0

Nie może być tak pięknie. On tego nie trafi. To by zbyt piękne było.

0

A tu Griezmann strzela xD

1

O KURRRRREEE ALE ZAJEEEEEE...

0

Ale teraz Lengletowi psycha siądzie.

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3

Dest może być naprawdę niesamowitym wahadłowym. Ten drybling, strzał, podanie... Ale się cieszę, że go kupiliśmy :D

0

Dembele na 9? :D

0

Nudno nie będzie :D

0

https://img5.dmty.pl//uploads/201901/1548235880_26aen4_600.jpg
Obyśmy dzisiaj byli świadkami podobnego cudu! :D

3

Ciekawe jak potoczy się nasza przygoda w LM po dzisiejszej wygranej z PSG. No nic, nie ma co się podpalać, bo po wyeliminowaniu Paryżan może być ciężko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@obcy Jednak Depay to nie jest typowa 9. Btw. oczywiście, że wolałbym Memphisa.

25

Do wszystkich zwolenników transferu Aguero, Wy chyba nie wiecie co się z tym transferem wiąże. Ano, wiąże się to, że odejdzie Martin Nazario de Lima Braithwaite. Stanowcze NIE. Bez Martina to my nawet do LM nie awansujemy.

4

W sumie na jeden sezon Aguero i potem jakaś młoda 9, oczywiście jak sprzedamy parę piłkarzy, no i może być.

0

@klopx Też mi się tak wydaje. W końcu tyle narzekania jest, że nie mamy 9, i na tej pozycji gra Messi/Griezmann/półśrodki typu Braithwaite, że nie wyobrażam sobie Fatiego na tej pozycji. To w końcu skrzydłowy.

0

@Bobo25 @Barcza223 Niby tak, ale wydaje mi się, że bardziej prawdopodobna jest zmiana formacji niż Fati na 9.

0

Jeśli granie z wahadłowymi odpali na dobre, to gdzie będzie grał Ansu?

0

@BarcaInfo No i super, tyle młodych mamy, że nawet jak połowa nie wypali to będzie git :D (mimo, że Collado jest starszy od Ansu, Pedriego, Moriby, wciąż jest młody moim zdaniem).

1

@masq O, bilard :D

4

@Colon "Próbuj, Thierry."

0

Tyle jest zachwytów nad naszą młodzieżą (zasłużenie), w ostatnim czasie, a jeszcze na powrót czeka nasza największą perełka :D Nie mogę się doczekać, aż wróci :D
https://www.instagram.com/p/CMKOi7XgYMF/?igshid=3nxk19mnmxz2

1

@Tasde Sorry, ale przeczytałem tylko początek, bo się rozpisałeś :D Ogólnie się zgadzam. Niektórzy kibice to straszni hipokryci.

2

@BarcaInfo Oj, szykuje się drugie z rzędu double - double :D

24

@BarcaInfo No i super, że są zjednoczeni :D

0

@laikike1 Jak można dać Mingueze zamiast Araujo?

0

@Cwaniak4 Myślę, że jeśli wygramy finał to tak.

0

@izabella Za niewinność.

0

Wracam po 7 dniowym banie. Fajnie, że w takich okolicznościach - super meczyk! :D

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?