11

@SteuerFreiMoney Zbyt pizdowaty na samobójstwo? Pizdowaty byłbyś, gdybyś popełnił samobójstwo, mając żonę, a nawet jakbyś jej nie miał. Chyba nie ma większego egoizmu. W każdym razie musisz zasięgnąć pomocy specjalisty i porozmawiać z żoną, a nie ludźmi z La Rambli, których nawet nie znasz.

3

@TheNekro94 Może nie ma nikogo z kim mógłby pogadać. @l0Messini Myślę, że lepiej jakbyś zasięgnął pomocy specjalisty, a nie LR. Zdrówka życzę.

1

@Rust_Cohle No, też mi się tak wydaje. Nawet jakby był w Barcelonie najlepszy, lepszy niż Leo (w co nie wierzę, piszę hipotetycznie), to Leo byłby nr. 1 i pewnie on zgarnąłby ZP.

0

Myślicie, że Neymar zmarnował swoją karierę i potencjał na bycie najlepszym? Moim zdaniem on po prostu ma pecha, że gra w erze CR7 i Leo. Oczywiście, pewnie jego wybory też mają znaczenie, ale myślę, że nawet jakby został w Barcy, to numerem 1 byłby najwcześniej za rok (jeśli Leo odejdzie). Chociaż jakby został i prawdopodobnie więcej byśmy wygrali, to pewnie Leo by nie chciał odejść (ale wiadomo, że to tylko gdybanie). Z drugiej strony, on kończy dopiero 29 lat (dopiero porównując do Leo i CR7, którzy już schodzą ze sceny). Jeśli pograłby tyle ile oni, to byłaby szansa, żeby wygrał ZP. Wiadomo, jest jeszcze Robert, albo młodzi piłkarze tacy jak Mbappe czy Haaland, ale moim zdaniem nie są oni na poziomie Leo i CR7, i Neymar mógłby spokojnie z nimi konkurować. Jakie jest wasze zdanie? Zmarnował karierę, czy jeszcze za wcześnie by oceniać? A może przejście do PSG było dobrą decyzją i w najbliższym czasie będą królami Europy?

5

@FC1899Barca Nie jest dobrym kapitanem, bo nie krzyczy. Ronaldo tak ciągle robi. Prawdziwy lider!

0

@KrystianR Pedri

2

@FIJI A wczoraj czytałem, że "De Jong nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem który zaoferuje nam jakieś sensowne liczby w ofensywie" xD

0

Biedny Trincao :(

0

@szymonekk Kurczę, a już myślałem, że wraca do formy :(

0

Kto teraz zawinił?

0

@messi564 Statystyka z przed ostatniego meczu chyba - 4 bramki i 2 asysty w ostatnich 7 meczach. To niezły wyjątek od reguły xD

0

@Roafson24 Nie no, ja nie neguje tego, że Araujo jest kozakiem. TOP 5 ŚO tej rundy. Ale jest to dość śmieszna statystyka.

0

@BobLeeAwagger Nie no beke robię, bo to trochę śmieszna statystyka. Van Dijk był wyśmiewany, że nie wchodzi w pojedynki, jak sezon-dwa temu pisało się o nim to samo. Ale jego chyba nie przydryblowali przez cały sezon.

0

Jak Araujo? Przedryblowany? xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MrShakira To samo pomyślałem.

2

@BarcaInfo Przecież te oferty z wypożyczaniem doświadczonych piłkarzy, od nas, to już jest szydera xD Powinni ich olać ciepłym moczem za takie coś. Ale nie dziwię się, że mają taką opinie, zawdzięczamy to Bartomeu. Na szczęście jego już nie ma i nie będą nas tak dymać.

0

@barcelonaLM O ile do tego czasu Umtiti się nie połamie. Te jego kolano to zagadka. Ale Pique może wrócić.

2

@Archie O tym, że gdy Arthurowi oddasz piłkę, to jest bezpieczna jak w sejfie, to mówiło się już jak grał w Barcy :D To był chyba jego największy atut.

2

@lucca87 @neeed @Coutinho007 Jak pisałem, nie oglądam Juve, sugerowałem się tweetem :P Pozostaje życzyć mu powodzenia. Sugerowałem się też trochę pochwałą Bentancura, który powiedział, że od Arthura tylko Iniesta był lepszy w kontrolowaniu piłki. (xD)

0

@jeyx77x Aż mi się przypomina porównanie jednego z komentatorów - zwrotny jak statki w porcie xD Jednak jest on lepszym wyborem niż Lenglet. A z Umtitim nie wiadomo, jeśli będzie zdrowy to nie ma tematu.

1

https://x.com/ForzaJuveEN/status/1355592214521507840
Hmm... Nie oglądam Juve, ale jeśli faktycznie co raz lepiej mu idzie, to może zasługa Pirlo, który go zmotywował oraz zasługa cięższych treningów niż za Ernesto czy Setiena. Być może za Koemana zaliczyłby jakiś progress i przestał pajacować. Ale to tylko gdybanie. Wszyscy wiemy jakie były okoliczności tego transferu i Barca była zmuszona go sprzedać. Może ten ruch okaże się dobry dla każdej ze stron, bo u nas nie będzie blokować Puiga, Pedriego czy w przyszłości Moriby, którzy mogą grać w środku, a w Juve wejdzie na wyższy poziom. Jeszcze gdyby Pjanić stał się ważnym elementem naszej drużyny, to byłoby pięknie.

1

@xBoMBoWiECx Oby dał odpocząć FDJ i Pedriemu.

1

@BarcaInfo Też mi się tak wydaje, Ronald nie jest głupi. Jednak Pique ma bardzo mocną pozycję w Barcelonie. Super by było jakby postawił na duet Araujo - Pique. Ale to zależy od tego, czy Koemanowi nie przeszkadza dwójka prawonożnych stoperów.

1

@BarcaInfo Pozostaje się modlić, że jak wróci Pique to Koeman nie odstawi Araujo.

2

@Shapiro Ale widać, że ma zadatki na lidera i na razie gra bezbłędnie. Szybkość, siła, warunki, charakter. Ma wszystko. I nie musieliśmy na niego rozbijać bank jak City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?