1

@macio_944 I Neymar po odwyku.

4

@dudu Panie prezydencie, to Pan?

0

@Muszynianka Aż mi się przypomniał ciekawy tekst na podryw. "Jesteś tak słodka, że jakbyś była owocem, to byłabyś truskawką. A jakbyś była warzywem... to bym Cię odwiedzał w szpitalu" Nie używałem i odradzam xD Po prostu mi się przypominało.

6

@DonMatteo901 Ło baben, chłop co się odkleił xD

3

Taki piękny wieczór wczoraj był, a dzisiaj uwaliłem prawko na łuku :( Nie schowałem się całkiem w kopercie wracając, a na jazdach może 2 razy mi to nie wyszło na kilkadziesiąt. A miało być za pierwszym. Ehh :/

3

@Freudysta Dziękujemy dobremu Realowi, że dał nam wbić 4 bramki. Dziękujemy.

3

@regatta52 No zarycz no

42

Taka jechanka, że aż napisali obok STOP INVASION.

4

Czekają na Puiga. On musi na 5-0 władować. Tak jest zapisane w gwiazdach.

2

Ale bym chciał zobaczyć jak Adama się z nimi przepycha.

3

Bumerang hattricka ładuje dzisiaj, nie widzę innej opcji.

11

Jak Puig strzeli na 5-0 skacze na bombę do zlewu.

1

Co za piękny dzień.

9

Chłop co w studiu mówi xD I widzę to bardzo popularna narracja obecnie. "Real gra słabo, a nie Barca wybitnie"

0

Chyba każdy z Was, tak jak ja, ma w głowie manite :D 2-0 niebezpieczny wynik, ale biorąc pod uwagę pewność siebie białych przed tym klasykiem byłoby to piękne :D

0

Czarne duo z BVB - TOP!

0

@SinMistico Ale co przychodzi co do czego, 10 minut minęło xD

3

Dziadek się w grobie przewraca xD

0

@Chaoss Łiju, łiju, łiju :D

0

Rysiu co zrobił

0

Streści ktoś te 35 minut? Dopiero włączyłem. Kto na plus, kto na minus?

30

@zaiks To upada co sezon od kilku lat xD Nie jesteście pionierami.

0

@BorzyKrzys Jakich polskich raperów uważasz za dobrych? Pytam z ciekawości, bo też mam awersję do Maty i uważam, że jest przehypowany.

0

One przychodzą i odchodzą stale

0

@AllBundy Nie stać nas na Harry'ego. Chyba, że do Araujo dołożylibyśmy np. Gaviego. Może by się zgodzili. Taka opcja byłaby uczciwa.

3

@JordiElNino Chyba zły link dałeś. Nie widzę tu Young Leosi.

2

Xaviemu by kluczyki dał. Status dupy - wylizana.
https://fb.watch/bCd31vOXQU/

0

Ale wsadził :O Memphis

1

Dawać Ferrana XD

0

@arasz1819 Ta, na pewno taki piłkarz jak Ronaldo nie wytrzymał presji i udaje kontuzję xD Jak ty na to wpadłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?