0

3

@Messibestplayerintheworld Ano, holownika się ostatnio fajnie ogląda. Oby utrzymał te formę.

0

@regatta52 Leo Kessie

3

@Emhyr Auba na lewym skrzydle by pewnie lepiej śmigał niż Fati i Ferran razem wzięci (:

0

@Emhyr Bierzemy tego Kante, wstrzykujemy mu Adamantium w kości i jazda :D

1

@ChampsElysees Masz rację, mam obsesję na jego punkcie. Nie powinienem o nim wspominać. A tak całkiem na serio, to problemy z psychiką masz prędzej Ty. Zwykły żart wywołuje u Ciebie taki ból dupska, że musisz pod każdą dyskusją o idolu coś napisać xD Śmiesznie się to czyta.

1

@Antimadridista_WR Widziałem xD Zesrał się srogo, bo człowiek sobie coś napisał dla żartu.

0

@ChampsElysees xD? Chyba Ci trochę dystansu brakuję.

0

Siuuu będzie ładował w Al Nassr aż dobije do tysiąca bramek, a po tym, jak już będzie za słaby na ligę arabską i stwierdzi, że czas na poziom niżej, przeniesie się do Ekstraklasy.
#takbędzie

0

@Michu94 Kapitan to kontuzję ma.

2

@shahman brat Pudziana

0

@Mow_mi_Douglas Spokojnie, Lapcio chwyci za dźwignie i wszystkich ich ściągniemy. Sprzedamy Camp Nou i będziemy mecze ligowe rozgrywać na orliku :D

3

@require Ale Benzemy nie trzeba było odbudowywać, kto Ci będzie Umtitiego odbudowywał w takim wieku xD?

1

@Pestki Umtiti w tym roku kończy 30 lat, Dembele jest 5 lat młodszy.

1

@Pewex O kurde 6 już, a ja nawet 5 nie oglądałem. Widziałeś, polecasz może?

3

Jak City zdegradują to Guardiola na kolanach wróci, żeby być asystentem u Szanownego Pana Xaviego

2

@culer_5306751 Ćwiąkała wypuścił materiał i w sumie podobna narracja, ale całego nie oglądałem.

1

Alonso zdrowy :D

1

@AllBundy Leo Kessie

0

Ale tak bez bramki Lewusa? :/

2

Ferran kochanie teraz Twoja kolej

2

Ale Ci piłkarze luz złapali w drugiej połowie, tak jakby w pierwszej się oszczędzali. Ja wiem, że Sevilla w pierwszej połowie to był autobus, a teraz się otworzyli, ja wiem, że piłkarze muszą wejść w rytm, ale różnica jest ogromna. W drugiej połowie ruszają się jak samochodziki :D

2

Zawsze w niego wierzyłem, pozdro.

1

Araujo co sombrero chce zakładać XDD

0

Jeszcze Pedri, Robercig i można iść spać.

1

No nic, pozytyw jest taki, że Sevilla nie istnieje. Ale powoli zaczynają się otwierać, wychodzą z autobusu. Trzeba liczyć, że Xavi ma jakiś plan na drugą połowę.

0

Raphinia po ślubie to może się ogarnie jak Bembele :D

8

@KrychaFCB On chyba nie wie jak działa wartość piłkarza.

3

@Emhyr Numer 8 dla mnie arcydzieło :D

0

@FcPortoFan1999 Hamulcowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?