2

@VegetaPolska Mnie rozwaliło jak ściągnął na koniec koszulkę Francji xD

2

@MESSIah16 Gdyby tak Leo był młodszy o 10 lat :D

23

@tristan87 Jakby zdjął to by mogły być jeszcze większe pretensje do niego, że cham i burak. Nikomu nie dogodzisz.

0

@tristan87 Ale o co chodzi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca Z tego co często czytam (nawet teraz, po tym mundialu) nie wszyscy xD

0

@Pedri16Future Doskonale wiem o tym xD

1

@Janiama Mi się już słabo zrobiło jak Mbappe strzelił 2 gole i Francja dostała tlenu. Ale wierzyłem, bo remontada z PSG nauczyła mnie, żeby nie wątpić w drużynę tylko być z nią do końca. Potem brama Messiego, euforia i znowu Mbappe xD Karne i wiara w Emilliano Martineza. Niesamowity bramkarz. Dużo osób mu zarzuca, że z gry mało co łapie, ale jestem pewny, że Leo nie zamieniłby go na żadnego innego :D

7

@Lordzi Bez kitu xD Biologicznie 23 lata, Messi dziad beż mięśni, skończył się.

0

@RomanHoffer Mówił wczoraj, że chce grać w reprezentacji jako mistrz, wiec jeszcze nie kończy kariery :D

2

@pluszek Może masz rację. Ale to były takie emocje, że bardziej niż mnie to zniesmaczyło, to rozbawiło. Mój typ humoru xD

0

O, mężczyzna ukryty w ciele 12 letniego chłopca wrzucił film o wygranej Argentyny :D Trzeba obejrzeć.

1

@Toretto Odejście Leo bardzo dobrze mu zrobiło. W PSG został główną postacią, ale nie jedyną*
Taktyka nie opierała się na tym, że Messi dostanie piłkę i coś wymyśli. Został elementem układanki. Myślę, że mogło się to też przełożyć na reprezentację, bo swego czasu tam też była podobna taktyka :D

3

@P33ck Dla reprezentacji tak jak każdy inny Argentyńczyk oddałby życie :D

1

Ale by człowiek chciał mieć jeszcze jakiegoś Argentyńczyka w Barcelonie :D
Na Enzo Fernandeza nas raczej nie stać, nawet jakbyśmy sprzedali Frenkiego i Bembele xD Ciekawe za ile by Brighton sprzedało Mac Allistera? Ale on jest trochę innym pomocnikiem i pewnie gorzej by pasował.

1

@Janiama Ja tam nawet nie liczę. Wierzę, że nie będzie ostatnia :D

0

@matirix20 Na pewno będzie już grał bez presji. Nie wiadomo w jakiej Leo będzie formie, ale wydaje mi się, że tacy gracze jak np. Enzo czy Alvarez mogą być już tylko lepsi :D

2

@okiemtypera_lucaxx95 Jaki przygłup xD Ale to trzeba mieć głowę w dupie, żeby takie rzeczy pisać. To już trochę smutne jest.

2

@Messibestplayerintheworld Ale piękne informacje!

3

@Cotutajsiedzieje Ja w wieku 11 i 19 :D

2

Ciekawe czy odklejus Piers Morgan popuścił w pieluszkę po meczyku :D

Edit:


1

@Roobo Nie no nie przesadzaj. Puchar świata to jednak puchar świata.

1

Coś pięknego. Messi może umierać. Ja w sumie też xD

3

Jak ktoś będzie wrzucał zdjęcia z podnoszenia pucharu przez Leo to proszę mnie oznaczyć

0

3

Emilliano proszę Cię. O nic więcej w piłce nożnej nie poprosze przez następne 10 lat, jak Argentyna to wygra.

0

Co za mecz XDDD

12

A z Barcą to strzelał

0

@Piotr,1985 Niby uraz albo zmęczenie, ale moim zdaniem dałby radę nawet zmęczony. To w końcu jego najważniejszy mecz w karierze. No chyba, że coś poważnego.

0

Myślicie, że Dybala powącha murawe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?