0

@szymonex10 Może nie miał czasu, żeby rozpocząć dyskusję. Nie każdy siedzi na La Rambli cały dzień.

2

@Bobo25 "Już wiadomo, że Messi odchodzi" XD

0

@AV0CAD0 Jednak to nie to samo, bo załóżmy że Pique przechodzi do Napoli (to tylko przykład) i w 1/8 LM trafiają na Barcelonę. Nie mogę sobie wyobrazić, że Gerrard, podczas meczu, na ławce, kibicuje Barcy, jako piłkarz Napoli. A zmiana kontynentu takie coś umożliwia.

1

Ciekawe ile zawodników ze starej gwardii, tak jak Don Andres, postanowi przenieść się na inny kontynent, po to by nie grać przeciwko byłej drużynie. Ja takie coś szanuję.

Już pomijam to, że np. w takich Chinach, można sporo zarobić na emeryturę :D

3

@Coutinho007 Myślę, że gdyby Koeman zrobił robotę i dobrze by nam szło pod jego wodzą to sam Xavi nie zgodziłby się na takie coś.

1

@Hushovt "Czy zapytać ekspedientki przepraszam gdzie są plastry do golenia dupy?" XDDD

14

@10SzymonBarca10 Gość ma 28 lat, a my musimy odmłodzić kadrę. Poza tym mamy Fatiego i Dembele. Chyba, że Son będzie grał na 9.

0

@Danny Gaucho O kurde, to aż 4 lata :O

82

@marcin000019 Ratował nam dupe 3 sezon z rzędu, a Ty po jednym meczu go skreślasz? Poza tym chłop jest profesjonalistą i doskonałym materiałem na kapitana.

1

@MESSIah16 Ja bym się uśmiał.

1

Ale by śmiesznie było, jakbyśmy zrobili z City wymianę Leo Messi --> Eric Garcia xD

0

@DonMatteo901 A dobra, nawet nie ogarnąłem, że ich tak mało jest xD

0

@DonMatteo901 Brakuje defensywnego pomocnika - zmiennika dla De Jonga. W sumie Sergi Roberto mógłby tam zagrać.

4

@toretto724 Bez sensu przykład, dla Griezmanna nie ma miejsca na boisku, bo zajmuje je Leo.

10

@iFrontier Rasista xD Trochę dystansu.

1

0

@LuisSalvano "Ludzka Stonoga" , a szczególnie 2 część, była ostro poryta. Jeszcze ten czarno biały obraz, który dodaje niepokojącego klimatu.

Polecam "Srpski Film", podobny gatunek, a po niektórych scenach można zatrzymać film, zastanowić się przez parę minut i powiedzieć - co do kvrwy.

0

@matirix20 Gothic 2 NK, GTA SA, CS:GO. Kolejność losowa.

4

@barcelonaLM Kiedyś to było :D

1

@marcin000019 Mnie nie interesuję co mówi każdy. Jak ściągnęliśmy go z Live, wtedy nie mógł grać w LM i grał tylko w lidze, to oglądałem wszystkie mecze i może nie pamiętam wszystkich wyników i jakie miał statystyki, ale pamiętam, że po transferze przez jakiś czas grał super i było nawet sporo komentarzy, że jest on stworzony do gry w Barcy i jak on by nam się nie przydał w LM. A to, że potem nagle przestał tak grać to już inna sprawa. Też weź pod uwagę, że był on wystawiany na skrzydle, albo prawej pomocy. Nie jest to typ sprintera, więc myślę, że bardziej by sobie poradził np. na 10. Ale tam mamy Leo.

2

@marcin000019 Jak to podać nie potrafił? O strzale nie wspomne. Przecież on przez pierwsze pół roku grał u nas kozacko. Dopiero potem nagle zaczął grać nieregularnie, tak jakby mu psycha siadła. A wracając do drewniaka, to wydaję mi się, że nie ogarniasz tego słowa. Drewniak to gracz słaby technicznie - drewniany, toporny, surowy, ale nie koniecznie słaby. Grę Coutinho u nas przez ten cały czas można nazwać słabą, ale pisanie o tym, że tak technicznie genialny zawodnik jest drewniany to głupota.

4

@marcin000019 Coutinho drewniak? Można mu zarzucić, że nie umie utrzymać regularnej formy, albo, że mu psycha siada, ale drewniak? xD

0

@SamuraJack Zawsze dzień dobry na klatce mówi.

0

Ciekawe czy Koeman będzie chciał ściągnąć do nas jakiegoś Holendra.
A Wy, kogo z Oranje, widzielibyście w Barcelonie?

1

@macio_944 Tego nikt nie wie, ale myślę, że będzie on dla nich większym autorytetem niż Setien.

0

@Zbyszard Mi przypomina Mourinho.

0

@XaviHeart Umtiti do gazu.

0

@matelkoveb Zabrał Messiemu gola z wolnego :(

1

@Danny Gaucho On to pewnie teraz czyta i nie może odpowiedzieć. Musi mu być smutno :(

10

@IronSanHybrid I Bartomeu wchodzi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?