Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LuisSalvano Ale z Ciebie cwaniak. Pewnie chcesz nam przywieźć Neymara na rowerze, tak jak to robił @michal_20 :D
1
@Encore Ja uwielbiam całą trylogię. Najbardziej Mrocznego Rycerza z Jokerem.
1
@Encore Też oglądam :D
0
@jareksk100 Patrząc ze strony sportowej to moim zdaniem jak najbardziej wymiana na +. Pozbywamy się niepotrzebnego Coutinho, który okazał się niewypałem i pozyskujemy młodego pomocnika. Jednak nie chciałbym tego transferu, dlatego że dalej wierzę, że Philippe będzie u Setiena ważną częścią zespołu. Najprawdopodobniej tak nie będzie, ale jestem naiwny i bardzo lubię Brazylijczyka :D
0
@jareksk100 Piłkarz o charakterystyce Griezmanna jest nam niepotrzebny, ten transfer był zrobiony chyba tylko dlatego, że Francuz miał jak na rynek niską klauzulę. Transfer tego drugiego to dla mnie kompromitacja. A jeżeli chodzi o braci Alcantara... Jak grał u nas Rafinha to zawsze w niego wierzyłem i widziałem potencjał. Super kontrola nad piłką, dobre uderzenie z dystansu. Niestety nie wyszło. Thiago był zawsze uważany za tego lepszego i dużo kibiców żałuję tego, że odszedł. Teraz pierwszy z nich jest w super formie i po sezonie do nas wraca, a drugiego można wyjąć z klubu po taniości, bo kończy mu się kontrakt. Znają nasz styl, ale ja jestem na nie i nie chcę ich w Barcy. Przede wszystkim, dlatego, że są starzy. Mamy dużo pomocników po 30, a oni są blisko 30. Wolałbym, żeby ściągnęli kogoś młodszego do pomocy, kogoś kto ma przed sobą dekadę grania (Arthur), albo dali szansę komuś z La Masii.
0
@etobzyk W dodatku nie są dużo młodsi od "starego Pjanicia i Griezmanna".
0
@COU_11 Pjanić będzie w następnym sezonie, nie wliczaj go do obecnego.
0
Szkoda, że Leo po kwarantannie ma celownik rozregulowany. Wczorajsze dwie sytuacje z 16m normalnie by załadował na długi.
7
@Kajtek77 Strasznie zmarnowany potencjał. Przed kontuzją BigSam nie popełniał błędów, w wyprowadzaniu piłki był kozakiem i robił to z taką pewnością siebie... Ehh, szkoda.
0
@FCBMati10 Myślisz, że nie będą walczyć do końca o utrzymanie się w lidze? Tylko dlatego, żebyśmy nie wygrali ligi?
3
@FC1899Barca Dla Niemców to szczela
6
@ShawnC Jeszcze nic straconego. Dostanie klauzulę 400mln. Valencia zapłaci te 400mln, da nam Parejo, a my zapłacimy 390mln i będziemy 10mln na +.
0
@IronSanHybrid No to tak czy tak byśmy przegrali ligę, bo mają z nami lepszy bilans. Chyba, że zremisują to faktycznie te 3 pkt z Celtą dały by nam prowadzenie.
1
Messi proszę ratuj.
1
@GeraltzKatalonii Przecież był faul, Pique zostawił nogi. Trochę obiektywizmu.
3
To jest nasz Luisito! :D
1
On powiedział "Gerrarda Piquego", czy się przesłyszałem?
0
Oby Rafinha nam nic z dystansu nie władował.
0
Ale on się zabrał z tą piłką :D
1
Spokojnie, odrobimy to, a Leo trafi bramkę nr. 700.
8
@NeroTFP Nie jestem fanem defensywnego stylu gry, ale Cholo bardzo lubię. Chciałbym go zobaczyć w roli selekcjonera reprezentacji Argentyny.
1
@patryk1995991 Teoretycznie nie mamy prawego skrzydła, więc taki szybki prawy obrońca, który umie minąć przeciwnika to błogosławieństwo.
17
Pamięta ktoś ile ostatnio Davies zadupcał?
Dobra znalazłem; 36,51 km/h. Jego prędkość składa się z tych samych cyfer co prędkość Nelsona :D
0
@Sznejk Veratti też już był klepnięty :D
0
@masq Ciekawe co będzie z Wague.
0
@BarcaInfo Ale mi się ciepło na serduszku zrobiło jak przeczytałem ten komentarz (w sensie ten, że za rok ich nie będzie).
0
@jakub1906 Jakie 3 mecze w ciągu dwóch lat, co ty gadasz typie? Pierwszy sezon miał dobry, grał solidnie, pokazał co potrafi. W drugim zabrakło regularnej formy i można powiedzieć, że zawiódł. Ale to wciąż 23 latek z ogromnym potencjałem. A wymiana za piłkarza, który też nie jest w formie, i bliżej mu do końca kariery, to jest jakieś science fiction. Czemu ja to muszę w ogóle tłumaczyć? Pomyśl logicznie. Zawodnik A, rozgrywa słaby sezon, ale ma przed sobą wiele lat kariery i duży potencjał, to on ma być naszą przyszłością. Zawodnik B rozgrywa słaby sezon, a swoją życiową formę już miał i nie ma szans by stanowił o sile naszej pomocy w przyszłości. Przecież wymiana zawodnika A na zawodnika B to frajerstwo, nic innego.
3
@P93FCB I że jeszcze są ludzie, którzy bronią tej wymiany xD
11
@Macostek56 Za zbyt ostrą grę w derbach. Chociaż w ostatnim czasie, aż tak nie wycinają naszych.
1
@Kwiatek67 Real umie wypożyczać. My nie :(