0

O kurde, po zobaczeniu składu jeszcze bardziej się jaram meczem. Co ten Xavi wymyślił :D Najchętniej tak jak większość bym zostawił Busiego na ławie, ale jest to ciekawy skład trzeba przyznać.

0

Ja mam nadzieję, że obok Kounde na ŚO będzie śmigał Alba. To czego nam brakuje to element zaskoczenia, a to z pewnością zaskoczyło by przeciwnika.

1

@panczo FDJ holownik.

0

@Tomek_TF Racja, całkiem zapomniałem o Sergim.

A czasem MATS nie byłby jeszcze przed Ousmankiem?

0

Jak od pierwszej minuty nie będzie grał ani Busi, ani Pique, ani Alba, to dobrze rozumuję, że opaskę kapitańską będzie dzierżył Dembuś? xD

4

@Kgorecki2500 Przegrana z Bayernem nie będzie niczym dziwnym przecież. Nie jesteśmy faworytami. A co do trenerów to mówi się o odejściu Kloppa po sezonie, ale on pewnie zaciera ręce na repke.

0

No niestety, lepsi są :/

1

@HypeR Roberto w klasykach jest innym piłkarzem.

17

Dobre chłopaki z Argentyny co Messiego szukają, żeby se hattricka skompletował :D

2

@Don-Corleone O kurde, Bati ładny stosunek goli do meczów.

8

XDD Ale spryciula mały

0

@AFA90 Oj tam, jeszcze pewnie jakieś brameczki wpadną, załączę sobie :D

1

@AFA90 Ok, dzięki. To może zrobię kawkę i pooglądam sobie dziadka leśnego jak za starych dobrych lat :D

0

Meczyk tylko na streamie czy leci gdzieś w TV?

1

Jak wygląda statystyka najszybciej strzelonych pierwszych 10 goli w La Lidze? Bo jakiś czas temu widziałem, że Lewy ma szansę pobić rekord, a od tego czasu strzelił kilka goli, ktoś może to śledzi?

1

@Damian11 Ale co ty porównujesz człowieku xD Dawno takiego porównania z pizdy nie widziałem.

0

@Messi1992 Akurat Cristiano zawsze odganiał ochroniarzy i robił foty z fanami. Dziwne. Ale każdemu może się zdarzyć gorszy dzień.

1

Może z wolnego z dupy ktoś załaduje

1

@dafik85 Albie brakuje charakteru. Przynajmniej to można wyczytać między wierszami, w wypowiedziach Xaviego.

5

Xavi to super rozkminił, będzie zielony link zgrania :D
https://i.ibb.co/TL008vk/obraz-2022-09-13-194905646.png

7

Pamiętam jak Ney nam wypadł na jakiś moment to Arda śmigał aż miło. Dużo osób wtedy nie chciało powrotu Brazylijczyka :D Szkoda, że wszystko się skończyło, tak jak skończyło, mógł więcej wycisnąć ze swojej kariery.

0

@masq Rozgrywanie to nie tylko asysty. Wiadomo mają one duże znaczenie, ale to nie tylko asysty. Poza tym, wystarczy porównać grę Leo z CR7 i zobaczyć jak wyglądają asysty pierwszego, a jak tego drugiego. Nie ma podjazdu. Mental nie ma takiej wizji nawet jeśli podał kilka razy do Bruno, a ten nie wykorzystał sytuacji. To nie ten lvl.

0

@Emhyr Mafiozo z Pruszkowa*

3

Ciekawy składzik. Jeżeli nie będzie szło po naszej myśli to zmiany mogą sporo dać. Fajnie by było jakby Frenkie coś pokazał, ale to tylko takie moje marzenie. Za to pewny jestem, że Memphis coś pokaże :D

10

@Lionel_Messi10 Mam wrażenie, że co tydzień takie info jest xd

0

@Kazragore Ale za to MATS poprawia humor z tyłu :D

1

Ale ten Kounde fajniusi jest :D

1

@Arczek2001 Z tatą tylko Twoją mamę robimy. Dobre relacje z rodziną to podstawa mordzia.

1

Dembele za te ostatnią akcje dostanie w dziurę jak Coman w Bayernie.
"Panie Robercie przepraszam, to już się nie powtórzy"

0

Ale to by piękne było, szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?