Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 I Neymar po odwyku.
4
@dudu Panie prezydencie, to Pan?
0
@Muszynianka Aż mi się przypomniał ciekawy tekst na podryw. "Jesteś tak słodka, że jakbyś była owocem, to byłabyś truskawką. A jakbyś była warzywem... to bym Cię odwiedzał w szpitalu" Nie używałem i odradzam xD Po prostu mi się przypominało.
6
@DonMatteo901 Ło baben, chłop co się odkleił xD
3
Taki piękny wieczór wczoraj był, a dzisiaj uwaliłem prawko na łuku :( Nie schowałem się całkiem w kopercie wracając, a na jazdach może 2 razy mi to nie wyszło na kilkadziesiąt. A miało być za pierwszym. Ehh :/
3
@Freudysta Dziękujemy dobremu Realowi, że dał nam wbić 4 bramki. Dziękujemy.
3
@regatta52 No zarycz no
42
Taka jechanka, że aż napisali obok STOP INVASION.
4
Czekają na Puiga. On musi na 5-0 władować. Tak jest zapisane w gwiazdach.
2
Ale bym chciał zobaczyć jak Adama się z nimi przepycha.
3
Bumerang hattricka ładuje dzisiaj, nie widzę innej opcji.
11
Jak Puig strzeli na 5-0 skacze na bombę do zlewu.
1
Co za piękny dzień.
9
Chłop co w studiu mówi xD I widzę to bardzo popularna narracja obecnie. "Real gra słabo, a nie Barca wybitnie"
0
Chyba każdy z Was, tak jak ja, ma w głowie manite :D 2-0 niebezpieczny wynik, ale biorąc pod uwagę pewność siebie białych przed tym klasykiem byłoby to piękne :D
0
Czarne duo z BVB - TOP!
0
@SinMistico Ale co przychodzi co do czego, 10 minut minęło xD
3
Dziadek się w grobie przewraca xD
0
@Chaoss Łiju, łiju, łiju :D
0
Rysiu co zrobił
0
Streści ktoś te 35 minut? Dopiero włączyłem. Kto na plus, kto na minus?
30
@zaiks To upada co sezon od kilku lat xD Nie jesteście pionierami.
0
@BorzyKrzys Jakich polskich raperów uważasz za dobrych? Pytam z ciekawości, bo też mam awersję do Maty i uważam, że jest przehypowany.
0
One przychodzą i odchodzą stale
0
@AllBundy Nie stać nas na Harry'ego. Chyba, że do Araujo dołożylibyśmy np. Gaviego. Może by się zgodzili. Taka opcja byłaby uczciwa.
3
@JordiElNino Chyba zły link dałeś. Nie widzę tu Young Leosi.
2
Xaviemu by kluczyki dał. Status dupy - wylizana.
https://fb.watch/bCd31vOXQU/
0
Ale wsadził :O Memphis
1
Dawać Ferrana XD
0
@arasz1819 Ta, na pewno taki piłkarz jak Ronaldo nie wytrzymał presji i udaje kontuzję xD Jak ty na to wpadłeś?