Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba @Bartek Sprzedaj go.
0
Jeżeli jest w tym newsie jakieś zarnio prawdy, to oby Leo się wstrzymał z decyzją do zmiany zarządu, może przyszły prezydent i wizja Xaviego jako trenera go przekona do pozostania :)
1
@Barwindg Za niewinność dają.
0
@Chakalaka Co??? Suarez > Ronaldo pod względem całokształtu kariery? Chodzi Ci tylko o całokształt jako dziewiątka czy ogólnie?
0
@Homeopata8989 Do Barcy go :D
0
Odkąd Messi zdobył swoje pierwsze 100 goli w karierze, strzelenie kolejnych setek, aż do wczoraj kiedy strzelił 700 bramkę zajmowało mu max 2 lata (zajęło mu to rok bodajże w latach 2011 - 2012). Teoretycznie, jeżeli utrzymałby swoją formę i omijały by go kontuzje, to musiałby grać do 39 roku życia by strzelić tysiąc goli. Leo nie wydaję mi się takim piłkarzem jak Zlatan czy Ronaldo (wiek biologiczny - 10 lat), ale myślę, że 800 ustrzeli. A Wy jak myślicie z jaką liczbą strzelonych goli Leo zakończy karierę?
3
@Karzel Puig zaczął grać w ogóle*
2
@KrystianR Lenglet moim zdaniem zagrał najlepiej. Puig klasa, Semedo też się mógł podobać.
0
@Janiama Riqui jest kozakiem. Podoba mi się, że podejmuje ryzyko, nie gra zachowawczo, tak jak często gra Arthur.
2
Pewnie fake, ale i tak śmieszy xD
https://i.imgur.com/BxpmzpJ_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium
0
@Adamski69 Jest po kontuzji, ale fakt - Luis strasznie irytuje i coraz gorzej z regularną formą. Chciałbym zobaczyć, w Barcelonie, jakiegoś dynamicznego napastnika.
0
@Ruchks Oj tak, wreszcie jest ktoś na prawym skrzydle :D
0
@Janas11224 Albo Braita.
0
Messi nie może trafić 700 bramki, więc już ładuje nawet z rożnych :D
0
@LuisSalvano Przecież Marc złamał przepisy, o co Ci chodzi?
0
Costa co pecha ma.
1
To musi być mecz na przełamanie :)
0
@kuz Semedo stracił raz, ale po kwarantannie daje rade, szczególnie w ofensywie, mija rywali wykorzystując swoją szybkość.
0
Riki ryzykuje. I to jest super.
5
Skład się nie podoba La Rambli, więc będzie dobrze :D
0
A mi się wydaje, że Vidal zagra na 9 z Suarezem :D
0
@Barca1992 Bingo! Grzeczny chłopaczek z klasowymi cwaniakami :D
1
Znajdź element nie pasujący do reszty:
https://i.imgur.com/tSKAdUN.jpg
5
Ciekawe kto go podpisze. My raczej nie, bo jest za młody. 29 - tak, 19 - nie.
1
Jak myślicie, to że gramy dzisiaj z Atletico będzie miało jakiś pozytywny wpływ na Griezmanna?
Wypowiedź Lengleta:
"Antoine jest dobrze zintegrowany w szatni, naprawdę nie ma problemu. Na boisku on sam wie, że może grać lepiej. Nie powinniśmy jednak zapominać o jego statystykach. Strzelił 14 goli i zaliczył kilka asyst. Jak na pierwszy sezon, nie jest źle."
Ja mam nadzieję, że strzeli dzisiaj gola na przełamanie, może być nawet z karnego, byle by złapał regularną formę. Chociaż ciężko będzie odnaleźć mu się w całkiem innej roli niż w Atletico, widać to odkąd do nas przyszedł.
5
@bstryyy Ta, wprowadzić tagi; np. "polityka" i każdy kto piszę w tym temacie ma obowiązek ustawić taki tag, a jak nie to kara - ban na miesiąc na przykład.
3
@czudi17 Jak dowiedziałem się, że nie będzie dwumeczów to samo pomyślałem. Ale jak zobaczyłem naszą grę po kwarantannie, to mi przeszło.
4
@Messibestplayerintheworld Oby strzelił dziś z Atleti nie tylko 700 bramkę, ale i jeszcze ze 2. Ale będzie bardzo ciężko z autobusem.
6
Co do Setiena - dwa szybkie wnioski. Barcelona jest jego trzecim klubem w Primera, ale pierwszym, w którym nie potrafi narzucić swojego stylu, choć ma piłkarzy dużo bardziej do niego predestynowanych niż w Betisie i Las Palmas. Tam piłkarze (np. Joaquin) go kochali. [Tomasz Ćwiąkała]
0
@SeeleyBooth "snującego się po boisku z głową spuszczoną" xD Strasznie mnie śmieszy ten argument. Pewnie wolałbyś Ronaldo, by ten na pokaz wydzierał japę. Oczywiście z głową podniesioną xD Skąd wiesz co się dzieje w szatni, w przerwie meczu? Myślisz, że też ma spuszczoną głowę? Myślisz, że siedzi cicho? Gdy bierze ciężar na siebie, stara się i wspina na wyżyny swoich umiejętności to nie pokazuje jaj, tylko dlatego, że widziałeś w TV, jak głowę spuścił? To jak potraktował Sarabie nie powinno mieć miejsca, pewnie przyczyną była frustracja, ale Leo to w Barcelonie autorytet i pozycja #1, więc uwierz, że ma wpływ na zespół. Nie twierdzę, że nie ma w Barcelonie kogoś kto lepiej by się sprawdził w tej roli, ale gadanie, że nie ma cech przywódczych i nigdy nie powinien zakładać opaski kapitańskiej to dla mnie przesada.