2

@ptrx Z zaskoczenia Cię wziął xD

2

5

@mekston Oj tak, z Kolumbią to dopiero było :D

2

Wesołych Świąt!


2

@macio_944 Ok, dzięki. Domyślam się, że Photoshop jest mniej intuicyjny i pewnie trochę zajmie ogarnięcie.

2

@PatrychoO Ta wiem, ale jakiś musiałem wybrać xD

1

@Emhyr Nie no, ogólnie to kiedyś czasem wstawiałem jakieś pracki z naszymi piłkarzami, ale było to robione na telefonie for fun, więc amatorka straszna :D A z gimpem to moja pierwsza styczność.

17

Nudziło mi się to zrobiłem tapetę z Leo. Moja pierwsza praca w gimpie, więc bądźcie wyrozumiali xD Robiłem na szybko, jeszcze nie do końca ogarniam jak wszystko działa. Wiem na pewno, że muszę bardziej się przyłożyć do wycinania i zrobić tak, żeby było to mniej oczojebne :D
https://i.ibb.co/JQsZ2GG/Leo.png

1

@MarioVeB! Też się dzisiaj zastanawiałem :D W głowie miałem 9 i 10 w barwach Barcelony, po powrocie LM na Camp Nou. Wymarzony koniec kariery.

1

@Faro Zdementował to, mówił, że nie jest większy niż klub. Ktoś podsyłał.

0

@Sinirsey Znaczy jak obejrzysz film, to widzisz, że autorowi chodzi o to, że Gerard nie jest legendą głównie dla kibiców Realu i Hiszpanii. Ale moim zdaniem tytuł to trochę przesada.

0

Co? XD


1

@gaucho104 Ale to Ty dzwonisz.

0

@Rewolucja123 I machanie jęzorem u Piersa Morgana.

2

@Deviler Po konferencji Verattiego.

7

@Fabik87 Ciekawi mnie ile osób z poza Argentyny kupiłoby taki banknot. Fajnie by było taki mieć :D

3

@tristan87 Już 5 lat minęło :O

4

@Azi @Faro Mnie ciekawi, w który bok by strzelił Paulo :D

17

Paulo Dybala: “When I came on for the final, I knew I was coming on for the penalties. I had planned to kick to the side, but Emi Martínez told me that after they missed, I should kick in the middle because the goalkeeper always dived. Luckily I listened to him.”
Dibu TOP!

0

@arasz1819 I właśnie na podstawie tego pięknie widać, że Leo jest tam liderem. A to było mu często zarzucane, np. przez Maradone.

1

@DonMatteo901 Rodzynki TOP

14

@bartas97 "Niektórzy patrzą przez bordowo granatowe okulary" podczas, gdy tylko ty z ziomkiem jesteście kibicami Realu i piszecie, że Benzema>Suarez xD Super argument.

0

@Nano22 Zachowywaliśmy się jak typowi mężczyźni, którzy postrzegali Riquiego jak kobietę, w której jesteśmy zakochani. Idealizowaliśmy go. Byliśmy zniesmaczeni, że w pomocy śmigają pomocnicy o stylu Vidala, Paulinho czy Rakiticia. Tylko, że oni zjadali go piłkarsko. Chcieliśmy drugiego Xaviego. Gdyby ktoś z przyszłości nam wtedy pokazał Gaviego i Pedriego w naszych barwach to Puiga oddalibyśmy za czapkę gruszek :D

0

@panczo Masz rację, może w perspektywie dłuższego czasu byłoby to nierozsądne. Na pewno ryzykowne. W każdym razie De Jong jest już u nas długo, podobnie jak Dembele. Nie płakałbym za nimi. Ci piłkarze co chwilę wyglądają co raz lepiej, by potem zaliczyć spadek w dół.

0

A tu myk prezent dla nas pod choinkę i Lapcio sprzedaje Bembele, De Jonga, Depaya, Kessiego i za siano pozyskane z tych transferów kupuje Enzo Fernandeza.

Tak wiem, wstawaj, zesrałeś się.

5

@speed1 Mnie zawsze bawi to jak ludzie piszą o hipokryzji kibiców Messiego apropos karnych. Że podwójne standardy, bo CR7 to Penaldo, a Messi strzelający z karnych - GOAT. Może jest w tym trochę prawdy, ale zastanówmy się z czego to wynika. Różnica między nimi jest taka, że Ronaldo często poza karnym nic wielkiego nie robił. Messi, gdy strzelał karne na tych mistrzostwach, poza wykonaną jedenastką, często posyłał wiele genialnych podań, zaliczał dryblingi, dyrygował grą Argentyny. Niestety tego ludzie nie dostrzegają.

3

- Bóg jest bogiem. Jednego już nie ma, jest legendą, drugi będzie jeszcze kilka lat grał. Ja nie mam wątpliwości. Maradona był jedyny, grał w innych czasach, piłka była inna i trudno jest porównać piłkarzy z innych epok. Maradona na tysiąc meczów, które pamiętam i widziałem, to zawsze miał krycie indywidualnie, czyli to była inna piłka. Messi jest fantastyczny, genialny, co potwierdził na tych mistrzostwach, natomiast jeśli chodzi o mnie to palmę pierwszeństwa ma Maradona. Argentyńczycy nie mają jednak z tym problemów. To my w Polsce często zastanawiamy się, czy Lewandowski jest lepszy od Deyny, Laty czy Bońka. Argentyńczycy z kolei kochają Maradonę i kochają Messiego - powiedział Boniek.

Jak to jest z tym kryciem indywidualnym? Bo to trochę taki farmazon. Leo wiele razy miał indywidualne krycie, np. w El Clasico lub w Lidze Mistrzów. Ale wydaję mi się, że trenerzy zauważyli, że to nie jest najlepszy wybór, żeby go powstrzymać. Serio to ma być argument świadczący nad wyższością Diego? Wiadomo, że ciężko jest porównywać inne epoki, ale ten argument jest trochę z dupy moim zdaniem. Ale może się nie znam, bo nie oglądałem meczów w tamtych czasach. A Wy, jakie macie zdanie na ten temat?

5

@PatrychoO Dobrze, że przypomniałeś, że jest Mistrzem Świata. Nie zapomniałem o tym, ale zawsze miło przeczytać.

6

@Deviler Podobno jest rudy, ale nie wiem czy potwierdzone. @Rust_Cohle

1

Wrócił by Leo i zgarnął pucharek za Ligę Europy i Puchar Króla. Akurat by miał 2 więcej.
:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?