7

@kuz Bo Busquets takie akcje co mecz robi.

0

@FcPortoFan1999 A może Siwy Bajerant?

32

@zodiak_10 Szanuję. Ja jako fan Argentyny oraz Lionela Messiego, musze przyznac ze Lionel Messi jest najlepszym pilkarzem w historii.

1

@Deviler Takie podejście już powoli umiera. Za 20 lat będzie się mówić "patrz synku, on nie ma żadnych tatuaży, pewnie z więzienia wyszedł" :D

0

@trolownik Też bym chciał wiedzieć, bo po Leo było widać, że to jakaś ostra spina. A ja kojarzę tylko to, że LVG powiedział przed meczem, że jest w stanie go zatrzymać i, że Leo nie angażuje się w grę bez piłki, nie pressuje.

0

@Kredon Fred serio tak powiedział? Myślałem, że to fake.

0

@Sysia11 Awans ukradła bezmyślność Argentyny. No chyba, że w karnych wygrają, trzymam kciuki :D

0

@paweldunajecfcb A oglądałeś może Martineza przy karnych na Copa America?

0

Szkoda, że Acuna to nie Alba.

0

@Emhyr No to Pep musi Fodenowi ojcowskiego sprzedać :D

1

@Rewolucja123 Masz rację, ale show skradło sprytne uderzenie Leo. Dodatkowo to on rozpoczął te akcje, tak jakby wszystko zaplanował.

0

Już wiem czemu Lautaro ławę grzeje.

1

2

@AlexDark00 Bez kitu. Czemu mam kibicować reprezentacji Polski, w której nie ma ani jednego piłkarza, którego bym darzył jakąś wielką sympatią. Dodatkowo grają nieatrakcyjnie dla oka, więc nie jest to żadna przyjemność. I mam im kibicować tylko dlatego, że jakiś Marcelek tak napisał na forum? No raczej nie. Reprezentują nasz kraj? To kozacko, ale patriotyzm nie jest obowiązkowy. I śmieszy mnie ta wyższość niektórych użytkowników ze względu na kibicowanie swojej reprezentacji xd

1

@Sulimo Zdarza się

0

@Granto Rulli elektryczny jest.

0

@Comentateiro Szkoda tylko, że w Bundes Bayern wrócił na tron :/

4

Gavi by się przydał, bo jest nas 10, a on akurat za 2 by biegał.

1

XDDDDDDD Jaki zabawny mecz.

1

@JimMorrisonFCB Oni mają nagrane losowania na kilka lat w przód. Oczywiście z każdym możliwym scenariuszem losowań, ale tak, żeby Barca miała najgorzej. Wszyscy się na nas uwzięli. Gdyby losowania były inne to mielibyśmy conajmniej tryplet w tym sezonie.

2

@DragonxNF Albo z karnego jak Masche :D

47

@FioletoweOczy Ta, już widzę jak Xavi zaciera rączki na posadę asystenta xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kitek1640 Jak on w ogóle śmie się dobrze bawić w swoje własne urodziny? Skandal! #AnsuOut

0

Jak wziął w łapy xD

2

Już widziałem jak mija bramkarza w stylu Leo :/

1

@kryhaa Sebastian Enrique Alvarez i Tatuażyk

0

Nasza obrona to jakiś żart jest. Ale no MATS mógł wyciągnąć :/ Nie takie bronił, a tu siate mu założył Chupo.

0

Ale poklepali xD

14

Widzicie jeszcze kiedyś perspektywę powrotu Lucho? Powiedzmy w dalekiej przyszłości, za 5 lat np. Ja osobiście chętnie bym go jeszcze zobaczył u nas na ławce trenerskiej, z nowym już pokoleniem piłkarzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?