Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jacu327 Półbogów nie porównujemy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123 Piszę o moich pierwszych odczuciach. Innych jeszcze nie piłem :D
1
Dzisiaj przyszła yerba, którą zamówiłem. Rosamonte, Amanda i 3 smakowe CBSe. Na razie spróbowałem Rosamonte, smak był bardzo mocny i gorzki. Będę się musiał z tym jakoś powoli oswoić, bo chyba błędem było zasypanie, na pierwszy raz, aż 1/2 naczynia. Czytałem, że w Ameryce sypie się zwykle 3/4, ale na razie chyba nie jestem na to gotowy :D
Jakie yerby możecie polecić? :D
1
@Survier Pamiętam jak zawsze komentatorzy się spuszczali, że podać piłkę Arthurowi, to jak schować do sejfu :D
1
Coś pięknego :D
0
@Karzel Mnie też to trochę zraziło xD
5
Ale piękne Braithwaity :D
https://i.ibb.co/d6kGMf8/Screenshot-20201228-145834.jpg
1
@Quavosk Chyba każdy to słyszał. I chyba nauczyciela*
1
@adi89rg Jakby co, to pisałem bez sarkazmu. Fajnie, że są tacy użytkownicy :D
0
@adi89rg Super jesteś :D
0
@adamt1996 U mnie jesteś trenerem siłowym Busquetsa :>
20
SIIIIIIIIIIIIIIIIII
1
@busquets5 XD
0
@July_6_BcN Ano, faktycznie.
0
Widziałem na fb, że Messi w tym roku strzelił tylko 27 goli. Czy nie zepsuł tym jakiejś swojej serii, typu "któryś sezon z rzędu, z conajmniej 30 bramkami"?
1
@don'T.R.I.P.e Thomas rzadko grał, ale jak grał to trzymał poziom. A Mustafi to w Arsenalu pośmiewisko.
1
@barcelonaLM Z brodą więcej waży i ma mniej opływowy kształt. Wczoraj był bardziej dynamiczny niż zwykle, dzięki temu, że zgolił brodę. A tak na serio, to myślę, że po świętach wróci do brody.
0
@Majkel34 https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/12/nawzajem_2018-12-24_15-59-25.jpg
2
@Coutinho007 Nyom to śmieć, jakich mało.
55
@Coutinho007 Złoty chłopak. Odnoszę wrażenie, że odkąd do nas przyszedł zagrał więcej dobrych meczów, niż Semedo przez cały pobyt w Barcelonie xD
3
@Wossi61FCB No i super. Pedri może się od Niego wiele nauczyć.
1
@Katalonbar Dostał za darmo i jeszcze grymasi.
0
@kuz Już poprawiłem, 150 zagrał w czerwcu :D
0
@Criss18Barca Przynajmniej była by pewność, że się nie posypie - wczoraj rozegrał chyba 172 mecz ligowy z rzędu :D
0
Ale piękne czapeczki :D
0
@itmustbejoke Leo jest dzisiaj bardzo dynamiczny. Znaczy, tak mi się wydaje, bo oglądam mecz od 10 minut.
1
Messi super, Dest super, Martin super :D
13
Chyba nie było xD
https://i.ibb.co/JBsGGkf/FB-IMG-1608635753871.jpg
1
@MesQueUnClub96 Oczywiście. Ten młodzieniec ma niesamowity talent. Jednym muśnięciem pióra potrafi wywołać w słuchaczu emocje, których nigdy wcześniej nie było. Bardzo otwarty umysł, który pozwala mu postrzegać rzeczywistość inaczej niż inni ludzie, tworzy z niego boską istotę. Jesteśmy szczęściarzami, że żyjemy w czasach Marcina Dubiela i możemy podziwiać jego muzykę.