4

Ale cudowne ciało :O
Tylko Antonele bym wyciął, bo psuje zdjęcie.
https://www.instagram.com/p/CfCn1k0KhUJ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

0

@Drozdu7 Mordo tak jest co sezon xD Każdy jest ciekaw tego wielkiego projektu i jedyne co wychodzi to wielka kupa.

0

@tristan87 To widziałem, ale tam chyba jest tylko przebieg głosowania. A mi chodzi o wyjaśnienie tego, co nam da ta sprzedaż. No chyba, że jest tam to wyjaśnione, może nie doczytałem. Dzięki!

0

Był może jakiś artykuł/dyskusja odnośnie tego co zatwierdzili socios? Bo nie jestem aż tak z tym zapoznany i nie wiem co dokładnie sprzedaż części praw BLM i praw telewizyjnych może nam dać. Jak ktoś da linka, z góry dzięki!

2

@Mario96w Ta wiem, ale zawsze jakoś do Paladyna mnie ciągnęło. Bóg, honor, ojczyzna, te sprawy xD

2

Gothic II NK będzie ogrywany po raz któryś, ale pierwszy raz jako najemnik - łowca smoków :D Jaram się, czasami starsze gierki sprawiają większą frajdę niż te nowe.

0

@VegetaPolska Wolałbym jednak uczyć się na błędach innych niż swoich :D

0

Orientuje się ktoś może jaka jest teraz kara za jazdę bez prawa jazdy (chodzi mi o brak uprawnień, nie brak prawka przy sobie). Może ktoś z Was ma doświadczenie i może się podzielić. Słyszałem, że poza karą pieniężną można dostać zakaz prowadzenia pojazdów na jakiś czas np. 3 lata, ale nie wiem ile w tym prawdy.

0

Leci w TV meczyk Argentyny?

0

@agaFCB Nie powiedziałbym, że priorytet, bo mamy Bumeranga i perspektywę Fatiego na 9 jak się nie połamie. Za to na LO Alba będzie grać chyba do śmierci. PO też nie wygląda za fajnie, Dest nic nie znaczy, a Alves ma 39 lat. Chciałbym Robercika u nas bardzo, ale są chyba ważniejsze rzeczy.

2

Ale ładnie pograli

0

@Medium Bo Seba zaczął iść w ilość nie w jakość. King Sento ostatnia płyta warta większej uwagi. Aporofobia słaba, Megalomania bardziej rapowa, ale podjazdu do King Sento/Czary Mary/Fenixa czy tym bardziej ZLów nie ma. Midas też pewnie będzie słaby. Czekam na Zabójstwo Liryczne 4 Ever, może się bardziej postara.

Ogólnie to Sentino jest kozackim raperem, ale nie za bardzo to wykorzystuje. Nie rzuci Ci dużej ilości wielokrotnych rymów na numerze, nie dlatego, że nie potrafi, ale dlatego, "że to nie jest w modzie" :/

0

Ale fajnie, że Balde na lewej :D

1

No, żeby ktoś robił Fake Sombrero to jeszcze nie widziałem :D https://www.instagram.com/reel/CcPzY3rA5wA/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

1

Ansuuuuuuuuuuuu

1

Wygrana Realu z Atleti + Barcy z Betisem, na Fortunie wychodzi kurs 7.74, co myślicie?

0

To kogo już mamy na 99% przyklepanego? Kessie, Christensen oraz Azpi?

0

To gdzie ten Harry będzie? :D

1

@Herato Dla nas największym wzmocnieniem byłoby zdrowie dla Dembusia i Ansu.

0

@Tridente2015 Chyba Ci się coś odkleiło. Rozwiń wypowiedź.

1

@Sulej A ja Andre Gomesa xD Jedyne co mu wyszło.

3

@Pawel13sz Czemu? Nie napisał, że jest to prawdopodobne, tylko, że można w nią mierzyć. A cele stawiane mają być jak najwyższe - to Barcelona, nie Sevilla.

1

Ousmanek zaraz rzuci jakieś ciasteczko i będzie 1:1 :D

0

Super się zaczyna. Ale to dopiero 5 minut, więc chill.

0

@Pogba Co, że działa jak trzeba bulić, a jak nie to szukać streama.

0

***** Viaplay znowu :/

1

@Emhyr Co to prawo Webstera? Kojarzę to głównie z pewnym odlepieńcem, który kiedyś tu pisał o transferze Neymara w co drugiej dyskusji. Możesz przybliżyć? :D

2

@AmigoBlancos W Prime chyba Marcelo.

1

Hiszpański finał LM to by było coś pięknego :D A jakby wygrał Villareal to już w ogóle. Jaka to by była dla nich historia i radość. Niestety mało prawdopodobne.

2

@AmigoBlancos O widzę uprzedziłeś xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?