0

@Potezne_zakola Widzę, że dominacja genetyczna obecna nawet na La Bambie.

0

@Ghotti O kurde, 50 baniek :O
Sporo.

4

1

Memphis Depay pod wodzą Ronalda Koemana:
19 meczów
12 bramek
12 asyst
https://i.ibb.co/PMxn47z/FB-IMG-1616623223088.jpg

0

@cat_r37 Puig z 10 będzie latał.

4

@marko111122 Siurek się podnosi i to nie wstyd.

1

@cat_r37 Też o tym myślałem. Pedri z 16, to aż się prosi o to, żeby jego następnym numerem była 6.

0

Komu byście dali nr. 8 po odejściu Pjanicia? Wydaję mi się, że główny kandydat to Pedri :D

0

@marcin000019 Kibicuje im, bo mam na kuponie za dyszkę :D Ale jest na nim w sumie 14 meczów, z tego jeden już nie wszedł xd

0

Jakim cudem przespałem informację, że on trenuje Bayern? :O Bo wątpię, że o tym zapomniałem.
https://www.instagram.com/p/CRqnHudibNE/?utm_medium=copy_link

2

@Katalonbar Nie wiesz czemu go kupili (a raczej podpisali)? Przecież to jest obecnie jedyna dziewiątka w naszej drużynie.

0

@barcowy1899 Wydaję mi się, że @ViscaBarca123 może coś o nim napisać. Jest chyba najbardziej zorientowany na tej stronie, jeżeli chodzi o rezerwy.

0

@tbas A czego się spodziewałeś? Że 19 latek będzie drugim Alvesem w pierwszym sezonie? Dał bardzo dużo nadzieji, że będzie naszym prawym obrońcą na lata i widać, że ma ogromne umiejętności. Całkiem inaczej patrzy się na jego grę w pierwszym sezonie niż na grę Semedo w trzecim. Potem obniżył loty, miał drobną kontuzje i jak odpowiednio przepracuje presezon to myślę, że w tym sezonie będziemy mogli go już na spokojnie oceniać. Potencjał jest spory.

0

Nie życzę Albie kontuzji, ale jakby wypadł, albo został wykluczony przez kartki to chciałbym zobaczyć Emersona na prawej i Desta na lewej obronie. Sergino z tego co kojarzę już grał na tej pozycji, w jednym ze swoich pierwszych meczów u nas i dobrze się spisywał w ofensywie. Lewą nogę też ma dobrze ułożoną :D

15

1

@doc Myślę, że na wymianę Griezmann - Neymar, na 100% wpadł pewien użytkownik, ale nie mógł się tym z nami podzielić, bo dostał bana.

1

Kurcze, mogłem wypłacić te 80 przed ostatnim meczem xD Szkoda.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTk0Njk5MDMwMDpfzQPRRF6nknurVzo=

0

Macie jakieś pewniaki na najbliższe dni?

0

Widziałem na instagramie jego komentarz pod zdjęciem La Ligi. To brat Łoniakiego?
https://instagram.com/nicolas_williams9?utm_medium=copy_link

0

Ktoś wie czemu on lata z 5 na plecach? :D
https://www.instagram.com/p/CRL1pGfnxhT/?utm_medium=copy_link

11

0

@Bykunn Za drobne tak, ale z tego co czytałem, to była mowa o wymianie na Saula.

2

@lukasbarca86 Łezki nie uroniłem, ale jak go podrzucali to oczy się zaszkliły :D

0

@ricardo0705 Widać, że dla Angela gra w reprezentacji to coś więcej.

9

Banan na mordzie, ciężko będzie zasnąć.

1

@Uukasz_93 Ciekawe jak to wygląda z asystami :D

1

Ma ktoś jakieś zdjęcia, w dobrej jakości, z cieszącym się Leo? :D

6

Jak człowiek widzi cieszącego się Leo, którego reszta podrzuca to aż się łezka w oku kręci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?