Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Perez pewnie przyjechał po Moribe. Wziął go pod pachę i się zawinął.
9
@michaleu A ja bym nie chciał.
40
Kwestia numeru 10 rozwiązana.
https://i.ibb.co/fvkV8HT/Screenshot-20210807-124844-Facebook.jpg
0
@ProMILs Faktycznie tyle wychodzi, ale nie wzięliśmy pod uwagę tego, że na lewym skrzydle będzie występować Depay/Fati. W przypadku tego pierwszego strata w ofensywie Alby wyniesie 86%, a w przypadku tego drugiego, aż 91% (!)
2
Najbardziej mnie boli to kiedy Leo odchodzi. Gdyby odszedł rok temu, to byłoby inaczej. Garcia, Emerson, Depay, Aguero za darmo, aż się człowiek nie mógł doczekać współpracy Leo z Kunem i Memphisem. Dodatkowo Demir, Gavi, Balde i wielki optymizm jeżeli chodzi o nasze młode perełki. Ansu wracający po kontuzji. Wszystko było bardzo przyszłościowe, po prostu nie mogłem doczekać się sezonu. Aż tu jak grom z jasnego nieba, komunikat od Barcy i potem ta konferencja Laporty. Chyba nie tylko mi odechciało się piłki nożnej i podekscytowanie sezonem spadło znacząco :/
No nic, Visca El Barca, powodzenia Leo, nie życzę Ci wygrania LM, bo w tym wypadku mam tylko jednego faworyta, ale życzę jak najwięcej złotych piłek i złotych butów, niezależnie od klubu, w którym będziesz występować.
4
@ProMILs Nie wiem skąd Ty te 77% wziąłeś mordo, ale ok xD
Teraz będzie Antułanowi podawać, więc z moich obliczeń, strata jego ofensywy, będzie wynosić maksymalnie 32,7%.
1
Spokojnie, Tebas w końcu spuchnie.
0
@Encore Weź nie dobijaj :(
0
@4drian0 Myślę, że z Kapitanem nie mam szans.
0
@4drian0 Sympatyczna ta Elena.
4
@korolocik Oby Martin. Nikt poza nim tego nie udźwignie.
5
@KORTIS Riqui kabluje.
2
@Mixtape Hazard xD
0
@Kettger Pralkę bym przygarnął.
3
Dobra, trzeba iść spać, poczekać na konferencję Joana i tyle. Trzymajcie się na tej La Bambie.
0
@BulaKG Już pod biurem stoi i czeka, by zapytać xD
4
@LeoMessiah Ja tak samo. Wiadomo, że Barca nr. 1, ale jest to zawodnik dla którego się oglada mecze. Szczególnie, gdy tak mało ich zostało :/ Oby tylko nie do PSG.
4
@Wittgenstein Dzięki wariacie, że przypomniałeś o naszym diamenciku. Od razu humor gituwa.
1
Dawajcie robimy zbiórkę na Leo. Zaraz podam nr. konta i niech każdy wpłaci, nawet symboliczną złotówkę. Razem, damy radę! Niech żyje wielka La Rambla!
3
Oby 10 przejął Martin.
2
@Archie Ale może wróci przed Frenkim.
0
@PatrychoO Gdzie?
7
@AntekGriezmann Ta, Messi na wahadle xD
5
On ma 28? :OOO
https://www.instagram.com/p/CSBj1B7qGiV/?utm_medium=copy_link
0
@Dembele_gora Dzięki
0
Meczyk leci gdzieś w TV?
0
U nas lobiki to zdecydowanie jego trademark.
https://www.instagram.com/p/CR8t2HqlOCr/?utm_medium=copy_link
0
@sergio5 Polska liga wstaje z kolan.
0
@pt9 Mnie najbardziej boli, że możemy sobie gdybać, ale tak nie dowiemy się jak grałby Arthur pod wodzą Koemana. W każdym razie transfer jak najbardziej na minus, ale trzeba było domknąć budżet i niestety tak wyszło :/
0
Chory strzał.
https://www.instagram.com/p/CRcDX1WADp7/?utm_medium=copy_link