2

0

@Cotutajsiedzieje Ja liczę, że Leo po tym sezonie nie odejdzie jeszcze na emeryturę jak CR7. Fajnie by było jakby go wyprzedził w LM pod względem bramek :D

0

@DawidekFCB Postawiłem kupon za 4 zł i mam tam remis, więc albo Totki, albo Milan.

1

@Lionel_Messi10 Oby Messi nastrzelał jak najwięcej goli. I oby PSG dostało po dupie xD

0

@q1 @BorzyKrzys Niech Fati mu nr. 10 oddaje :D

2

@Kidd Cześć, jestem tu nowy. Z zawodu jestem nauczycielem...

0

@Albatros Szczególnie, że w ostatnich kilkunastu latach zdominowali te rozgrywki (:

0

Ale łatwo ez
xD

0

Kończ już to xD

0

Czekam na komentarze, że takimi meczami się wygrywa mistrzostwo xdd
Jak to dowieziemy oczywiście.

1

Ooo, wchodzi zadaniowiec

0

Ruperta wnerwili

1

@Corr Ja pamiętam jak jeszcze był "w cieniu" Todibo :D

1

@Coutinho007 W jego przypadku to traktowałbym to jako karme za boiskowe zachowanie

0

@abram3k Ostatnio BarcaInfo na Twitterze fajny filmik wrzucał apropos asyst Pedriego.

1

@pt9 Nie no, ale smutno się człowiekowi robi jak takie coś widzi. Szczególnie, że było to niepotrzebne.

0

Co tu się stało xD

0

Ale sombrero mu założył

0

Frenkie co dał kot

1

@pt9 Nie no jest przepaść. Masz chyba krótką pamięć xd

0

@ProMILs Ostatnio parę sytuacji zmarnował :D

3

Setien w strachu łaaa

0

Golgolgolgolgol

0

Yeray co Ty chciałeś, z szefem tak?

2

Kiki Taka>Tiki Taka

1

@Faro On wysoki jest to na środek obrony można go spróbować. Dobrze gra nogami, więc spoko będzie piłeczkę wyprowadzać.

0

Liczę, że Xavi zaskoczy i na skrzydełku będzie śmigać Kessie. Trzeba być nieprzewidywalnym.

0

@konrad1661 Jak na gruba lata jak on w tym roku 30 kończy Xd

0

@AdiKingu96 Dopóki Kapitan Dembuś nie wróci*

0

@arsenallondyn0 Też właśnie coś widziałem i mam deja vu xD Jeszcze brakuje informacji o zainteresowaniu Parejo i Willianem (który swoją drogą kox brameczkę strzelił wczoraj).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?