3

@Jacu327 Półbogów nie porównujemy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaBarca123 Piszę o moich pierwszych odczuciach. Innych jeszcze nie piłem :D

1

Dzisiaj przyszła yerba, którą zamówiłem. Rosamonte, Amanda i 3 smakowe CBSe. Na razie spróbowałem Rosamonte, smak był bardzo mocny i gorzki. Będę się musiał z tym jakoś powoli oswoić, bo chyba błędem było zasypanie, na pierwszy raz, aż 1/2 naczynia. Czytałem, że w Ameryce sypie się zwykle 3/4, ale na razie chyba nie jestem na to gotowy :D
Jakie yerby możecie polecić? :D

1

@Survier Pamiętam jak zawsze komentatorzy się spuszczali, że podać piłkę Arthurowi, to jak schować do sejfu :D

1

Coś pięknego :D


0

@Karzel Mnie też to trochę zraziło xD

5

1

@Quavosk Chyba każdy to słyszał. I chyba nauczyciela*

1

@adi89rg Jakby co, to pisałem bez sarkazmu. Fajnie, że są tacy użytkownicy :D

0

@adi89rg Super jesteś :D

0

@adamt1996 U mnie jesteś trenerem siłowym Busquetsa :>

20

SIIIIIIIIIIIIIIIIII

1

0

@July_6_BcN Ano, faktycznie.

0

Widziałem na fb, że Messi w tym roku strzelił tylko 27 goli. Czy nie zepsuł tym jakiejś swojej serii, typu "któryś sezon z rzędu, z conajmniej 30 bramkami"?

1

@don'T.R.I.P.e Thomas rzadko grał, ale jak grał to trzymał poziom. A Mustafi to w Arsenalu pośmiewisko.

1

@barcelonaLM Z brodą więcej waży i ma mniej opływowy kształt. Wczoraj był bardziej dynamiczny niż zwykle, dzięki temu, że zgolił brodę. A tak na serio, to myślę, że po świętach wróci do brody.

2

@Coutinho007 Nyom to śmieć, jakich mało.

55

@Coutinho007 Złoty chłopak. Odnoszę wrażenie, że odkąd do nas przyszedł zagrał więcej dobrych meczów, niż Semedo przez cały pobyt w Barcelonie xD

3

@Wossi61FCB No i super. Pedri może się od Niego wiele nauczyć.

1

@Katalonbar Dostał za darmo i jeszcze grymasi.

0

@kuz Już poprawiłem, 150 zagrał w czerwcu :D

0

@Criss18Barca Przynajmniej była by pewność, że się nie posypie - wczoraj rozegrał chyba 172 mecz ligowy z rzędu :D

0

Ale piękne czapeczki :D

0

@itmustbejoke Leo jest dzisiaj bardzo dynamiczny. Znaczy, tak mi się wydaje, bo oglądam mecz od 10 minut.

1

Messi super, Dest super, Martin super :D

13

1

@MesQueUnClub96 Oczywiście. Ten młodzieniec ma niesamowity talent. Jednym muśnięciem pióra potrafi wywołać w słuchaczu emocje, których nigdy wcześniej nie było. Bardzo otwarty umysł, który pozwala mu postrzegać rzeczywistość inaczej niż inni ludzie, tworzy z niego boską istotę. Jesteśmy szczęściarzami, że żyjemy w czasach Marcina Dubiela i możemy podziwiać jego muzykę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?