Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Golgolgolgolgol
2
@Messiah10 Ta, i murawa do cipy jest. I ciśnienie atmosferyczne nie sprzyja zawodnikom.
0
@Bartek22 Wszystko spoko, ale w kwestii Umtitiego to nie jestem sobie wstanie wyobrazić, że się odbuduje. Dla mnie to on ma już po karierze i jedyne co mu pozostało to jakiś klub w Arabii/Chinach/MLS, żeby sobie dorobić na emeryturę.
1
@Rust_Cohle @Seledynowy Na Twitterze jednym kliknięciem możecie przetłumaczyć automatycznie :D
0
@Mns21 To jest ŚPO?
0
@HypeR Co tyle ŚO?
0
@DaPidejpi Dobrze chłopaki robią.
8
Dembele co dał dzisiaj
0
Polecacie kogoś oprócz Łukasza Boka na Twitterze?
0
@ODWAGA Mi jakoś nie podeszło CBSe (ale piłem tylko smakowe). To samo co w przypadku Amandy - za szybko się wypłukiwała i robiła taka "mineralna" po 3 zalaniu.
0
Zmieniając temat, macie do polecenia jakąś dobrą, mocną yerbe (najlepiej despalada)? Jeżeli chodzi o moje upodobania pod względem mocy i smaku, to najlepiej siedzi mi Rosamonte Despalada. Próbowałem Amandy, Pajarito, Colona, smakowe CBSe, Mate Green i nic mi szczególnie nie podeszło tak jak wyżej wymieniona Rosamonte. Wiem, że sporo osób tutaj siorbie, więc pewnie macie coś ciekawego do polecenia. Co myślicie o Kurupi (piłem tylko miętową), albo yerbie Cruz de Malta (podobno jest dosyć "szlachetna")? Piszcie jakie są Wasze ulubione :D
2
@agrad0 Co ty piszesz XD
15
@draxidox @AllBundy Ta, jeden ćpun zginął i zrobili z niego Jezusa xd
0
@Clue Sprzedawać to można najemników typu Dembele czy Moriba. Ansu dałbym szansę, no kocha klub. Może faktycznie byłoby lepiej, ale nikt nie zna przyszłości.
0
Zajebisty meczyk.
4
@Nhyz Oby tak było. Jak wróci Frenkie do formy i Pedri po kontuzji to pomoc będzie niesamowita.
0
Dest pomylił odwagę z odważnikiem, ścigając się z nim
https://www.instagram.com/reel/CXwLGtuI-Ip/?utm_medium=copy_link
1
@Foro Ta, wtedy MSN, Iniesta i cała reszta, faktycznie sytuacja 1:1.
2
Kiedyś to było :D
https://www.instagram.com/reel/CWljEJGI8C8/?utm_medium=copy_link
0
Ciekawe czy Xavi miałby jakiś pomysł na Griezmanna, gdyby ten został.
0
@igor69 Ronaldo zdominował tamto Euro tak jak ostatnie CA Messi?
0
@Kubox Może jakaś płytka jego ulubionego artysty?
6
Jest bardzo dobrze. Już prawie kwadrans bez starty gola.
0
@DawidekFCB Dokładnie.
5
Pedri co dał ciasteczko
0
Widzę szybko poszło
0
@Janas11224 Ooo, kopia Young Igiego :D
3
@Kwiatek67 Nie chodzi o to, że wygrał, ale o to, że ZDOMINOWAŁ ten turniej indywidualnie.
1
@jedrek7000 To, że Koeman nie opuści reprezentacji Holandii dla Barcelony też było takie oczywiste, a jednak.
6
Ale zadupca :O
https://www.instagram.com/p/CTt3AU4ltNb/?utm_medium=copy_link