Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nicko @KacperVEB No ja wciąż wierze, bo jestem naiwny, ale jak go sprzedadzą (np. włączając w inny tranfer) to płakać nie będę.
0
@Malibu No wiadomo na razie nie ma co się spuszczać. Ale jak Xavi będzie na niego stawiał, czasami go wpuści to na pewno będzie lepiej :D
0
Już widziałem oczami wyobraźni cieszynkę Mariano xD
6
Ale Balde mi się momentami podoba. Gdyby on z Destem odpalili, to mielibyśmy fajną parę dynamicznych bocznych obrońców. Balde na razie i tak będzie zmiennikiem, więc na nim nie ma aż takiej presji. Tylko, żeby ten Sergino w końcu wszedł na wysoki i przede wszystkim stabilny poziom.
2
Depayowi się odkleiło xD
1
@szonik94 Na szczęście muszę oglądać na streamie xD (szczęście w nieszczęściu)
0
@messicocacola Mi od zawsze na nerwy działa Vazquez. Żołnierzyk.
3
Roberto co podanie dał
2
O nie, Mariano. Jak ktoś z Realu nam trafi na 1-1 to na pewno będzie on xD
0
@RobsonPL Dzięki szefie
0
Wie ktoś jak dokładnie wygląda ta oferta? Ile minimalnie muszę postawić, żeby przysługiwało mi te "ekstra" 150 w przypadku wygranej?
https://www.fcbarca.com/105845-barca-wygra-z-realem-ty-wygrywasz-ekstra-150-zl-sprawdz-promocje-totalbet.html
3
@Destroyer_of_Worlds Modlę się o to, żeby Umtiti i MATS też odeszli po sezonie. Bez względu na wszystko. Dembele jako kapitan to jest coś co muszę zobaczyć przed śmiercią xD
0
Ale składzik przekozacki :O
0
@kkbarca Głównie wiek. Azpilicueta to nie Lewy w swoim roczniku, żeby pomijać ten fakt. No i potencjał oczywiście.
0
Nie mogę się doczekać jak za kilka sezonów naszym kapitanem zostanie nasz kochany Ousmanek. Piękne to będzie :D
3
@YeastMoss Nie wziąłem jedynej definicji, która mi pasuje pod teorie tylko wziąłem definicję z WHO - World Health Organization. Uznałem, że będzie najbardziej odpowiednia. W innym języku, dlatego, że jest to oryginalny język, a przy tłumaczeniu na inny język, w tym przypadku na polski, często wychodzą właśnie takie kwiatki jak "przemoc psychiczna". Co do drugiej części komentarza to się zgadzam, jak się ktoś postara to z pracy można wylecieć za naprawdę nic, szczególnie jeśli "ofiarą" jest kobieta. Komentarz był głównie odnośnie definicji, bo przeinaczanie ich jest szkodliwe, np. jak nazywanie wszystkiego gwałtem przez Maję Staśko.
Pozdro!
13
@YeastMoss "Przemoc" xD
Przemoc jest fizyczna. Nie ma czegoś takiego jak np. przemoc psychiczna (może być znęcanie się psychiczne*). Nie baw się w Maję Staśko i nie siej zidiocenia, proszę.
"Violence is the use of PHYSICAL force so as to injure, abuse, damage, or destroy. Other definitions are also used, such as the World Health Organization's definition of violence as "the intentional use of PHYSICAL force or power, threatened or actual, against oneself, another person, or against a group or community, which either results in or has a high likelihood of resulting in injury, death, psychological harm, maldevelopment, or deprivation."
0
Ciekawe czy Lewy ma w umowie, że Barca musi mu sprowadzić Kingsleya "Worek treningowy" Comana. Stawiam, że jak nie to będzie nam bić Ousmanka. Ale może to i dobrze. Może mu się coś przestawi w głowie i będziemy mieli zawodnika, którego będą nam zazdrościć wszyscy na świecie.
1
@FCB_dimiC Coo XD
4
Dawać mi ten Eintracht
0
@karci0 Ja jeszcze jestem fanem alterego Leo
https://vm.tiktok.com/ZMN53KJ9H/?k=1
1
@Jakchcesz Jeszcze jak.
0
@VegetaPolska Oczywiście alimenty dla dziecka i tylko, i wyłącznie dla dziecka.
xD
0
@DonAndrzejos Brazylijski Xavi pod wodzą Xaviego by odpalił. Teraz to już na 100%.
0
@BorzyKrzys Twój ziomek w kebabie zamówił na wynos
Pamiętaj, że ruchał ci dupsko latynos
0
@BorzyKrzys Twoja koleżanka lubi Abu Dhabi
0
@marcin62 Dzięki, jak remake to w sumie lepiej.
0
@ranger3120 Nie nie, to jest chyba mod do G2:NK. A mi chodzi o nową gierkę, na nowym silniku.
8
A Mariusz jak to Mariusz, sobie rzeźbi, powolutku do celu, małymi kroczkami, bo cierpliwy to i kamień ugotuje.
0
Halo, bojówka Gothica, jesteście? Mam pytanko. Jak to jest z tym remasterem 1 części? Bo z tego co kojarzę to kiedyś widziałem jakieś 2 demówki, jeden remaster był od jakiegoś wydawnictwa, a drugi od grupy fanowskiej (chyba, że coś pomyliłem). W każdym razie, wiadomo co i jak? Jeżeli wiecie kiedy wyjdzie, albo jakie profile warto obserwować, żeby się dowiedzieć, to byłbym wdzięczny za link. Pozdro.