0

@Elosek XDDDDDD Co za półmózg z Niemiec.

3

@MrShakira Taki był pierwotny plan. Ale Bartek pomylił Fernandesów.

0

hohohohoho kapary

2

@AlvaroHanso Brzęczek jest wolny.

0

@Zoker Pewnie był barszczyk pity. Jak Marc widział dwie piłki to nie ma co mieć do niego pretensji.

1

W ogóle mi yerba Chimarrao nie smakuje, ale chyba zacznę ją pić ze względu na to jak wygląda xD Przecież ten kopczyk, taki "zacementowany", idealny, to jest coś pięknego :D Dzieło sztuki.

1

@wroclawianin89 Był Douglas - była potrójna korona. Nie ma Douglasa - nie ma potrójnej korony. Takie są fakty.

28

Paulinho to był gość.

1

@Gonzo349 Super to była wymiana z Juve.

1

@DaPidejpi Mi się wydaje, rzekłbym nawet, że jestem przekonany, iż największą zarazą ludzkości są osoby, które prowokują na La Rambli. Zobacz do czego to doprowadziło. Dobry chłopak, który zawsze dzień dobry na klatce mówił, dostał bana i nie może się tu udzielać. Jak już Neymar do nas wróci, to on nie będzie mógł napisać przysłowiowego "A nie mówiłem". Został pozbawiony tej możliwości. Bardzo przykra sprawa.

0

@Volcano Moim ulubionym jest Rip.

0

@yoli Najpierw było narzekanie na to, że Messi się za bardzo cofa i nie mamy 9, a teraz na odwrót Xd

0

Ciekawe czy teraz by pewnie karnego uderzył

0

Bardzo ciekawe widowisko.

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

No i po czelendżu.

0

@Sandman21 Nawet nie chodzi o to czy gramy super, czy gramy przeciętnie. Po prostu chodzi mi o nastawienie użytkowników. Często gdy jest 10 minuta to już jest pisane jak to słabo gramy, Pedri do zmiany, Griezmann do zmiany itd. xD

1

Coś niesamowitego. Za każdym razem, gdy podczas meczu wchodzę na LR to nastroje użytkowników są zupełnie inne niż moje. Ale zawsze takie same, niezależnie od wyniku i minuty meczu xD

0

Messi co piłe dał, co do milimetra, na wyjebce xD

1

@barcelonaLM @BART97 Ok, czyli pozostaje modlić się o to, żeby Sevilla ich pyknęła, a i samemu się nie wywalić na głupi ryj.

1

Czyli jeśli wygramy z Atleti, a we wszystkich kolejkach do końca sezonu, będziemy razem z Realem zdobywać komplet punktów, to mistrzostwo zdobędą biali, ze względu na wynik dwumeczu Barca - Real, tak?

1

@GeneralXavi Chłop co ma odznakę przy nicku :O Widzę, że opłaca się ta La Bamba premium.

0

0

Ajaj, mógł na krótki tym razem huknąć.

0

@LuisSalvano Ale teraz to już napewno.


xD

2

@Maciek98 A no tak, przecież jesteście JEDYNYM zespołem, który w tym sezonie jest obciążony kontuzjami. Nie możemy tak pisać, bo to żałosne. Trzeba Wam życzyć dubletu, bo to się Wam po prostu należy. Logiczne, że gdyby nie było tyłu kontuzji, to zdobylibyście tryplet ;)

4

@FafitFCB Piję nową herbatę i słucham gorącego Tomka Ćwiąkały*

1

@Pilka_jest_okragla Ma zamiar założyć Onlyfans i swój zarobek przekazać Barcelonie. Bardzo szlachetny ruch naszego Presidente, brawo!

0

@Colon Tak, bardzo zielona. Powiedziałbym, że taka trochę rzekotka drzewna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?