Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@kuz Bo Busquets takie akcje co mecz robi.
0
@FcPortoFan1999 A może Siwy Bajerant?
32
@zodiak_10 Szanuję. Ja jako fan Argentyny oraz Lionela Messiego, musze przyznac ze Lionel Messi jest najlepszym pilkarzem w historii.
1
@Deviler Takie podejście już powoli umiera. Za 20 lat będzie się mówić "patrz synku, on nie ma żadnych tatuaży, pewnie z więzienia wyszedł" :D
0
@trolownik Też bym chciał wiedzieć, bo po Leo było widać, że to jakaś ostra spina. A ja kojarzę tylko to, że LVG powiedział przed meczem, że jest w stanie go zatrzymać i, że Leo nie angażuje się w grę bez piłki, nie pressuje.
0
@Kredon Fred serio tak powiedział? Myślałem, że to fake.
0
@Sysia11 Awans ukradła bezmyślność Argentyny. No chyba, że w karnych wygrają, trzymam kciuki :D
0
@paweldunajecfcb A oglądałeś może Martineza przy karnych na Copa America?
0
Szkoda, że Acuna to nie Alba.
0
@Emhyr No to Pep musi Fodenowi ojcowskiego sprzedać :D
1
@Rewolucja123 Masz rację, ale show skradło sprytne uderzenie Leo. Dodatkowo to on rozpoczął te akcje, tak jakby wszystko zaplanował.
0
Już wiem czemu Lautaro ławę grzeje.
1
Kiedyś to było :/
https://www.instagram.com/reel/CkYs67ED4K-/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
2
@AlexDark00 Bez kitu. Czemu mam kibicować reprezentacji Polski, w której nie ma ani jednego piłkarza, którego bym darzył jakąś wielką sympatią. Dodatkowo grają nieatrakcyjnie dla oka, więc nie jest to żadna przyjemność. I mam im kibicować tylko dlatego, że jakiś Marcelek tak napisał na forum? No raczej nie. Reprezentują nasz kraj? To kozacko, ale patriotyzm nie jest obowiązkowy. I śmieszy mnie ta wyższość niektórych użytkowników ze względu na kibicowanie swojej reprezentacji xd
1
@Sulimo Zdarza się
0
@Granto Rulli elektryczny jest.
0
@Comentateiro Szkoda tylko, że w Bundes Bayern wrócił na tron :/
4
Gavi by się przydał, bo jest nas 10, a on akurat za 2 by biegał.
1
XDDDDDDD Jaki zabawny mecz.
1
@JimMorrisonFCB Oni mają nagrane losowania na kilka lat w przód. Oczywiście z każdym możliwym scenariuszem losowań, ale tak, żeby Barca miała najgorzej. Wszyscy się na nas uwzięli. Gdyby losowania były inne to mielibyśmy conajmniej tryplet w tym sezonie.
2
@DragonxNF Albo z karnego jak Masche :D
47
@FioletoweOczy Ta, już widzę jak Xavi zaciera rączki na posadę asystenta xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kitek1640 Jak on w ogóle śmie się dobrze bawić w swoje własne urodziny? Skandal! #AnsuOut
0
Jak wziął w łapy xD
2
Już widziałem jak mija bramkarza w stylu Leo :/
1
@kryhaa Sebastian Enrique Alvarez i Tatuażyk
0
Nasza obrona to jakiś żart jest. Ale no MATS mógł wyciągnąć :/ Nie takie bronił, a tu siate mu założył Chupo.
0
Ale poklepali xD
14
Widzicie jeszcze kiedyś perspektywę powrotu Lucho? Powiedzmy w dalekiej przyszłości, za 5 lat np. Ja osobiście chętnie bym go jeszcze zobaczył u nas na ławce trenerskiej, z nowym już pokoleniem piłkarzy :D