3

Hattrick Leo z Chile, na fortunie kurs 30. Można postawić piątkę i kibicować szefowi :D Mecz o 23.

0

@LukaszFan Zibi TOP.

4

Paris podsumował na story xd

0

@Jakchcesz A ja myślę, że czytają.

Prawda Panie Tomku? @Tomek_Cwiakala

0

Allegri chce Pjanicia, więc zrobimy wymianę, co oznacza...

POWRÓT KRÓLA ARTHURA!

25

2

@HighestInTheRoom No, fajnie składał. Podoba mi się wers "pije yerbe, niewyparzoną gębę mam". Ciekawe czy to luźny wers, przypadkowy, czy świadoma rozkmina z tą niewyparzoną gębą, bo jak wiadomo yerby się wrzątkiem nie zalewa.

1

@Coutinho007 Wiadomo byku, są gusta i guściki.

4

Ale bym sobie obejrzał taką Barcelone Ernesto Valverde.

0

@Pilka_jest_okragla I ta reakcja Puyola xD

7

Wszystko zaczyna nabierać sensu...
https://i.ibb.co/k0M5Z7Q/FB-IMG-1622108949019.jpg

6

@clyde Pewna użytkowniczka poszukuje osób, na forum internetowym, których mogłaby doprowadzić do stanu nietrzeźwości, a następnie wykorzystać.
[ZOBACZ JAK]

0

Nie no, ale teraz to już na pewno Neymar do nas wróci.

0

Ktoś też ma St. Etienne na kuponie? :D

0

Chelsea już 2 dostaje :O

0

Myśleliście może o takiej statystyce, ile w ciągu waszego życia, połknęliście pająków przez sen? Mnie ciekawi czy połknąłem chociaż jednego, bo ciężko jest to sobie wyobrazić :D

0

@Encore A może by tak obstawić 2x Londyn? Oprócz Chelsea jeszcze Arsenal. Jednak nie mam do tego klubu dużego zaufania xD

1

Macie jakieś pewniaki na jutro?
Z Francji logiczne by było obstawić PSG i Lille. Monaco i Lyon też się wydaje spoko, ale tu nie mam pewności. W Angielskiej się boję, bo takie np. City to liga wygrana, koń zwalony, zero potrzeb, zero testosteronu i mogą znowu dostać w trąbę, jak ostatnio z Brighton.

1

Była nerwówka. Całe szczęście KRÓL KARIM WIELKI mnie uspokoił.

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTQxMjE5MDUwMDqcK-_k26_XqzLoQbo=

0

Marcelo kontrola piłki jak stary pijany, prawie się pogubił.

0

KRÓL KARIM WIELKI.

0

@Encore To się zgadza. Pewnie dlatego, że przewyższa ich pod względem zaangażowania, zdrowia i ma mocniejszą psyche.

2

Właśnie, Pjanić. To jest brakujący element układanki.

1

Dobra koniec zabawy. Wszedł Joker. Vamos Martin!!!

3

@PartidarioCatalan Defensywnego napastnika xD Jak to brzmi.

1

Ale to są nieudacznicy xD Mówię o całej trójce. W tym sezonie chyba nikt nie chce wygrać ligi.

0

@PlsNotAtletico Fajny nick.

0

XDDDDDDDDDDDDDD Atletico 0-1

0

Griezmann ciekawie chciał, szkoda, że Ousmane nie zajarzył, żeby wybiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?