyłeś.
5
@Pogba Masz rację, Leo magicznie działa na innych, i przez niego mamy taki burdel w obronie, i przez niego mamy tyle indywidualnych błędów.
0
@AmigoBlancos Mieli sam na sam 100%, ale nie wykorzystali, MATS obronił.
0
Szkoda, że nie wpadło... Ale akcja fajna, brawo!
1
De Jong jak pociągnął :O
1
@zadafcb OMZRiK jak zwykle z rakiem.
1
@marcin62 Dla mnie, nie licząc tych 3 pierwszych numerów co wyszły z klipami, "Wylinka" nr. 1 na płycie.
0
@Rewolucja123 Możesz mieć rację. Koeman uparł się i nie widzi innej opcji niż 4-2-3-1. Jednak jest to jego wizja i rozliczałbym go z tego dopiero wtedy, gdy będzie miał odpowiednich piłkarzy, którzy będą pasować do tej wizji. Moim zdaniem dalej większość winy ponoszą zawodnicy, bo w obronie takiego kryminału jak w tym sezonie to ja nie pamiętam. Kontuzje też nie pomagają.
0
Jakiś czas temu, gdy Barcelona Ronalda Koemana rozgrywała swoje pierwsze mecze, większość osób na LR pisała, że nic nie oczekuje po tym sezonie, i że jest to sezon przebudowy. A po ostatnich paru meczach, szczególnie po Juve, wszyscy się spłakali i chcą zmiany trenera. Dajcie Koemanowi zagrać sezon z odpowiednią kadrą, i wtedy oceńcie czy powinien zostać zwolniony.
1
@VamosRakieta Myślę, że nikt z tej strony go nie lubił :D
5
Ciekawe o czym rozmawiali.
https://www.instagram.com/p/CIVtofhggJF/?igshid=1v6esjl57knsh
1
@Katalonbar Ale co ma przemęczenie do tego, że on się zachowuje jak pajac. Prąd mu odcina i podejmuje głupie decyzję.
1
No ktoś to musiał stracić... Padło na FDJ. Szkoda, że Alby nie uruchomili.
0
@BarcaInfo Spoko, już znalazłem, dzięki :D
0
@BarcaInfo Nie o to chodziło, ale dzięki :D
0
Ma ktoś link z sytuacją, po której padł karny? Bo nigdzie nie mogę znaleźć?
0
Fajny ten środek obrony.