0

@BarcaInfo O kurde :O Quique zaskoczył.

0

@RomanHoffer Prawidłowa nazwa brzmi... Montreal Impact!


1

@BarcaInfo CJ :D

1

@Mns21 Szkoda, że nie ma 1/8. Chyba też się zalicza do fazy pucharowej.

0

@ViscaBarca123 Super :D

2

@ViscaBarca123 A o Pedrim też coś będzie? :D

0

Spokojnie zaraz Puig wejdzie, żeby grę rozruszać :)

0

Bark. Tylko bark.

0

@neeed Co się dziwić jak gra po 10 minut.

1

@mekston Po pandemii woli asystować :D

0

@Szreko Bramka z ostatniego meczu to podsumowanie Luisa :D

2

Zaraz Cement wyłapie czerwo xD

1

@sevs Ale rymy krzyżowe :D

4

@Bykunn Wygrał nam mecz.

0

@BarcaInfo O ile się nie mylę, to jeszcze 38 bramek i będzie drugi :D

0

@Azi Dokładnie, Fati MOTM.

1

@Danger204 Oj tak, Vidal to idealny piłkarz na derby z Espanyolem :D

5

A Setien dalej - król po wypłacie xD

0

@Azi Umtiti przez głupotę (leczenie zachowawcze), a Dembele mimo, że odwalał akcje, to nie przez to, że jest dzbanem, łapie kontuzje. Ja osobiście dalej wierzę w Ousmana.

0

@COU_11 A Eric to nie jest czasem pozycja Pique (prawonożny)? Bo Umtiti i Lenglet to LŚO.

0

@Pilka_jest_okragla Zaraz zdementuje ;D

1

Bardzo fajny filmik, polecam sprawdzić:


4

@Borneo Dembele wypożyczyć? Co ty gadasz xD Piszesz jakby to była jakaś niewiadoma. A niewiadome to tak naprawdę jest tylko jego zdrowie, bo jak gra to pokazuje jakie ma umiejętności. A jakby regularnie grał i by go kontuzje omijały, to byśmy mieli godnego następcę Neymara.

28

XDD Jeszcze Leo im oddajmy.

0

@Transu96
Bosak - Bezimienny
Korwin - Xardas

0

W szczytowej formie - Lenglet czy Umtiti? Moim zdaniem zdecydowanie BigSam.

2

@Katalonik97 Trzeba tak sprecyzować przepisy, żeby nie było możliwości interpretacji.

8

Ma ktoś zdjęcie siedzącego, znudzonego Setiena, z rękoma za głową?

5

Znowu mu trafi z wolnego, w te lewe okno xD

0

Fajnie, że Ansu strzelił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?