Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja już na galowo, a Wy? :D
https://i.ibb.co/CBjK8nv/FB-IMG-1676376679210.jpg
0
@Cotutajsiedzieje Ja liczę, że Leo po tym sezonie nie odejdzie jeszcze na emeryturę jak CR7. Fajnie by było jakby go wyprzedził w LM pod względem bramek :D
0
@DawidekFCB Postawiłem kupon za 4 zł i mam tam remis, więc albo Totki, albo Milan.
1
@Lionel_Messi10 Oby Messi nastrzelał jak najwięcej goli. I oby PSG dostało po dupie xD
0
@q1 @BorzyKrzys Niech Fati mu nr. 10 oddaje :D
2
@Kidd Cześć, jestem tu nowy. Z zawodu jestem nauczycielem...
0
@Albatros Szczególnie, że w ostatnich kilkunastu latach zdominowali te rozgrywki (:
0
Ale łatwo ez
xD
0
Kończ już to xD
0
Czekam na komentarze, że takimi meczami się wygrywa mistrzostwo xdd
Jak to dowieziemy oczywiście.
1
Ooo, wchodzi zadaniowiec
0
Ruperta wnerwili
1
@Corr Ja pamiętam jak jeszcze był "w cieniu" Todibo :D
1
@Coutinho007 W jego przypadku to traktowałbym to jako karme za boiskowe zachowanie
0
@abram3k Ostatnio BarcaInfo na Twitterze fajny filmik wrzucał apropos asyst Pedriego.
1
@pt9 Nie no, ale smutno się człowiekowi robi jak takie coś widzi. Szczególnie, że było to niepotrzebne.
0
Co tu się stało xD
0
Ale sombrero mu założył
0
Frenkie co dał kot
1
@pt9 Nie no jest przepaść. Masz chyba krótką pamięć xd
0
@ProMILs Ostatnio parę sytuacji zmarnował :D
3
Setien w strachu łaaa
0
Golgolgolgolgol
0
Yeray co Ty chciałeś, z szefem tak?
2
Kiki Taka>Tiki Taka
1
@Faro On wysoki jest to na środek obrony można go spróbować. Dobrze gra nogami, więc spoko będzie piłeczkę wyprowadzać.
0
Liczę, że Xavi zaskoczy i na skrzydełku będzie śmigać Kessie. Trzeba być nieprzewidywalnym.
0
@konrad1661 Jak na gruba lata jak on w tym roku 30 kończy Xd
0
@AdiKingu96 Dopóki Kapitan Dembuś nie wróci*
0
@arsenallondyn0 Też właśnie coś widziałem i mam deja vu xD Jeszcze brakuje informacji o zainteresowaniu Parejo i Willianem (który swoją drogą kox brameczkę strzelił wczoraj).