Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Zaraz trafi woleja z za 16 i będzie git :D
0
Messi już zaczyna ich mijać jak pachołki :D
0
@Colon No, nie wiem po co on tego Griezmanna dał w pierwszym składzie. Francuz ani jednego kontaktu nie zaliczył jak dotąd.
0
@Yanek O co chodzi z tym Bicanem. Typ ma więcej goli od Ronaldo, a rozegrał 2 razy mniej meczów od Portugalczyka.
1
@Messibestplayerintheworld Jest taka jedna zasada. Jak kibicom na LR nie podoba się wyjściowa 11, to zwykle wygrywamy, a jak się podoba to jest lipa. Więc po zwycięstwo!
0
@Encore Zgadzam się. Ale jak dziś zagra kozacko, to może te mózgi z zarządu nie wymienią go na emeryta.
0
Oby Arthur nam zamknął mordy.
0
@GeraltzKatalonii Przecież Setien mówił, że rozmawia z Messim na temat tego czy ma siły by grać, czy nie. Jak Leo nie będzie dawał rady to mu to oznajmi.
2
@Coutinho007 Ja tam się nie martwię o skład, bo gramy u siebie. Myślę, że wygramy.
5
@Coutinho007 Ale zawsze można podyskutować, np. o genialnych piłkarzach rywala.
0
@TheNekro94 Czytałem na grupce na fb, jak ktoś pisał, że już nie będziemy się nim przejmować, bo za rok kończy mu się kadencja. Ktoś odpisał, że znowu może wygrać wybory. Zmyliło mnie to. I nie uważam się za niedzielnego kibica.
0
Mam pytanie. Czy jest realna szansa, że Bartomeu wygra wybory za rok, czy raczej nie trzeba się martwić na zapas?
0
@Kapitan hawk Kurde, fajny ten skuterek.
1
@DaPi Przeklęty pakciarz!
1
@LuisSalvano Ale ty serio porównujesz najwyższy poziom w Hiszpanii do najwyższego poziomu w Nikaragui (nawet nwm czy dobrze to odmieniłem)? Jest spora różnica między takimi klubami jak Real Madryt czy RSSS, a takimi jak Juventus Managua i Real Madriz.
1
@LuisSalvano Żaden piłkarz nie zejdzie Ci nawet po jawnym wałku, dlatego, że głównym celem jest wygrana meczu. Gra się do końca. Schodząc z boiska nie wygrasz.
0
@bartoszekkk Oczywiście, powtórzą tak jak karnego Błaszczykowskiego.
5
@FCMichalo Najgorsze jest to, że dzięki tej taktyce Real pewnie zgarnie 3 punkty.
0
@Mroziu "Siła Strachu" (2005)
1
@LuisSalvano Thiago jest tylko o rok młodszy od Pjanicia, podczas gdy Arthur ma 23 lata. Poza tym Hiszpan jest szklany.
7
@Kokokokok No i pięknie, pączuszek na zawsze w sercu :D
0
@Unique Ale ten Duda to frajer, nie umie praktycznie grać w piłkę. A w Argentynie Messi robi z obrońcami co chce.
2
@emeu Czekam na "a pamiętacie jak Eden Hazard skopał chłopca do podawania piłek?" xD
1
@budas123023 Nie wiem czemu pomyliło mi się, że mecz jest dzisiaj. Przepraszam, że Ci narobiłem nadziei xD
0
@budas123023 Może przynajmniej Real dziś przegra i się ucieszysz ;)
0
Kurde, no przecież to by był gol :(
0
@koziar Oj uważaj z tymi cytatami. Jakiś czas temu napisałem cytat z Gothica 1 - "Ile razy mam Wam powtarzać, *********, żebyście nie przebiegali przez moją chatę?" tylko, że bez cenzury i dostałem bana xD
3
Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył.
2
@SHIBA Myślałem, że pod "wiadomo kto" będzie Tomasz Hajto xD
1
@RobsonPL Dokładnie, jeszcze Sevilla się zamurowała.