Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcBarcelonaFanMSN Nie no, ja to raczej dla żartu napisałem, bo to by był bezsens brać 30 latka w takiej formie, już lepiej ogrywać młodych. Ale no też im go zazdrościłem, magik z piłką przy nodze.
https://pbs.twimg.com/media/BN1s7deCEAAc4-8?format=png&name=small
1
Jak za darmo, to co, bierzemy go? Zawsze do nas jakoś bardziej pasował niż do białych xD
6
@Deviler Dobrze, że Emi Martinez nie spalił tej lalki z twarzą Mbappe, bo kibice by lecieli do Francji z zamiarem spalenia Kyliana na stosie.
0
@Danny Gaucho A właśnie, masq Ci odpowiedział? Zostawisz odpowiedź dla siebie czy się podzielisz? xD Bo z chęcią bym poczytał.
0
@Adamski69 Zawsze jak czytam opinie o tym, że Euro jest trudniejsze od Mistrzostw Świata to zastanawiam się jak osoba, która to napisała, przed napisaniem nie wybuchnęła śmiechem, mając tę twierdzenie w głowie. Urojenie niektórych osób nie znają granic.
A jeszcze jak sobie człowiek przypomni o tym jak Portugalia wygrała Euro to robi się jeszcze zabawniej.
0
@paweldunajecfcb Dyrektor sportowy Mbappe ściągnie idola do PSG. A tak całkiem na serio, to na pewno przywitaliby go z otwartymi ramionami w Sportingu Lizbona.
4
@mekston Ale nie wszystkie karne były tak blisko Llorisa. Karny Leo był strzelony o wiele wolniej niż ten Paulo, ale gdy Dybala strzelał to obsrałem się, że Hugo jeszcze odbije piłkę nogami.
4
Wiele osób pisało, że gdyby Argentyna przegrała ten finał, to zrobiliby sobie kilkumiesięczną przerwę od piłki. Doskonale to rozumiem, sam byłbym rozczarowany tak jak wtedy, gdy dostaliśmy 4 od Liverpoolu. Chociaż nie, byłbym bardziej zawiedziony, bo ostatni mundial ulubionego piłkarza, znaczy dla mnie więcej niż odpadnięcie Barcelony z Ligii Mistrzów. Pewnie wiele osób mnie zje, ale wydaję mi się to oczywiste, bo Barcelonie w LM będę kibicował do końca życia, a ten turniej był ostatnim Leo (byłby* ostatnim turniejem reprezentacyjnym, gdyby przegrał). I teraz po happy endzie w finale mam straszną zajawkę na piłkę, taką jaką miałem, gdy oglądałem starą gwardię w Barcelonie. Aż nie mogę się doczekać meczu z Espanyolem. Coś pięknego :D Teraz tylko trzeba liczyć, że Xavi zrobi z naszą kadrą to co Scaloni zrobił z Argentyną.
21
@klopx Ano niestety. Straszna szkoda, że to nie Francja wygrała. Tam wszyscy przekazaliby sobie znak pokoju i odśpiewali Barke, a potem rozeszli się i wrócili do codziennych obowiązków.
4
@Jano1708 Ja Ci polecam Sinister, jeśli jakimś cudem go nie oglądałeś.
@MesQueUnClub_87 O, uprzedziłeś widzę :)
7
@MESSIah16 Oj tak, tym karnym podniósł ciśnienie :D Ale bardzo się cieszę, że przyczynił się do wygrania MŚ. Piłkarz o dużym potencjale, który najprawdopodobniej miał już swój prime. Gdyby nie te kontuzje :/ Ma 29 lat i super by było, gdyby biologia okazała się dla niego łaskawa. Fajnie by było go zobaczyć jak jeszcze zachwyca nas swoją grą.
0
@Bobo25 A ja, żeby nikogo nie molestował.
1
@Rewolucja123 Nie no ten Mbappe to mnie rozwalił xD
A co do Xaviego i Iniesty to trochę boli krótka pamięć wielu kibiców. Wydaję mi się, że w opinii publicznej to Modrić jest przed nimi, tak jak w tym rankingu, a im jest bardzo umniejszane. Po 30 Modrić znacznie ich przewyższył, bo oni pokończyli kariery, ale każdy zapomina jak było przed 30. Smutne to trochę :/
0
@takisobiektos Gwarantuje Ci, że nie znajdziesz żadnej osoby na tym forum, która będzie bronić zachowania tych kibiców.
1
@arasz1819 Bez kitu. Kilku przygłupów zawsze się znajdzie, w każdej grupie.
1
@Ojciec5tkidzieci Dużo osób pisało o tym, że nie chce wiedzieć co tu będzie działo, gdy Argentyna odpadnie z mundialu, nie biorąc pod uwagę tego co tu się będzie działo, gdy go wygra ;D
1
@MESSIah16 Widziałem to XDD
1
@FCB24 Nie rozumiesz pojęcia "żart"? Poza tym z perspektywy Messiego wynagrodził i to się zgadza.
45
@don'T.R.I.P.e Piłkarz dzięki, któremu bardzo dużo osób zaczęło kibicować Barcelonie. Piłkarz, który dał temu klubowi bardzo wiele. Serio nie rozumiesz? xD
0
@Cotutajsiedzieje To był duch wujka Władka.
1
@adukla Może to? xD
5
Gwiazdeczka Mbappe mordujący Albe na ulicy vs Burak Emi Martinez szydzący z niego
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/023/397/C-658VsXoAo3ovC.jpg
2
@LewoSkrzydlowy11 Nie przesadzaj już z tym biednym.
2
@MarioVeB! Młode chłopaki mogą być już tylko lepsze. Strasznie szkoda, że Leo nie jest młodszy 10 lat :/ Tyle się mówiło o zmarnowanym pokoleniu z Kunem, Di Marią, Masche i spółką, i o tym, że nie zostało wykorzystane, a tu się szykuje kolejne całkiem przyzwoite :D Szkoda, że kolejne jak wejdzie w prime, nie będzie miało u boku Leo.
0
Widzieliście tę lalkęz twarzą Mbappe, którą trzymał Emi Martinez? xD
Chciałbym znać powód. Bo jakoś nie chcę mi się wierzyć, że taki brak szacunku jest okazywany bez powodu. Jeśli tak to moim zdaniem słabe zachowanie.
2
@Kapitan hawk @Ronnie1992 Pozdro byku, trzymaj się tam. Mundial ustawiony pod Argentynę xD
0
@Cotutajsiedzieje Z tego co mi się wydaję to info o tym, że Messi płaci pracownikom klubu było za Sampaoliego, albo nawet i wcześniej, jak selekcjonerem był Bauza. W każdym razie na pewno przed Scalonim.
0
Ciekawi mnie jak na Messiego zadziała to, że jest już spełnionym piłkarzem. Szczególnie chodzi mi o kadrę. Czy będzie grał jeszcze lepiej, bo złapie niesamowity luz, czy może brak tego głodu MŚ, który miał przed tym mundialem, zadziała inaczej. Nie mogę się doczekać Copa America :D
0
@MESSIah16 Trophies over bitches, podobno Antonella na podłodze spała.
0
@Roobo Mnie bardziej zestresował strzał Dybali xD