Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu usunęliście moją poprzednią dyskusje, w której wklejony był po prostu zwykły mem? Nie można już wrzucać linków, czy o co chodzi?
0
@KacperVEB Nie no, on trochę szybciej przebiera nóżkami. Bardziej Frenkie.
14
@ViscaBarca123 Twoje posty odnośnie młodych to złoto :D Myślę, że nie tylko ja ich tak wyczekuje. Dobrze, że jest ktoś taki na stronie.
0
@Mechanik Mogłeś w sumie napisać "OFICJALNIE".
4
@Bartek22 Też mi się tak wydaje. Szczególnie na początku meczu. Ale wszędzie piszą o tym, że nie poradził sobie za dobrze, więc może coś mi umknęło.
0
https://www.instagram.com/tv/CLZ7Vk4ofKA/?igshid=1ewkpyyj1zik7
"In the street I will kill you" XDD
2
@D10SLEO Przegraliśmy, bo straciliśmy więcej bramek.
0
@cules100pro Ten Busquets xD
6
Dobra, to kiedy ten rewanż? Dawać mnie to Pe Es Gie!!! Araujo wraca i jazda!!! Potężny walec, wielkiego Ronalda Koemana, już się nie może doczekać spotkania z farmerami!!!
0
No i po challengu.
0
@BarcaInfo Dziesiąty raz czytam, dalej nie rozumiem.
0
@barcowy1899 Jak nie jest powołany to raczej nie.
2
@Zoker U mnie to samo xD
2
https://www.instagram.com/p/CLTtIZehYbD/?igshid=ylnmvqmctmqt
:D
0
@Transu96 Na socialach La Ligi tego pełno jest. Dla mnie sztos jeśli już widziałem daną bramkę, ale jak widzę pierwszy raz to faktycznie przeszkadza i zaburza obraz.
0
Pewnie było, bo mecz z tamtego tygodnia, ale nie widziałem, więc wrzucam:
https://www.instagram.com/p/CLKKCohhgml/?igshid=1df8vcuy0idy0
Papu już strzela :D
1
@arasz1819 Ja też. DAWAĆ MNIE TO PSG!!!
A tak na serio, to w LM wszystko może się zdarzyć, i nie ma co od razu nas spisywać na straty, jak to niektórzy robią. Faworytami nie jesteśmy, ale Paryżanom tak jak nam psycha lubi siadać, i brakuje im tej mentalności zwycięzców (xD). Oby były emocje!
3
@horang Jak cała La Bamba weźmie z Niego przykład, to w następnym sezonie kupimy Neymara. Wtedy to już na pewno.
1
@BarcaInfo Ciekawi mnie to matero. Widziałem, że Araujo ma takie samo, albo podobne. Pewnie najwyższa półka, robione na zamówienie, i trzeba dużo zabulić. Jak ktoś wie, to może linka dać.
1
@kolczu100 Zdecydowałeś już, na której koszulce będzie nazwisko Rakitić?
1
@viscajasiek Chyba kontuzje go wyjaśniły.
1
@normasubiektywna Faktycznie, Mingueza nie wygląda na zawodnika z wielkim potencjałem, tak jak na przykład Araujo. Jednak on dopiero wszedł do naszej drużyny, dostaje wiele szans, i nie skreślałbym go (nawet jeśli popełnia wiele błędów). Ma dobre warunki fizyczne, jest szybki, może w porównaniu do Desta czy Dembele, tak tego nie widać, ale jak na stopera jest szybki. Jego pierwszy trener nawet o tym mówił, bo Oscar zaczynał grę bodajże na boku obrony, w formacji 3-5-2, czyli no dość ofensywie. Jeżeli chodzi o Todibo i "pozbywanie" się Francuza, to my już się go chyba pozbyliśmy, bo jak Nicea zdecyduje się go wykupić, to nie mamy nic do gadania. I tak jak pisałem jest jeszcze Garcia, którego prawdopodobnie ściągniemy.
3
E tam, jak Todibo wystrzeli, to nie wiem czy to będzie jakaś tragedia, że Nicea go wykupi. Mamy Araujo, mówi się o Garcii, i jest jeszcze Mingueza. Tak jak Tomasz Ćwiąkała mówił, Jean-Clair jest bardzo rozczeniowy. Po przyjściu do Barcy już zaczął uważać się za wielką gwiazdę, nie słuchał porad Abidala (tak jego były agent mówił). Mam już dość Francuzów w tym klubie, drudzy Brazylijczycy.
2
Dawać mnie to PSG!!! XD
0
https://www.instagram.com/p/CK1ecLVALSO/?igshid=8ejd1aivst8q
Rysio nasz malutki :D
1
@pax Ale głupie straty, i ogólnie słaba forma od dłuższego czasu to też wina ustawienia?
2
Brawo Busi! Tak, był spalony...
1
Karma za Fatiego xD
0
@mkord El Presidente go zawołał, to musiał przyjść, a następnie wykorzystać jedenastkę :D
0
@paweldunajecfcb Jeszcze jak.