Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Potezne_zakola Widzę, że dominacja genetyczna obecna nawet na La Bambie.
0
@Ghotti O kurde, 50 baniek :O
Sporo.
4
Piękny kolor wody.
https://www.instagram.com/p/CRxI7dxJQ3A/?utm_medium=copy_link
1
Memphis Depay pod wodzą Ronalda Koemana:
19 meczów
12 bramek
12 asyst
https://i.ibb.co/PMxn47z/FB-IMG-1616623223088.jpg
0
@cat_r37 Puig z 10 będzie latał.
4
@marko111122 Siurek się podnosi i to nie wstyd.
1
@cat_r37 Też o tym myślałem. Pedri z 16, to aż się prosi o to, żeby jego następnym numerem była 6.
0
Komu byście dali nr. 8 po odejściu Pjanicia? Wydaję mi się, że główny kandydat to Pedri :D
0
@marcin000019 Kibicuje im, bo mam na kuponie za dyszkę :D Ale jest na nim w sumie 14 meczów, z tego jeden już nie wszedł xd
0
:D :D :D
https://www.instagram.com/p/CRd0ofQgdFz/?utm_medium=copy_link
0
Jakim cudem przespałem informację, że on trenuje Bayern? :O Bo wątpię, że o tym zapomniałem.
https://www.instagram.com/p/CRqnHudibNE/?utm_medium=copy_link
2
@Katalonbar Nie wiesz czemu go kupili (a raczej podpisali)? Przecież to jest obecnie jedyna dziewiątka w naszej drużynie.
0
@barcowy1899 Wydaję mi się, że @ViscaBarca123 może coś o nim napisać. Jest chyba najbardziej zorientowany na tej stronie, jeżeli chodzi o rezerwy.
0
@tbas A czego się spodziewałeś? Że 19 latek będzie drugim Alvesem w pierwszym sezonie? Dał bardzo dużo nadzieji, że będzie naszym prawym obrońcą na lata i widać, że ma ogromne umiejętności. Całkiem inaczej patrzy się na jego grę w pierwszym sezonie niż na grę Semedo w trzecim. Potem obniżył loty, miał drobną kontuzje i jak odpowiednio przepracuje presezon to myślę, że w tym sezonie będziemy mogli go już na spokojnie oceniać. Potencjał jest spory.
0
Nie życzę Albie kontuzji, ale jakby wypadł, albo został wykluczony przez kartki to chciałbym zobaczyć Emersona na prawej i Desta na lewej obronie. Sergino z tego co kojarzę już grał na tej pozycji, w jednym ze swoich pierwszych meczów u nas i dobrze się spisywał w ofensywie. Lewą nogę też ma dobrze ułożoną :D
15
XDD Piękne
https://x.com/CurltheBall/status/1416261715965087748
1
@doc Myślę, że na wymianę Griezmann - Neymar, na 100% wpadł pewien użytkownik, ale nie mógł się tym z nami podzielić, bo dostał bana.
1
Kurcze, mogłem wypłacić te 80 przed ostatnim meczem xD Szkoda.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTk0Njk5MDMwMDpfzQPRRF6nknurVzo=
0
Macie jakieś pewniaki na najbliższe dni?
0
Widziałem na instagramie jego komentarz pod zdjęciem La Ligi. To brat Łoniakiego?
https://instagram.com/nicolas_williams9?utm_medium=copy_link
0
Ktoś wie czemu on lata z 5 na plecach? :D
https://www.instagram.com/p/CRL1pGfnxhT/?utm_medium=copy_link
0
:D
https://www.instagram.com/p/CRK26D5AWfQ/?utm_medium=copy_link
11
Dlatego go nikt nie lubi.
https://www.instagram.com/reel/CROAncwKiHv/?utm_medium=copy_link
0
@Bykunn Za drobne tak, ale z tego co czytałem, to była mowa o wymianie na Saula.
2
@lukasbarca86 Łezki nie uroniłem, ale jak go podrzucali to oczy się zaszkliły :D
0
@ricardo0705 Widać, że dla Angela gra w reprezentacji to coś więcej.
9
Banan na mordzie, ciężko będzie zasnąć.
1
@Uukasz_93 Ciekawe jak to wygląda z asystami :D
1
Ma ktoś jakieś zdjęcia, w dobrej jakości, z cieszącym się Leo? :D
6
Jak człowiek widzi cieszącego się Leo, którego reszta podrzuca to aż się łezka w oku kręci :D