Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie może być tak pięknie. On tego nie trafi. To by zbyt piękne było.
0
A tu Griezmann strzela xD
1
O KURRRRREEE ALE ZAJEEEEEE...
0
Ale teraz Lengletowi psycha siądzie.
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3
Dest może być naprawdę niesamowitym wahadłowym. Ten drybling, strzał, podanie... Ale się cieszę, że go kupiliśmy :D
0
Dembele na 9? :D
0
Nudno nie będzie :D
0
https://img5.dmty.pl//uploads/201901/1548235880_26aen4_600.jpg
Obyśmy dzisiaj byli świadkami podobnego cudu! :D
3
Ciekawe jak potoczy się nasza przygoda w LM po dzisiejszej wygranej z PSG. No nic, nie ma co się podpalać, bo po wyeliminowaniu Paryżan może być ciężko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@obcy Jednak Depay to nie jest typowa 9. Btw. oczywiście, że wolałbym Memphisa.
25
Do wszystkich zwolenników transferu Aguero, Wy chyba nie wiecie co się z tym transferem wiąże. Ano, wiąże się to, że odejdzie Martin Nazario de Lima Braithwaite. Stanowcze NIE. Bez Martina to my nawet do LM nie awansujemy.
4
W sumie na jeden sezon Aguero i potem jakaś młoda 9, oczywiście jak sprzedamy parę piłkarzy, no i może być.
0
@klopx Też mi się tak wydaje. W końcu tyle narzekania jest, że nie mamy 9, i na tej pozycji gra Messi/Griezmann/półśrodki typu Braithwaite, że nie wyobrażam sobie Fatiego na tej pozycji. To w końcu skrzydłowy.
0
@Bobo25 @Barcza223 Niby tak, ale wydaje mi się, że bardziej prawdopodobna jest zmiana formacji niż Fati na 9.
0
Jeśli granie z wahadłowymi odpali na dobre, to gdzie będzie grał Ansu?
0
@BarcaInfo No i super, tyle młodych mamy, że nawet jak połowa nie wypali to będzie git :D (mimo, że Collado jest starszy od Ansu, Pedriego, Moriby, wciąż jest młody moim zdaniem).
1
@masq O, bilard :D
4
@Colon "Próbuj, Thierry."
0
Tyle jest zachwytów nad naszą młodzieżą (zasłużenie), w ostatnim czasie, a jeszcze na powrót czeka nasza największą perełka :D Nie mogę się doczekać, aż wróci :D
https://www.instagram.com/p/CMKOi7XgYMF/?igshid=3nxk19mnmxz2
1
@Tasde Sorry, ale przeczytałem tylko początek, bo się rozpisałeś :D Ogólnie się zgadzam. Niektórzy kibice to straszni hipokryci.
2
@BarcaInfo Oj, szykuje się drugie z rzędu double - double :D
24
@BarcaInfo No i super, że są zjednoczeni :D
0
@laikike1 Jak można dać Mingueze zamiast Araujo?
0
@Cwaniak4 Myślę, że jeśli wygramy finał to tak.
1
https://www.instagram.com/p/CLz7yKOACr5/?igshid=1j9xkqyseecoo
:D
0
@izabella Za niewinność.
0
Wracam po 7 dniowym banie. Fajnie, że w takich okolicznościach - super meczyk! :D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.