2

@July_6_BcN To mogłaś nie odpowiadać xd

0

@chavez Myślę, że pomimo wszystko nie. Jak Coutinho w Premier League, czy później w Barcy, ładował z daleka, czy z wolnych (w Barcy nie) to wszyscy się zachwycali, bo to Coutinho i było to trochę gloryfikowane (nawet w prime półka niżej niż taki Leo czy CR7). A Messi to Messi i przyzwyczaił nas do swojego kosmicznego poziomu, i na nikim to nie robi wrażenia :D Trzeba by porównać najlepsze sezony pod względem strzałów z dystansu Leo i Phillipe. Myślę, że Messi by przeważał.

9

Czy można już stwierdzić, że Ousmane ma lepsze strzały z dystansu niż Coutinho? Obecnie jeden z nich jest kontuzjowany (a i przed kontuzją nie był w formie), a drugi na szczęście jest zdrowy, więc ciężko ich porównywać. Jednak wydaje mi się, że odkąd Phil do nas trafił, to statystyki goli i celnych strzałów z poza pola karnego będą po stronie Dembele. Całkiem inne strzały, bo Coutinho to strzał z lewej strony boiska, z prawej nogi - rogal po długim, a Ousmane to strzał z prawej strony boiska, z prawej nogi - bomba na dalszy słupek. Uważam, że pod względem strzałów z dystansu - Coutinho w najlepszej formie (nie wydaje mi się, żeby do niej wrócił w naszych barwach)>Dembele w najlepszej formie (on akurat zawsze jak wracał po kontuzji to grał kozacko, więc o formę się nie martwię, ale pod względem long shotów to nie poziom Cou w prime).

Podsumowując moim zdaniem Ousmane>Phillipe pod tym względem, głównie dlatego, że Coutinho musiałby wrócić do swojej dawnej formy, co jest wątpliwe, i podejmować więcej prób, by przebić Dembele, a Ousmane jeszcze nie osiągnął swojej najlepszej formy, a nawet jak wraca po przerwie to trzyma poziom. Do tego dochodzi fakt, że Francuz jest dwunożny i z lewej też potrafi coś ustrzelić. Zgadzacie się czy macie inne zdanie? :D

0

Kto wczoraj się najlepiej pokazał, a kto najgorzej? Oglądałem chyba 20 minut i poszedłem spać. Podobał mi się Ilaix i to jakie podania starał się dawać. Jak zagrał Araujo? Jak profesor, czy były jakieś błędy?

1

@Bobo25 No i Peszko wokół siebie nie ma takich piłkarzy jak Trincao.

2

@BarcaInfo Przynajmniej sobie odpocznie.

0

@BarcaInfo Ciekawe gdzie by grał. Na LO zamiast Alby raczej nie, czyli albo ŚO, albo ŚPD obok Frenkiego.

0

@BarcaInfo Trzeba mu życzyć jak najszybszego debiutu i wejścia z buta w pierwsza drużynę, tak jak jego niewiele starsi koledzy - Pedri i Ansu :D

0

@Jakchcesz Coś jak Varane bez Ramosa?

0

Kurde, nie dałem rady obejrzeć. Ale widzę, że dużo straciłem. Z tym zawieszeniem Leo to na serio możliwe? Bo faulu nie widziałem.

3

@BarcaInfo Dla mnie numer 1 bramka Leo. Bije na głowę wszystkie inne, rajd z Getafe, położenie Boatenga czy przeróżne rzuty wolne. Jest po prostu idealna.

0

0

@itmustbejoke Ciekawe kto by strzelał karne i wolne :D

1

1

@IAmLegend To przez te karne. Dodały emocji :)

2

@masq Jakoś nie wyobrażam sobie, że Koeman całkiem zmieni swoje podejście do Rysia, tylko dlatego, że karnego strzelił.

16

@BarcaInfo Jakby nie trafił to by chyba nie zagrał już w tym sezonie xD

0

RIIIIIKIIIIIII!!!!!

1

XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Tasde Zaraz po Martinie.

0

Biedny malutki Rysio Puć :(

0

Todibo miał być nowym Varanem, a tu się wydaje, że to Araujo ma o wiele lepsze predyspozycje :D

26

Niesamowite są te fake shoty Dembele. Taki prosty, przewidywalny trick, a on wciąż wszystkich nawija jak chce :D

0

De Jong co dymy robi xD

1

Kurcze, tak podszedł do karnego, że byłem pewny, że nie trafi :(

0

Nie oglądałem pierwszej połowy. Tak w skrócie, kto na plus, kto na minus?

3

@LuisSalvano Mi tam ten puchar rybka, ale El Clasico w finale byłoby bardzo emocjonujące :D

5

@BarcaInfo "Martin Braithwaite" się nie mieści :(

0

@KacperVEB Myślę, że on sam jeszcze nie wie. Jak nasza gra w tym sezonie nie będzie przekonującą, to odejdzie. A jak będziemy grać super, i Leo zobaczy w tym "zwycięski projekt" to jest szansa, że może zostanie.

1

@arcziFCB Też mi się skojarzyło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?