Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Masz rację, że to będzie bardzo ciekawy sezon, obiektywnie najciekawszy w ostatnich latach. Ja jednak w ogóle nie jestem podekscytowany. Bardzo chciałem zobaczyć jak radzić sobie będą nasze młode perełki z Leo na czele i faktycznie nie mogłem się tego doczekać. A tu jak grom z jasnego nieba spadło info o jego odejściu. Jeszcze do PSG :( Mam nadzieję, że w końcu się przyzwyczaję i tak jak Ty będę podjarany :D
1
@daniel32778 No w sumie jakby Pique strzelał karne, to bym się nie zdziwił, ale liczę na Depaya.
0
@Coutinho007 A może ktoś nieoczekiwany okaże się super specjalistą? Ansu po kontuzji? Fajnie by było zobaczyć jakąś nową twarz ładującą z wolnych :D
1
Te dwa gole Cou :/
https://www.instagram.com/p/CSjlI_QC-x8/?utm_medium=copy_link
1
@hayek Też mnie śmieszą takie wymówki. Ale druga wypowiedź już coś znaczy. Widać, że drużyna była po prostu wypalona i brakowało tej słynnej "mentalności zwycięzców". Setienowi chyba też jej brakowało, co potwierdzają ostatnie słowa. Nie był gotowy na klub z TOPu.
5
Quique Setien:
- Real został mistrzem, bo dostał sześć rzutów karnych. Przegraliśmy ligę, przechodziliśmy wtedy przez trudny okres, który był wynikiem problemów wewnątrz zespołu - zdradził Setien.
- Przez 40 lat pracy nigdy nie spotkałem takiej szatni, jak w Barcelonie. Zawodnicy byli nieszczęśliwi. Nie wiem, czy przez doświadczenia z przeszłości. To mnie zszokowało. Żaden trener by tam nie podołał - kontynuował 62-latek.
Po porażce 2:8 z Bayernem Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów Setien został zwolniony. Od tego czasu nie objął żadnego innego zespołu.
- Straciłem zainteresowanie piłką nożną. To sprawiało mi radość przez wiele lat, ale teraz się zmieniłem. Nie widzę już siebie jako trenera - dodał Setien.
22
Nie wiem czy było :D
https://i.ibb.co/nQn3Fzx/FB-IMG-1628793731728.jpg
1
@normasubiektywna No to beka z gwiazdeczki. Jak ma ambicje na bycie najlepszym to musi umieć grać z najlepszymi, a nie się ich bać. Druga sprawa, że to inna pozycja, końcówka kariery Messiego i patrząc w przyszłość, ten transfer mu w niczym nie przeszkodzi.
155
Brzmi jak info wyssane z palca. Chyba, że ma mu za złe, kolegowanie się z Albą, którego by zabił na ulicy.
3
@PatrychoO Tym zawodnikiem miał być Messi xD
3
@Tomo1989 Zibi jak zawsze z gównem.
3
@Kamilos84 Ano, niestety :/
0
@zTx Tomek ma dużą wiedzę o La Lidze, super się go ogląda, ale dużo osób kieruje się populizmem, że wygaduje on populizmy.
9
@eXi Z Piątnicy, no bo skąd?
2
@HighestInTheRoom Real wróg #1, PSG wróg #2. Z drugiej strony jak Real wygra, to wygra La Liga. Oby takiego finału nie było.
1
@4drian0 W sumie możliwe. Z Suarezem w Inter Miami.
1
@ef No wiadomo, Barcelona #1, ale nie wiadomo czy na nich trafimy (oby nie). Indywidualnie jednak wszystkich nagród życzę Leo. Szkoda, że ZP za ten rok odbierze w innych barwach :(
1
Realny scenariusz, że Messi w 2 lata rozwali ligę francuzką, wygra LM z PSG, a następnie wyruszy na podbój Premier League do City? Oczywiście chciałbym powrotu do Barcy, ale to też byłoby ciekawe :D
0
@Coutinho007 Zależy jak to widzi Koeman i czy potrzebuje 9. Po prostu Camavinga za darmo to duża okazja i tyle, jeżeli będą inne priorytety, to logiczne, zedo tego nie dojdzie.
0
@Kgorecki2500 Przecież napisałem, że za rok, nie wiadomo jaka będzie sytuacja.
0
@takisobiektos Za rok może będziemy w stanie dawać kontrakty wolnym piłkarzom xD
4
Nasz Moriba ma rok kontraktu i najbardziej prawdopodobne jest to, że tej umowy nie przedłuży. Rok kontraktu ma także Camavinga. Ciekawe czy Barca w ogóle będzie myśleć o tym piłkarzu.
0
To kto teraz będzie bił wolne i karne?
7
@BarcaInfo Można to porównać z pruciem się do Puiga, który wrzucał ostatnio jakieś zdjęcie na insta story, i nie był w "żałobie" po Leo.
5
@KapiFCB Że Puchar Gampera powróci na Camp Nou.
26
@PatrychoO "Chłopaki czemu Leo dziś nie ma?"
"Co tu robi Depay?"
"Kim jest ten siwy Pan?" *pokazuje na Laporte*
1
Macie jakieś ciekawe zdjęcia z konferencji? :(
0
@norbo80 Coo, Douglas odszedł dopiero w 2019???
Edit: Bez kitu xD
0
Jakieś pewniaczki macie? Może PSG?
0
@Kengo Pączuszek :D