2

Golgolgolgolgol

2

@Messiah10 Ta, i murawa do cipy jest. I ciśnienie atmosferyczne nie sprzyja zawodnikom.

0

@Bartek22 Wszystko spoko, ale w kwestii Umtitiego to nie jestem sobie wstanie wyobrazić, że się odbuduje. Dla mnie to on ma już po karierze i jedyne co mu pozostało to jakiś klub w Arabii/Chinach/MLS, żeby sobie dorobić na emeryturę.

1

@Rust_Cohle @Seledynowy Na Twitterze jednym kliknięciem możecie przetłumaczyć automatycznie :D

0

@Mns21 To jest ŚPO?

0

@HypeR Co tyle ŚO?

0

@DaPidejpi Dobrze chłopaki robią.

8

Dembele co dał dzisiaj

0

Polecacie kogoś oprócz Łukasza Boka na Twitterze?

0

@ODWAGA Mi jakoś nie podeszło CBSe (ale piłem tylko smakowe). To samo co w przypadku Amandy - za szybko się wypłukiwała i robiła taka "mineralna" po 3 zalaniu.

0

Zmieniając temat, macie do polecenia jakąś dobrą, mocną yerbe (najlepiej despalada)? Jeżeli chodzi o moje upodobania pod względem mocy i smaku, to najlepiej siedzi mi Rosamonte Despalada. Próbowałem Amandy, Pajarito, Colona, smakowe CBSe, Mate Green i nic mi szczególnie nie podeszło tak jak wyżej wymieniona Rosamonte. Wiem, że sporo osób tutaj siorbie, więc pewnie macie coś ciekawego do polecenia. Co myślicie o Kurupi (piłem tylko miętową), albo yerbie Cruz de Malta (podobno jest dosyć "szlachetna")? Piszcie jakie są Wasze ulubione :D

2

@agrad0 Co ty piszesz XD

15

@draxidox @AllBundy Ta, jeden ćpun zginął i zrobili z niego Jezusa xd

0

@Clue Sprzedawać to można najemników typu Dembele czy Moriba. Ansu dałbym szansę, no kocha klub. Może faktycznie byłoby lepiej, ale nikt nie zna przyszłości.

0

Zajebisty meczyk.

4

@Nhyz Oby tak było. Jak wróci Frenkie do formy i Pedri po kontuzji to pomoc będzie niesamowita.

0

Dest pomylił odwagę z odważnikiem, ścigając się z nim
https://www.instagram.com/reel/CXwLGtuI-Ip/?utm_medium=copy_link

1

@Foro Ta, wtedy MSN, Iniesta i cała reszta, faktycznie sytuacja 1:1.

2

0

Ciekawe czy Xavi miałby jakiś pomysł na Griezmanna, gdyby ten został.

0

@igor69 Ronaldo zdominował tamto Euro tak jak ostatnie CA Messi?

0

@Kubox Może jakaś płytka jego ulubionego artysty?

6

Jest bardzo dobrze. Już prawie kwadrans bez starty gola.

0

@DawidekFCB Dokładnie.

5

Pedri co dał ciasteczko

0

Widzę szybko poszło

0

@Janas11224 Ooo, kopia Young Igiego :D

3

@Kwiatek67 Nie chodzi o to, że wygrał, ale o to, że ZDOMINOWAŁ ten turniej indywidualnie.

1

@jedrek7000 To, że Koeman nie opuści reprezentacji Holandii dla Barcelony też było takie oczywiste, a jednak.

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?