0

Frenkie co dziś ryzykuje xD

0

@Barca1992 O wiele, wiele, wiele mniej :D

1

@Drogba1 Jeszcze nie jest. Wątpię, że będzie, ale potencjał ma ogromny. Wszystko przed nim.

2

@Coutinho007 To na jaki poziom wskoczy to, na szczęście, jeszcze nie wiadomo :D

0

@Bartek22 Ja go nie chcę bronić, ale jestem pewny, że gdyby warunki były inne, to Francuz by przyjął na spokojnie, a potem może wykończył.

0

@VIPER2712 Przy takich warunkach dobre przyjęcie mocnej piły nie jest czymś pewnym. Nawet jeśli mówimy o tak klasowym graczu.

4

@Bartek22 Jak to była seta, to Ty chyba nigdy w piłkę nie grałeś.

1

@masq Semedo chyba też mógł grać na LO.

4

@Survier Ale nie kosztem Coutinho na ławie.

3

@Survier O wiele bardziej wolę Leo na 9. Wtedy mamy dwóch dynamicznych, "typowych" skrzydłowych.

1

@Foton Jesli uważasz, że Quebo czy Taco to słabi raperzy to się po prostu nie znasz na rapie. Pod względem techniki czy flow, są to bardzo dobrzy raperzy.

2

@Rewolucja123 Jak to Busi nie popełnił błędu, po którym było groźnie? Przecież w 1 powie po jego niecelnym podaniu (niejedynym w tym meczu) poszła moim zdaniem groźna kontra.

6

@daro22 To nieźle się bawisz oceniając karnego i czerwoną kartkę bez obejrzenia meczu xD

26

Dest chyba czeka, aż @michal_20 przyjedzie po niego rowerem.

0

Ciekawi mnie czy gdyby Barcelona bardziej uwierzyła w Arthura i nie poszedłby on do Juve, to czy Koeman miałby do Brazylijczyka takie samo podejście jak do Puiga, czy jednak dałby mu szansę na ŚPD. Wiem, że Arthur to inny piłkarz niż Riki, jednak dalej nie jest to pomocnik defensywny. A Wy jak myślicie?

0

@LeoMessi1994 Boże co za idiotyczny pomysł. Nie pisz tak, bo jeszcze wykraczesz xD

0

@kamilop 28 lat

1

@Bykunn Nie moje lata :D

0

@PatrickoBarca Co to za pajac?

0

@Janek10FCB Pierwsze słyszę.

Sprawdziłem go teraz na Transfermarkcie i myślę, że jakby kolejny super dzieciak z Gwinei wypalił, to byłoby coś pięknego :D Nie trzeba byłoby nikogo ściągać. I oczywiście jest jeszcze Firpo, który by miał pierwszeństwo w zastąpieniu Alby, ale Balde mógłby już być wtedy wdrażany do zespołu. O ile Junior nie zostanie sprzedany.

6

Emerson, Dest, Aarons. Jest paru kandydatów. Kogo jednak widzicie na lewej obronie? Chodzi mi o młodego piłkarza, który godnie zastąpi Albe. Oczywiście nie w tym okienku.

0

@BarcaInfo Amigosi :D

2

@dominik127pl @tristan87 @FCBKUBANO Mam nadzieję, że Papcio Was pozytywnie zaskoczy i pokaże, że jest kimś więcej niż gościem co opowiada o starej i starym. Sam na live mówił, że nie ma wielkiej wiedzy piłkarskiej, ale nastawia się na rozmowę pod beczkę m. in. o nim jako trenerze w FC Ulani/FC Paris. Myślę, że się nie zawiedziecie, o ile gadka im się będzie kleić :D

6

@Coutinho007 Aleix w pewnym momencie bardzo fajnie grał, jak w końcu dostał szansę od Lucho. Ale potem jeżeli się nie mylę dostał kontuzji :/

2

@MesQueUnClub96 Chłop co zadania domowe na La Rambli robi xD

0

0

Jak wyobrażacie sobie transfer Busquetsa? Nie koniecznie teraz, a ogólnie. Myślicie, że odejdzie gdzieś poza Europe jak Iniesta? Bo ja nie wyobrażam go sobie grającego przeciwko nam w LM w innym klubie.

3

@Kamil.FCB10 Nie ma jeszcze oficjalki.

3

@neymarjr_143 A mi jest trochę smutno :( Liczyłem, że to będzie nasz PO na lata. Niestety nie ten level.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?