0

@Hubsao No nie, ale wiedziałem, że ktoś taką glupotę napisze xd Gdybym był kibicem Messiego, a nie Barcelony to zapewne oglądałbym mecze PSG, a nie Barcelony.

0

@Antimadridista_WR Ja kiedyś miałem takie podejście, że oglądałem każdy mecz z otwartą koparą przed TV, a gdy jakiś opuściłem to czułem się z tym źle. Odkąd odszedł Leo już tak nie mam :/

0

@Medium Ale za to jakie one są dzielne, silne i niezależne :D

17

@Kessie Kasiu wróć

1

GOOOOOOOOOOOOOL

1

@Coutinho007 Spokojnie, może mu coś w głowie przeskoczy i będziemy mieć zawodnika na lata.
xD

32

Rabini się wypowiedzieli https://prnt.sc/HBB6YqbR_HpP

4

@Borry Z ławki by nie trafił.

0

@RobiS Co do tych 90 pkt. to chyba będę musiał kupić znowu ASM i Diaby'ego, bo nie ulepszałem im stylu, ale oni na szczęście fortuny nie kosztują. Pesmaster znam, bo na telefonie w PESa grałem kiedyś. Ale znalazłem imo lepszą stronę, bo na Pesmastrze nie wszyscy zwykli piłkarze są z 2023. Ta stronka to eFootball DB - sprawdź sobie jeśli jej nie znasz, też można symulować rozdawanie pkt. Na Kloppa zbieram właśnie, ale no pół bańki piechotą nie chodzi, więc na razie wystarczy 75 stylu u Inzaghiego xd A kanał obadam, bo nie znałem, a szukałem czegoś takiego. Dzięki wielkie za pomoc!

0

@RobiS A to mój składzik. Myślę, że jak na 3 dni grania tragedii nie ma. https://prnt.sc/iPo-pyiptRVo
Btw. mam pytanie. Jak ulepszasz zawodnika, przydzielasz mu punkty; to opłaca się ładować w styl gry? 1pkt to +10 do np. Quick Counter, więc niby nie tak dużo, ale z drugiej strony, jeżeli nic to nie zmienia (bo nie mam pojęcia czy zmienia) w graniu to szkoda marnować punkciki. Wiadomo, jak masz kartę specjalną to masz wszystkich stylów 90 i nie ma tego problemu, ale ja jak na razie na zwykłych kartach cisnę i nwm czy to ulepszać.

0

@RobiS Kox składzik. Długo już grasz?

0

Widzę, że ostatnio sporo dyskusji o Fifie. Więc zapytam trochę z innej beczki, gra ktoś tutaj może w PESa?
Kilka dni temu wyświetlił mi się na Steam i pozytywnie się zaskoczyłem, bo nie wiedziałem, że to jest free to play. No, a skoro darmo to uczciwa cena to sobie pykam. Być może jest tu ktoś bardziej doświadczony, kto mi da jakieś tipy np. odnośnie budowania składu :D

4

@Faro No to wymienią go na De Jonga i będą +30mln względem startowej kwoty za Frenkiego

0

Ale by sobie człowiek obejrzał taki Real Betis Quique Setiena

1

Kurde, ale narobiliście ochoty na Royal Rumble :D Nie oglądam WWE ponad kilka lat. Macie jakiegoś streama?

0

Myślicie, że jakby Leo wrócił to wziąłby 10 od Fatiego? Bo mi się wydaję, że na last dance śmigałby z 30 i nie zabierał 10 Ansu po to by mu ja oddać znowu za sezon - dwa. Pytanie czysto hipotetyczne, raczej mała szansa, że Leo wróci xd

35

Ja mam wrażenie, że tu same chorągiewy są. Nie mam teczek na każdego jak pewien użytkownik, ale wydaję mi się, że ludzie, którzy od pewnego czasu notorycznie spuszczali się nad Dembele piszą teraz; "Wiedziałem, że tak będzie, on nigdy nie będzie piłkarzem pierwszego składu - macie swojego Dembele". Dodatkowo często to wygląda tak jakbyście obwiniali go za kontuzje. Jakby miał na to wpływ xD Poczekajny na oficjalne informacje i trzymajmy kciuki za Bombelka.

0

No ciekawe czy koło fortuny dzisiaj odda :D

3

Akurat jak włączyłem gol :D

75

Będzie Pan zadowolony :)

4

Dembele powinien wziąć lekcje wrzutek od Raphini, a Brazylijczyk w zamian, lekcje dryblingu od Dembusia :D

0

@Emhyr To ten patostreamer z Urzędniczej?

1

@AlexDark00 Chyba nie wiesz co to internet xd

2

DAWAĆ MI TE UNITED

1

@DonCarletto Przecież o Al-Hilal było mówione niedawno xd

8

@taris Zawsze myślałem, że Busi nie ma socjalów typu ig czy fb.

0

@arasz1819 Zobacz ile w tym sezonie wniósł Dembele, a ile Fati.

0

Dembele by jeszcze z 20 dryblingów zrobił i z 15 strzałów oddał i może by coś z tego było.

2

Dobra, mecz do zapomnienia. Nie wiem jak Wy, ale nawet się nie spinam, bardziej mnie to bawi xD Lahoza powinni na taczkach wywieźć, wszyscy.

1

@MesQueUnClub96 @Comentateiro Twierdzi, że Xavi do grudnia 2023.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?