Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@matirix20 Humberto Dionisio Maschio - piłkarz reprezentacji Argentyny i Włoch. Maschio rozpoczął grę w klubie Arsenal Sarandí. Stąd przeniósł się do Quilmes. W roku 1954 przeszedł do Racingu, gdzie zadebiutował w roku 1955 obok Corbatty i Angelillo. W lutym skończył 87 lat.
2
@SHIBA No to żeś wytłumaczył xD
Nawzajem byku :D
1
@pikass14 A o co chodzi z @SHIBA i tymi wszystkimi użytkownikami? Mógłby ktoś mnie oświecić co to za "projekt"? Bo nie jestem w temacie :(
0
@Striker Sky Sports to nie jest czasem tier 999? :D
5
@Comentateiro Zlatan 81/92 :O
0
@DLFCB Strasznie mnie to śmieszy, ale na jego miejscu pewnie robiłbym to samo :D
W sensie robiłbym wszystko, żeby zdobyć to trofeum, bez wymachiwania łapami :D
0
@messi564 Też czasami nie podoba mi się tak duża ilość jaskrawych kolorów, ale w tym przypadku kupiło mnie to "graffiti" z podobizną Leo :D
1
Nowe korki Leo. Ale sztos :O
https://i.ibb.co/FxbMNMT/Screenshot-20200729-210729.jpg
2
@Avada Kedavra Kozacki avatar :D
1
@Orlik00 Przecież jeszcze rok się nie skończył, a ludzie robią jakieś głosowania, tylko dlatego, że Robercig nie wygrał.
4
Jak myślicie, Riqui przejmie nr. 8 po Arthurze?
2
@Danny Gaucho Mm mm Antonella :D
2
@matirix20 Potężny Mateusz Bór zmienia się w Mateuszka Zagajnika.
2
@marcin000019 Ty chyba jesteś niepoważny pisząc, że Griezmann to nie ten poziom. Umiejętności ogromne, ale u nas piłkarz, który gra na jego pozycji to Messi, przez co Antoine musi grać gdzie indziej. Jakbyś ustawił Pedro na środku pomocy to też by nie grał tak jak na skrzydle.
0
@BarcaFan2001 Ale typie my nie kupujemy teraz Griezmanna, my go kupiliśmy rok temu. OBECNIE nie mamy kasy na Havertza.
0
@Ratamahatta Za co Havertz? Hajsu nie mamy.
0
@Coutinho007 Do Barcy go :D
0
@cudak321 Na facebooku znalezione, na grupce, więc wiadomo jak może być.
1
@Benz Weź nie dobijaj :( Może Leo przekona go, żeby poszedł do nas :]
1
Znalezione na fb:
"Mbappe po sezonie 20/21 odejdzie z PSG. Francuz w wywiadzie z BEINsport powiedział, że to będzie jego ostatni sezon w PSG."
Ale Real będzie miał z niego pociechę :/
1
@Khajio "Bielse z poważnej piłki eliminuje wyłącznie jego konfliktowość i wymagania fizyczne względem zawodników (mało jaki gracz jest w stanie wytrzymać jego intensywne treningi i grać w meczach z wymaganą intensywnością)."
Czyli w Barcy go nie zobaczymy.
6
@Hiacynk Robert chyba nadgonił w ostatnim czasie. Wydaję mi się, że sezon, dwa sezony temu to Luis miał lepszy wynik.
2
@marcin000019 Jeżeli umiesz się już jako tako podciągać, to negatywy i przede wszystkim australijskie odpadają. O ile negatywy jeśli podciągasz się mało powiedzmy 1-4 powtórzenia mogą Cię wzmocnić, to australijskie są całkiem innym ćwiczeniem i nawet osoby, które nie umieją się podciągać, a chcą się nauczyć, nie powinny treningu opierać na australijskich. Jak podciągasz się już trochę więcej niż 4 razy (liczby tak na oko piszę, to nie jest żadna reguła :D) to polecam Ci po prostu serie, powiedzmy na 50-80% maksymalnej liczby powtórzeń. Odpoczynki na tyle długie, żebyś mógł zrobić w pełni kolejną serie. Jeśli masz stagnację i od jakiegoś czasu nie możesz sprogressować, to może warto wzmocnić się siłowo. Podciąganie z ciężarem na pewno Ci pomoże, a jak nie masz dostępu do ciężaru to jest jeszcze izometria (np. podciągasz się dynamicznie do góry i gdy Twoja broda jest nad drążkiem zatrzymujesz się na np. 3 sekundy i potem powoli opuszczasz). Jeśli nie chodzisz na siłownię, a masz w domu dostęp do drążka, to spoko opcją może się okazać metoda "smarowania gwintów" (poczytaj sobie w internecie). W trening piramidkowy nie polecam się bawić. I pamiętaj, najważniejsza jest rozgrzewka i odpowiednią technika. Polecam Ci Michała Urbanika na YT, moim zdaniem jest to najbardziej merytoryczny kanał w temacie kalisteniki, Cezary Dymkowski na YT - też polecam. Nie napisałeś ile razy się podciągasz, co mogło by pomóc, ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem, rośnij duży :D
0
@marcin000019 Napiszę Ci po obiedzie byku :D
8
@D10SLEO :D
2
@BarcaInfo Ansu ma instynkt snajpera :D
0
@geass To, że Busi nie robi często sprintów i ma słabe przyspieszenie nie znaczy, że nie mógł osiągnąć takiej prędkości. Normalna statystyka. Nie sugeruj się tempem w fifie.
5
:O
https://i.ibb.co/SmFQnD9/FB-IMG-1595225916834.jpg
3
Ten sezon jest taki tragiczny, że pewnie Karim strzeli dzisiaj z 7 bramek i zgarnie Pichichi.
5
@MESSIah16 La Liga na fb wrzuciła post, że pobił rekord Xaviego, więc chyba ma :D