0

Ale bomba. Dembele w swoim stylu :D Petarda po fake shocie.

1

Mam nadzieję, że Konrad dostanie z 30 minut.

0

@MESSIah16 Ciekawi mnie czy by się wpasował.

3

@Yosemite Jak wyliczył Sky Sport Italia, Haaland w tamtej akcji przebiegł 60 metrów w czasie 6,64 sekundy. Tym samym zbliżył się do rekordu świata na tym dystansie, do którego zabrakło mu tylko 0,3 sekundy! Jeszcze mniej brakowało mu do rekordu Norwegii na 60 metrów - raptem 0,09 sekundy!

3

@Comentateiro Trudno, żeby nie mówił jak go pytają o zdanie. Ważne, że nie owija w bawełnę. A co do robienia, to chyba nie myślisz, że od razu będziemy wszystko wygrywać. To w końcu sezon przebudowy. Koeman dużo robi i jak ktoś tego nie widzi, to najwidoczniej jest ślepy.

0

@MejorCampeones Aż się przypomina Mascherano :D On wiedział jak tak grać :D

3

Ale kozacki strzał i interwencja.

0

@AmigoBlancos Oby za niedługo się odpalił, tak jak to zwykł robić Ronaldo na wiosnę.

0

Clement za Busiego i Trincao za Pedriego.

1

Ale Ci komentatorzy irytują.

1

Piłka nie chce wpadać.

1

Powrót króla :D Kochamy Cię Marc :D

0

Dest mógł kiwnąć zamiast wrzucać. Drybling ma super.

1

@l0Messini Kometa.

2

Ale Messi gra na spokojnie. Wiadomo, że to tylko Dynamo, i do tego rezerwy, ale widać, że gra całkiem inaczej niż ostatnio. Te ruchy, wszystko takie "miękkie". Oby trafił coś z gry.

0

Ale tu bramek Barca nastrzela. To dopiero 8 minut, ale strasznie dużo przestrzeni mamy. Mecz na odblokowanie się Leo. Oby trafił coś innego niż ten karny.

0

@JaroCoach Puig za Pedriego i mi pasuje :D

2

@NeroTFP Dla mnie RIP, ale Szad to topka.

0

@IronSanHybrid A ja słyszałem inną wersję. Interesowała się nim Chelsea, która koniec końców sięgnęła po Begovicia ;)

2

@Rewolucja123 Szacun za włożoną pracę :D

0

@NaFazieHitman Na fb czytałem, że 27 razy stracił piłkę.

0

@Rewolucja123 Ile zajmuję Ci średnio stworzenie takiej analizy? Bo wydaję mi się, że to sporo pracy, a ty wrzucałeś już dzisiaj analizę Frenkiego i chyba pisałeś, że będzie jeszcze analiza Leo. Tworząc takie coś za każdym razem oglądasz 90 minut meczu, czy tylko skróty danego piłkarza, np. Dembele vs Alaves - highlights?

5

@AdiKingu96 I te fake shoty :D Niby takie przewidywalne, a jednak mija rywali jak chce markując strzał.

4

@Pilka_jest_okragla Albo jacyś Azjaci nam ładują po oknach ;)

0

@jeyx77x Ale mi chodzi o coś innego - o zmianę strony podczas tworzenia ataku. A nie o to, którą stroną częściej atakujemy.

0

@abram3k Mógłby mieć dziś dwie, jedną gdyby Frenkie trafił (ale został popchnięty), a drugą gdyby Ansu trafił. Zagrał bardzo dobre spotkanie, właśnie dlatego Koeman go nie zdejmował, a zdjął Albe, by wpuścić Desta.

1

Rzecz, która bardzo podoba mi się w Barcelonie Koemana, to to, że jeśli akcja nie idzie jedną stroną, to wycofujemy, i szybko przechodzimy do tworzenia akcji drugą stroną. Niby podstawa podstaw, ale u Ernesta czy Setiena tego, aż tak nie widziałem. Może dlatego, że u Ronalda jest większa dyscyplina.

5

@sawyer00 Ten sezon i tak miał być poświęcony na przebudowe.

1

@abram3k Co XDDDDDDDDD Przecież on dzisiaj był jednym z lepszych na boisku.

0

Antoine kocham Cię!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?