Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hattrick Leo z Chile, na fortunie kurs 30. Można postawić piątkę i kibicować szefowi :D Mecz o 23.
0
@LukaszFan Zibi TOP.
4
Paris podsumował na story xd
0
@Jakchcesz A ja myślę, że czytają.
Prawda Panie Tomku? @Tomek_Cwiakala
0
Allegri chce Pjanicia, więc zrobimy wymianę, co oznacza...
POWRÓT KRÓLA ARTHURA!
25
Ale to komicznie wygląda xD
https://i.ibb.co/T18F373/FB-IMG-1622897325735.jpg
2
@HighestInTheRoom No, fajnie składał. Podoba mi się wers "pije yerbe, niewyparzoną gębę mam". Ciekawe czy to luźny wers, przypadkowy, czy świadoma rozkmina z tą niewyparzoną gębą, bo jak wiadomo yerby się wrzątkiem nie zalewa.
1
@Coutinho007 Wiadomo byku, są gusta i guściki.
4
Ale bym sobie obejrzał taką Barcelone Ernesto Valverde.
0
@Pilka_jest_okragla I ta reakcja Puyola xD
7
Wszystko zaczyna nabierać sensu...
https://i.ibb.co/k0M5Z7Q/FB-IMG-1622108949019.jpg
6
@clyde Pewna użytkowniczka poszukuje osób, na forum internetowym, których mogłaby doprowadzić do stanu nietrzeźwości, a następnie wykorzystać.
[ZOBACZ JAK]
0
Nie no, ale teraz to już na pewno Neymar do nas wróci.
0
Ktoś też ma St. Etienne na kuponie? :D
0
Wejdzie myślicie?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTQyNjY3NjMwMjpqnPn93GQcWGhHsHQ=
0
Chelsea już 2 dostaje :O
0
Myśleliście może o takiej statystyce, ile w ciągu waszego życia, połknęliście pająków przez sen? Mnie ciekawi czy połknąłem chociaż jednego, bo ciężko jest to sobie wyobrazić :D
0
@Encore A może by tak obstawić 2x Londyn? Oprócz Chelsea jeszcze Arsenal. Jednak nie mam do tego klubu dużego zaufania xD
1
Macie jakieś pewniaki na jutro?
Z Francji logiczne by było obstawić PSG i Lille. Monaco i Lyon też się wydaje spoko, ale tu nie mam pewności. W Angielskiej się boję, bo takie np. City to liga wygrana, koń zwalony, zero potrzeb, zero testosteronu i mogą znowu dostać w trąbę, jak ostatnio z Brighton.
1
Była nerwówka. Całe szczęście KRÓL KARIM WIELKI mnie uspokoił.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTQxMjE5MDUwMDqcK-_k26_XqzLoQbo=
0
Marcelo kontrola piłki jak stary pijany, prawie się pogubił.
0
KRÓL KARIM WIELKI.
0
@Encore To się zgadza. Pewnie dlatego, że przewyższa ich pod względem zaangażowania, zdrowia i ma mocniejszą psyche.
2
Właśnie, Pjanić. To jest brakujący element układanki.
1
Dobra koniec zabawy. Wszedł Joker. Vamos Martin!!!
3
@PartidarioCatalan Defensywnego napastnika xD Jak to brzmi.
1
Ale to są nieudacznicy xD Mówię o całej trójce. W tym sezonie chyba nikt nie chce wygrać ligi.
0
@PlsNotAtletico Fajny nick.
0
XDDDDDDDDDDDDDD Atletico 0-1
0
Griezmann ciekawie chciał, szkoda, że Ousmane nie zajarzył, żeby wybiec.