Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo A faktycznie, mój błąd :)
0
@BarcaInfo Nie było wolnego z meczu Argentyny z USA w CA. To chyba mój ulubiony gol Leo z wolnego :D Albo był, a ja nie zauważyłem.
9
https://i.ibb.co/HG26BpT/FB-IMG-1611666396606.jpg
XDD
3
@abram3k Chyba tylko dla mnie one są okropne. Za jasne, a ten żółty z czerwonym na pasach strasznie psuje wygląd koszulki. Moim zdaniem pomysł dobry, żeby połączyć te barwy, ale wykonanie gówniane. Jakby niebieski był trochę ciemniejszy i zamiast czerwonego bordowy, to może nie wyglądały by tak tandetnie.
0
@rafik300010 Myślisz, że powodem tego, że Leo nie umie angielskiego (w sumie to nie wiesz tego czy on nie umie po angielsku, możesz tylko się domyślać) jest to, że ma problem z nauką innych języków? xD Myślę, że gdyby była potrzeba nauki jakiegoś języka, np. transfer, to bez problemu by się nauczył.
0
@szymon6847 To wszystko zależy od Koemana. Varane i Ramos też są prawonożni, a grają razem. No i pewnie dużo zależy od tego na jakim poziomie jest ich słabsza noga.
3
@RosjaninBut Ostatnio czytałem, że strasznie przehypowany. Parę razy w LM pobiegł przed siebie z piłką i tyle. Nie widziałem go wiele razy w akcji, ale wolałbym Kounde. Jednak za niego trzeba by pewnie wyłożyć 2 razy więcej.
1
@NaFazieHitman Chciałbym go zobaczyć w starej fryzurze :D Ciekawe czy kiedyś do niej wróci.
0
@BarcaInfo Ojoj
0
@LeoMessi1994 O, jest i "Izak z półmetrowym kutasem" xD
4
Jak przytulił naszego malutkiego Rysia :D
7
Frenkie super pomyślał. Brawo!!!
6
Trincao wejście smoka. Super, że wreszcie coś ruszyło. Wiadomo, to jeszcze nic wielkiego, ale jest postęp.
0
@MrCule_X "Lord Braithwaite" XD Nie wpadłem na to :D
0
Nazario jak poszedł :D
0
Kłopoty Najmana
0
@Coutinho007 Moim zdaniem Pedriemu bliżej do skrzydła niż Griezmannowi, który od zawsze gra w centrum. A 18 letni Hiszpan w Las Palmas, z tego co kojarzę, grywał na skrzydle. Koeman też go już wystawiał na LS czy PS. Chyba nawet w pierwszym meczu z Juve, w którym tak kozacko zagrał, był ustawiony na lewej stronie.
0
@Coutinho007 Niby tak, ale lepszy Pedri na LS niż Griezmann. Niestety widać jak brakuje nam Fatiego. Jakby jeszcze Konrad dostawał więcej szans :(
0
@Coutinho007 Może Griezmann zagra na 10, a na lewym Pedri.
1
@Rewolucja123 Negro? Zaraz to zdejmą z yt xD
0
Kiedyś to było :D
6
@FC1899Barca Czyli w klasyfikacji kanadyjskiej:
1. Messi - 132
2. Neymar - 127
3. Lewandowski - 125
4. Ronaldo - 95
0
@COU_11 Nie ma co wypożyczać Minguezy. To nie może się udać. Lepiej żeby został jako rezerwowy i może powalczył o 1 skład. Do wypożyczenia Konrada i Trincao też nie jestem przekonany.
0
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10159942696149305/
Ten no Look pass na 1-0 :O Coś pięknego :D
0
@kuz Jak zostanie to pewnie już nie pogra. Chyba, że się trener zmieni. Chociaż klub jest po stronie szkoleniowca, więc to by i tak nic nie dało.
@ArterkHD Jakość jest stała. Niektórzy wracają po długich kontuzjach i są w formie, to on nie da rady? Kwestia motywacji.
@FCB24 Dla mnie bez sensu jest ściągać 32 latka. Jak już to za darmo, piłkarza w takim wieku. Wolałbym młodą typową dziewiątkę, nawet niekoniecznie jakieś grube nazwisko typu Haaland czy Mbappe, bo po prostu nas nie stać, ale ktoś mniej znany, z potencjałem.
5
Papu Gomez podobno blisko przenosin do Sevilli. Im więcej dobrych graczy w LL tym lepiej :D
1
@kkbarca Fajne, kreatywne. Podoba mi się.
2
@Coutinho007 Masz rację, lepiej nie wypowiadać jego imienia, bo jeszcze wróci.
3
@iksajotien MSN :(
59
Uwielbiam takie bramki. Położył dwóch do spania i uderzył z laczka tak, że bramkarz nie miał szans. Jak szef.