1

@barcowy1899 Kapitan ma mówić trenerowi kogo ma wystawiać?

0

@SinMistico Ansu umiał zrobić coś z niczego. A my mamy dogodne sytuacje i ich nie wykorzystujemy.

1

Pedri asysta xD

0

Ale wsadził z prawej! Hahaha

2

Messi zepsuł, ale fajny pressing robił :D

0

@Nihas Martin jest dość szybki, więc to może wypalić.

1

@Bocheno1 O kurde, nowa opcja w środku pola, czyli Aleńa, na LS skrzydłowy, a nie 10. Nowa (stara) opcja w obronie, czyli Umtiti. Jakoś w to nie wierzę, ale super byłoby zobaczyć taki skład.

3

Widzę, że dużo dyskusji o naszym diamenciku, Riquim. Chciałbym zauważyć jaki piłkarz ten ma kozacki styl, z tą koszulką włożoną w spodnie. Wygląda to tak oldschoolowo :D

https://www.lequipe.fr/_medias/img-photo-jpg/puig-serait-invite-a-partir-du-barca-presse-sports/1500000001382763/0:0,1995:1330-624-416-75/0bb28.jpg

4

@Shad Nie ze wszystkim się zgadzam, ale szacun, że tyle napisałeś.

2

@Bobo25 Wszystko, albo nic.

0

Ja tam się cieszę, że trafiliśmy na PSG. Mecze z nimi dobrze wspominam :D Do tego strasznie nie lubię tego klubu, jak pewnie większość z was, a możliwość wyeliminowania ich jest piękna :D

3

@laikike1 Oj tak, niby z pozoru surowy technicznie, ale potrafi zaskoczyć. Nie zawsze dobrze przyjmie, jednak jest szybki i przede wszystkim to dziewiątką i wartość dodatnia zespołu. Gry graliśmy z Messim, teoretycznie na 9, który biegał sobie na 10, to było widać jak bardzo brakuje tego ściągania obrońców.

1

No w końcu! Już myślałem, że zakończy się 0-0...

0

@DonAndresFCB Te 6-8 pkt to chyba ze wzoru Hajty wyliczyłeś.

5

@Pogba Masz rację, Leo magicznie działa na innych, i przez niego mamy taki burdel w obronie, i przez niego mamy tyle indywidualnych błędów.

0

@AmigoBlancos Mieli sam na sam 100%, ale nie wykorzystali, MATS obronił.

0

Szkoda, że nie wpadło... Ale akcja fajna, brawo!

1

De Jong jak pociągnął :O

1

@zadafcb OMZRiK jak zwykle z rakiem.

1

@marcin62 Dla mnie, nie licząc tych 3 pierwszych numerów co wyszły z klipami, "Wylinka" nr. 1 na płycie.

0

@Rewolucja123 Możesz mieć rację. Koeman uparł się i nie widzi innej opcji niż 4-2-3-1. Jednak jest to jego wizja i rozliczałbym go z tego dopiero wtedy, gdy będzie miał odpowiednich piłkarzy, którzy będą pasować do tej wizji. Moim zdaniem dalej większość winy ponoszą zawodnicy, bo w obronie takiego kryminału jak w tym sezonie to ja nie pamiętam. Kontuzje też nie pomagają.

0

Jakiś czas temu, gdy Barcelona Ronalda Koemana rozgrywała swoje pierwsze mecze, większość osób na LR pisała, że nic nie oczekuje po tym sezonie, i że jest to sezon przebudowy. A po ostatnich paru meczach, szczególnie po Juve, wszyscy się spłakali i chcą zmiany trenera. Dajcie Koemanowi zagrać sezon z odpowiednią kadrą, i wtedy oceńcie czy powinien zostać zwolniony.

1

@VamosRakieta Myślę, że nikt z tej strony go nie lubił :D

5

1

@Katalonbar Ale co ma przemęczenie do tego, że on się zachowuje jak pajac. Prąd mu odcina i podejmuje głupie decyzję.

1

No ktoś to musiał stracić... Padło na FDJ. Szkoda, że Alby nie uruchomili.

0

@BarcaInfo Spoko, już znalazłem, dzięki :D

0

@BarcaInfo Nie o to chodziło, ale dzięki :D

0

Ma ktoś link z sytuacją, po której padł karny? Bo nigdzie nie mogę znaleźć?

0

Fajny ten środek obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?