1

Czemu usunęliście moją poprzednią dyskusje, w której wklejony był po prostu zwykły mem? Nie można już wrzucać linków, czy o co chodzi?

0

@KacperVEB Nie no, on trochę szybciej przebiera nóżkami. Bardziej Frenkie.

14

@ViscaBarca123 Twoje posty odnośnie młodych to złoto :D Myślę, że nie tylko ja ich tak wyczekuje. Dobrze, że jest ktoś taki na stronie.

0

@Mechanik Mogłeś w sumie napisać "OFICJALNIE".

4

@Bartek22 Też mi się tak wydaje. Szczególnie na początku meczu. Ale wszędzie piszą o tym, że nie poradził sobie za dobrze, więc może coś mi umknęło.

0

2

@D10SLEO Przegraliśmy, bo straciliśmy więcej bramek.

0

@cules100pro Ten Busquets xD

6

Dobra, to kiedy ten rewanż? Dawać mnie to Pe Es Gie!!! Araujo wraca i jazda!!! Potężny walec, wielkiego Ronalda Koemana, już się nie może doczekać spotkania z farmerami!!!

0

No i po challengu.

0

@BarcaInfo Dziesiąty raz czytam, dalej nie rozumiem.

0

@barcowy1899 Jak nie jest powołany to raczej nie.

2

@Zoker U mnie to samo xD

0

@Transu96 Na socialach La Ligi tego pełno jest. Dla mnie sztos jeśli już widziałem daną bramkę, ale jak widzę pierwszy raz to faktycznie przeszkadza i zaburza obraz.

0

Pewnie było, bo mecz z tamtego tygodnia, ale nie widziałem, więc wrzucam:
https://www.instagram.com/p/CLKKCohhgml/?igshid=1df8vcuy0idy0
Papu już strzela :D

1

@arasz1819 Ja też. DAWAĆ MNIE TO PSG!!!

A tak na serio, to w LM wszystko może się zdarzyć, i nie ma co od razu nas spisywać na straty, jak to niektórzy robią. Faworytami nie jesteśmy, ale Paryżanom tak jak nam psycha lubi siadać, i brakuje im tej mentalności zwycięzców (xD). Oby były emocje!

3

@horang Jak cała La Bamba weźmie z Niego przykład, to w następnym sezonie kupimy Neymara. Wtedy to już na pewno.

1

@BarcaInfo Ciekawi mnie to matero. Widziałem, że Araujo ma takie samo, albo podobne. Pewnie najwyższa półka, robione na zamówienie, i trzeba dużo zabulić. Jak ktoś wie, to może linka dać.

1

@kolczu100 Zdecydowałeś już, na której koszulce będzie nazwisko Rakitić?

1

@viscajasiek Chyba kontuzje go wyjaśniły.

1

@normasubiektywna Faktycznie, Mingueza nie wygląda na zawodnika z wielkim potencjałem, tak jak na przykład Araujo. Jednak on dopiero wszedł do naszej drużyny, dostaje wiele szans, i nie skreślałbym go (nawet jeśli popełnia wiele błędów). Ma dobre warunki fizyczne, jest szybki, może w porównaniu do Desta czy Dembele, tak tego nie widać, ale jak na stopera jest szybki. Jego pierwszy trener nawet o tym mówił, bo Oscar zaczynał grę bodajże na boku obrony, w formacji 3-5-2, czyli no dość ofensywie. Jeżeli chodzi o Todibo i "pozbywanie" się Francuza, to my już się go chyba pozbyliśmy, bo jak Nicea zdecyduje się go wykupić, to nie mamy nic do gadania. I tak jak pisałem jest jeszcze Garcia, którego prawdopodobnie ściągniemy.

3

E tam, jak Todibo wystrzeli, to nie wiem czy to będzie jakaś tragedia, że Nicea go wykupi. Mamy Araujo, mówi się o Garcii, i jest jeszcze Mingueza. Tak jak Tomasz Ćwiąkała mówił, Jean-Clair jest bardzo rozczeniowy. Po przyjściu do Barcy już zaczął uważać się za wielką gwiazdę, nie słuchał porad Abidala (tak jego były agent mówił). Mam już dość Francuzów w tym klubie, drudzy Brazylijczycy.

2

Dawać mnie to PSG!!! XD

0

1

@pax Ale głupie straty, i ogólnie słaba forma od dłuższego czasu to też wina ustawienia?

2

Brawo Busi! Tak, był spalony...

1

Karma za Fatiego xD

0

@mkord El Presidente go zawołał, to musiał przyjść, a następnie wykorzystać jedenastkę :D

0

@paweldunajecfcb Jeszcze jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?