Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sznejk Mam nadzieję, że zostanie zapamiętany jako ten, który dał mu szansę.
0
@KamilZ Pisz tak częściej :D
6
Ktoś pisał, że FDJ niewidoczny. No i proszę :D
1
@klopx Wytłumaczcie mi, też chcę się z Wami pośmiać, a nie wiem o co chodzi :D
1
@Dayan016 Mój stary po pięciu piwach, by lepiej wyglądał na obronie niż Umtiti w tym sezonie.
0
@GeraltzKatalonii Średnia wieku 24 lata :D
1
@Jaca27 Nie włączaj :D
1
Ale on przyspiesza grę. Coś niesamowitego.
1
@Fabik Ale by piły do Messiego z obrony szły xD
0
@macio_944 Benzema dzisiaj z 5 rąbnie.
1
@ObiektywnyKibic121 Ja tam wolę czerpać radość z tego jak grają nasi. Nieważne z kim gramy.
2
Messi na pewniaku zdobędzie jeszcze conajmniej jedną asystę :D No chyba, że Dziadzio go zdejmie.
0
@Damian11 No niekoniecznie, bo po przerwie dobrze się prezentował i wiele razy kiwki mu się udawały. Roberto gwarantuje więcej asyst, jednak ja wolę Semedo, szczególnie, że nie mamy prawego skrzydła i przyda się na boku ktoś szybki, kto potrafi minąć rywala. A Sergiego chciałbym widywać tylko w środku pomocy :D
0
@Damian11 Roberto klasa. Jednak ja, na PO, wolę oglądać dynamicznego Semedo :D
0
Sergi Roberto :D
3
Messi 21 asysta :D I Fati gol. No coś pięknego :D
Po podaniu Leo piłkarz Alaves chyba dotknął piłkę, więc nie asysta :/
2
No i jest rzut wolny :D
0
@Krychaaa10 Dzięki :D
0
Dopiero co włączyłem, komentator mówi o pechu. Ktoś w skrócie powie jakie mieliśmy sytuacje? :D
1
Nie wiem czy jest Wam znana ta sytuacja, jeśli nie to polecam się zapoznać i obowiązkowo podpisać petycję.
0
@LuisSalvano +100 za Lautaro.
0
@LuisSalvano Chyba jak weźmiemy kredyt na 250 mln.
0
@AlexDark00 Wszystko ma plusy i minusy, i wszystko się może zdarzyć.
0
@BarcaInfo W sumie tak by było rozsądnie, bo Luis jest dalej klasowym napastnikiem i nie wyobrażam go sobie na ławie. Jeśli przez ten rok by fajnie śmigał w Interze i uznano by, że do nas pasuje, to można go kupić. Tylko pewnie cena wzrośnie. Albo jak będzie hajs z transferów, kupimy go teraz i wypożyczymy do Interu.
0
@Adamski69 Mbappe*
4
@monsterrize Ale się zesrałeś, że ktoś ma inne zdanie xD Mnie też możesz zmutować. I nie używaj słowa "troll" jeśli nie wiesz co oznacza.
0
@Colon Mi się wydaję, że to jest jakiś rytuał. Łysy poprzez klaskanie kontaktuje się z siłami nieczystymi, które mu pomagają.
5
@AmigoBlancos Przeklęty pakciarz! :D
3
@COU_11 Mi też taki pasuje. Możnaby w sumie jeszcze zamienić Todibo -> Garcia.
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale o wiele lepiej się patrzy na nasz skład bez Rakiticia i Vidala, a za nich Fernandes (oczywiście nikomu nie ujmując, bo ich szanuje, chodzi mi o wiek).
1
@Mario96w To na pewno była ciężka decyzja. Jednak gdyby wcześniej powiedział, że rozważa wyjście z cienia (xD), a nie siedział cicho i nie dał szansy klubowi na jak najszybszą reakcję, to jestem pewny, że Borussia nie krzyknęła by aż 150 baniek za Dembele. Wracając jeszcze do tego plucia, to uważam, że dążąc do wykluczenia nas z LM, napluł nie tylko na klub ale i na swoich byłych kolegów.