2

Perez pewnie przyjechał po Moribe. Wziął go pod pachę i się zawinął.

9

@michaleu A ja bym nie chciał.

40

0

@ProMILs Faktycznie tyle wychodzi, ale nie wzięliśmy pod uwagę tego, że na lewym skrzydle będzie występować Depay/Fati. W przypadku tego pierwszego strata w ofensywie Alby wyniesie 86%, a w przypadku tego drugiego, aż 91% (!)

2

Najbardziej mnie boli to kiedy Leo odchodzi. Gdyby odszedł rok temu, to byłoby inaczej. Garcia, Emerson, Depay, Aguero za darmo, aż się człowiek nie mógł doczekać współpracy Leo z Kunem i Memphisem. Dodatkowo Demir, Gavi, Balde i wielki optymizm jeżeli chodzi o nasze młode perełki. Ansu wracający po kontuzji. Wszystko było bardzo przyszłościowe, po prostu nie mogłem doczekać się sezonu. Aż tu jak grom z jasnego nieba, komunikat od Barcy i potem ta konferencja Laporty. Chyba nie tylko mi odechciało się piłki nożnej i podekscytowanie sezonem spadło znacząco :/
No nic, Visca El Barca, powodzenia Leo, nie życzę Ci wygrania LM, bo w tym wypadku mam tylko jednego faworyta, ale życzę jak najwięcej złotych piłek i złotych butów, niezależnie od klubu, w którym będziesz występować.

4

@ProMILs Nie wiem skąd Ty te 77% wziąłeś mordo, ale ok xD
Teraz będzie Antułanowi podawać, więc z moich obliczeń, strata jego ofensywy, będzie wynosić maksymalnie 32,7%.

1

Spokojnie, Tebas w końcu spuchnie.

0

@Encore Weź nie dobijaj :(

0

@4drian0 Myślę, że z Kapitanem nie mam szans.

0

@4drian0 Sympatyczna ta Elena.

4

@korolocik Oby Martin. Nikt poza nim tego nie udźwignie.

5

@KORTIS Riqui kabluje.

2

@Mixtape Hazard xD

0

@Kettger Pralkę bym przygarnął.

3

Dobra, trzeba iść spać, poczekać na konferencję Joana i tyle. Trzymajcie się na tej La Bambie.

0

@BulaKG Już pod biurem stoi i czeka, by zapytać xD

4

@LeoMessiah Ja tak samo. Wiadomo, że Barca nr. 1, ale jest to zawodnik dla którego się oglada mecze. Szczególnie, gdy tak mało ich zostało :/ Oby tylko nie do PSG.

4

@Wittgenstein Dzięki wariacie, że przypomniałeś o naszym diamenciku. Od razu humor gituwa.

1

Dawajcie robimy zbiórkę na Leo. Zaraz podam nr. konta i niech każdy wpłaci, nawet symboliczną złotówkę. Razem, damy radę! Niech żyje wielka La Rambla!

3

Oby 10 przejął Martin.

2

@Archie Ale może wróci przed Frenkim.

0

@PatrychoO Gdzie?

7

@AntekGriezmann Ta, Messi na wahadle xD

0

@Dembele_gora Dzięki

0

Meczyk leci gdzieś w TV?

0

U nas lobiki to zdecydowanie jego trademark.
https://www.instagram.com/p/CR8t2HqlOCr/?utm_medium=copy_link

0

@sergio5 Polska liga wstaje z kolan.

0

@pt9 Mnie najbardziej boli, że możemy sobie gdybać, ale tak nie dowiemy się jak grałby Arthur pod wodzą Koemana. W każdym razie transfer jak najbardziej na minus, ale trzeba było domknąć budżet i niestety tak wyszło :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?