0

To co, Ferran marnuje karnego i elo

2

Neymar w prime < Raphinha

0

@DonMatteo901 Mnie najbardziej ciekawi jaki pomysł miałby na niego Xavi, jak by go włożyć do obecnego składu. Pewnie grałby jako fałszywy skrzydłowy, a może gdzie indziej, niestety nie dowiemy się.

0

Jutrzejszy mecz Liverpool vs Manchester, kto Waszym zdaniem ma większe szanse?

0

I kto tu jest większym patałachem, PSG czy może ja, bo na nich postawiłem? :D

1

@Chada Tak. Despalada od elaborady różni się tym, że ma ma ona bodajże 10% patyczków, a reszta to liście oraz pył. Dzięki temu jest mocniejsza i mniej traci smak po kolejnych zalaniach.

1

@Chada Rosamonte Despalada moja ulubiona, najbardziej mnie pobudza i bardzo lubię jej smak.

4

@Medium W sumie to mogłeś się spodziewać, że po tym co napisałeś wylecą obrońcy honoru MiLady i zaczną pisać typowe "kto Cię skrzywdził" xD

0

Macie jakieś pewniaczki na jutro może?

0

O kurde 0-1 z Almeria xD
Zegar biologiczny mi się zepsuł i niestety (bądź stety) nie oglądałem, bo spałem. Zda ktoś relację jak mecz wyglądał tak w 3 zdaniach? :D

1

@GeneralXavi Poznałem dzięki followupowi w refrenie, z tego numeru:


0

@Pawlak1992 A niech sobie robi cieszynki :D Skończy w jakimś średniaku PL podczas gdy Pedri będzie stanowił o sile Barcelony przez najbliższe kilkanaście lat.

0

Akurat nie oglądam. Jak tam chłopaki Xaviego sobie radzą? Piłeczka się cieszy? xD

0

Jaki czołg XDDDD

42

@KrychaFCB I będzie ich boleć przez następne kilkanaście lat :D

1

@Adamski69 I swój wielki bebzon.

1

@Bartula Pisanie, że brak sympatii do fantastyki jest równoznaczny z brakiem wyobraźni jest takim samym idiotyzmem jak twierdzenie, że takowe zainteresowanie jest czymś złym, haniebnym.

0

Jakieś pewniaki na fortunce?

0

Chyba na dobre wrócił stary Popek xd

Strasznie to smutne, bo wydawało się, że wyszedł na prostą i długi czas był czysty. Szkoda, bo chłop ma dzieci, które pewnie chciałyby mieć ojca :/

1

@VegetaPolska Czyli to znaczy, że jesteś Madryciokiem?

1

@Medium Akurat słuchałem tego wczoraj. Refren mi strasznie siada, podoba mi się rhyme scheme. Szkoda, że na zwrotkach jakieś wacki :/

1

@Medium Jacy weterani, oni swoje odklepali

0

@The_Man Xavi ostatnio mówił, że nigdy nie graliśmy 4-4-2 i ustawienie z 4 pomocnikami to nigdy nie jest 4-4-2. Ale pewnie chodzi Ci o ustawienie z trzema pomocnikami i czwartym jako ten fałszywy skrzydłowy.

2

@Jakchcesz Trzeba spytać wyrocznie - Muniaka, na pewno da nam dobrą odpowiedź.

9

@tomek8756 Ale on kompromituje wszystkich kibiców Realu xD

1

@mekston Należą mu się te czyste konta, bo pamiętany jak robił cuda na bramce, a na koniec i tak nam ładowali...

1

@KrwawiaceoczyVEB Nie bój się o przyszłość perełek. Jak będą wystarczająco dobrzy to zadebiutują na pewno.

2

@Faro Wypożyczenia w tym klubie nie działają.

2

@Bocheno1 xD Dobrze, że nie miałem siana wolnego, bo wydawał się pewniaczek @Rust_Cohle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?