Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo O kurde :O Quique zaskoczył.
0
@RomanHoffer Prawidłowa nazwa brzmi... Montreal Impact!
1
@BarcaInfo CJ :D
1
@Mns21 Szkoda, że nie ma 1/8. Chyba też się zalicza do fazy pucharowej.
0
@ViscaBarca123 Super :D
2
@ViscaBarca123 A o Pedrim też coś będzie? :D
0
Spokojnie zaraz Puig wejdzie, żeby grę rozruszać :)
0
Bark. Tylko bark.
0
@neeed Co się dziwić jak gra po 10 minut.
1
@mekston Po pandemii woli asystować :D
0
@Szreko Bramka z ostatniego meczu to podsumowanie Luisa :D
2
Zaraz Cement wyłapie czerwo xD
1
@sevs Ale rymy krzyżowe :D
4
@Bykunn Wygrał nam mecz.
0
@BarcaInfo O ile się nie mylę, to jeszcze 38 bramek i będzie drugi :D
0
@Azi Dokładnie, Fati MOTM.
1
@Danger204 Oj tak, Vidal to idealny piłkarz na derby z Espanyolem :D
5
A Setien dalej - król po wypłacie xD
0
@Azi Umtiti przez głupotę (leczenie zachowawcze), a Dembele mimo, że odwalał akcje, to nie przez to, że jest dzbanem, łapie kontuzje. Ja osobiście dalej wierzę w Ousmana.
0
@COU_11 A Eric to nie jest czasem pozycja Pique (prawonożny)? Bo Umtiti i Lenglet to LŚO.
0
@Pilka_jest_okragla Zaraz zdementuje ;D
1
Bardzo fajny filmik, polecam sprawdzić:
4
@Borneo Dembele wypożyczyć? Co ty gadasz xD Piszesz jakby to była jakaś niewiadoma. A niewiadome to tak naprawdę jest tylko jego zdrowie, bo jak gra to pokazuje jakie ma umiejętności. A jakby regularnie grał i by go kontuzje omijały, to byśmy mieli godnego następcę Neymara.
28
XDD Jeszcze Leo im oddajmy.
0
@Transu96
Bosak - Bezimienny
Korwin - Xardas
0
W szczytowej formie - Lenglet czy Umtiti? Moim zdaniem zdecydowanie BigSam.
2
@Katalonik97 Trzeba tak sprecyzować przepisy, żeby nie było możliwości interpretacji.
8
Ma ktoś zdjęcie siedzącego, znudzonego Setiena, z rękoma za głową?
5
Znowu mu trafi z wolnego, w te lewe okno xD
0
Fajnie, że Ansu strzelił :D